بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

آیا رژیم لاغری گیاه خواری عوارض دارد؟

آیا رژیم لاغری گیاه خواری عوارض دارد؟ سوالی که بسیاری از افراد دارند این است که آیا رژیم لاغری گیاه خواری عوارض دارد؟. با این رژیم نیازهای ضروری بدن رفع میشود؟

ادامه مطلب

بری لاغر شدن این 5 خوراکی را زیاد بخورید!

بری لاغر شدن این 5 خوراکی را زیاد بخورید!   جهانی‌ها -> سلامت بسیاری عقیده دارند کیفیت مواد غذایی در رژیم لاغری، مهمتر از کمیت و مقدار آن است.

ادامه مطلب

کاهش وزن با چند روش عجیب و موثر

کاهش وزن با چند روش عجیب و موثر جهانی‌‌ها -> سلامت کاهش وزن با روش های همیشگی و رژیم های لاغری شاید دیگر برای شما تاثیر و جذابیت قدیمی اش را نداشته باشد. به جای استفاده از روش های همیشگی برای کاهش وزن می توانید این روش های موثر و عجیب و غریب را امتحان […]

ادامه مطلب

با این میوهای چربی سوز لاغر شوید

با این میوهای چربی سوز لاغر شوید جهانی‌ها -> رژیم درمانی کاهش وزن با روش های خانگی یکی از بهترین روش ها برای لاغر شدن است.

ادامه مطلب

رسیدن به هیکل متناسب با این روش ها

رسیدن به هیکل متناسب با این روش ها کاهش وزن و رسیدن به اندامی متناسب و لاغر شدن برای خیلی از افراد جزو سخت ترین کارهاست. اگر شما هم برای کاهش وزن به ورزش های سخت پناه برده اید به شما پیشنهاد می کنیم این روش پیاده روی را جایگزین ورزش های سخت و سنگین […]

ادامه مطلب

لاغری سریع با برنج و پاستا

لاغری سریع با برنج و پاستا با برنج و پاستا لاغر شوید مجموعه : کاهش وزن و لاغری با برنج و پاستا لاغر شوید چگونه می توان با مصرف برنج و پاستا لاغر شد و وزن کم کرد؟  

ادامه مطلب

روش های کاهش وزن سریع

روش های کاهش وزن سریع گر وزن شما زیاد است و از اضافه وزن خسته شده اید و دلتان می خواهد خیلی سریع کاهش وزن دهید راه های زیاد و روش های موثیری برای کاهش وزن سریع وجود دارد. راه های “کاهش وزن سریع” بدن 30 روش موثر برای کاهش وزن سریع و لاغر شدن […]

ادامه مطلب

کدام فعالیت های غیر ورزشی لاغرمان می کند

کدام فعالیت های غیر ورزشی لاغرمان می کند کدام فعالیت های غیر ورزشی لاغرمان می کند تحقیقات نشان داده کارهای معمولی و غیر ورزشی وجود دارد که انجام 30 دقیقه آنها کمک می کند 200 کالری یا بیشتر بسوزانید.

ادامه مطلب

تاثیر معجزه آسای چای سبز بر لاغری

تاثیر معجزه آسای چای سبز بر لاغری  چاقی چاقی از مهم‌ترین مشکلات سلامتی در قرن اخیر است که با تغییر سبک زندگی به سمت صنعتی شدن رو به افزایش است.

ادامه مطلب

راههای مفید برای افزایش اشتها

راههای مفید برای افزایش اشتها برخی از افراد بدغذا – به خصوص بچه‌ها- تمایلی به مصرف سبزی‌های بخارپز ندارند به همین دلیل می‌توان گروهی از سبزی‌ها مانند هویج، گوجه‌فرنگی، فلفل ‌دلمه‌ای، قارچ یا بروکلی را به جای بخارپز کردن با رنده درشت به صورت خام رنده و با کمی آب‌لیمو، سس مایونز یا خردل و […]

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن