بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

تاثیر چای ترش در لاغری بیشتر است یا چای سبز؟

تاثیر چای ترش در لاغری بیشتر است یا چای سبز؟ مطالعات مختلف نشان داده‌ مصرف چهار فنجان چای سبز در روز می‌‌تواند به نوعی سوخت بافت چربی را تحریک کند. البته این خاصیت زیاد و چشمگیر نیست و نمی‌توان حتی برای کاهش وزن‌ کم هم روی آن حساب کرد.  

ادامه مطلب

خواص شنبلیله در درمان خارش سر

خواص شنبلیله در درمان خارش سر برای درمان خارش پوست سر می‌توان از آب شنبلیله برای شستشو استفاده کرد

ادامه مطلب

درمان دیابت با طب سنتی

درمان دیابت با طب سنتی درمان دیابت با داورهای گیاهی جهانی‌ها -> سلامت – یکی از مواد طبیعی که به کنترل قند خون کمک می کند، تخم شنبلیله است که حاوی مواد مؤثره‌ای است که باعث کاهش قند و حتی چربی خون می‌شود. شنبلیله گیاهی است از خانواده نخود.

ادامه مطلب

کودکان را با داروهای گیاهی درمان کنید

کودکان را با داروهای گیاهی درمان کنید تصمیم‌گیری درباره اینکه چه موقع می‌توانید از داروهای خانگی برای درمان کودکان استفاده کنید با یک متخصص اطفال است. اما به‌هرحال هر پدر و مادری حداقل یک بار از داروهای خانگی برای درمان فرزندشان استفاده کرده‌‌اند.

ادامه مطلب

عناب خشک چه تاثیری در درمان بیماری ها دارد؟

عناب خشک چه تاثیری در درمان بیماری ها دارد؟ خواص عناب خشک ، عناب میوه ای است معتدل و مرطوب که از دیزباز از نظر طب سنتی حائز اهمیت بوده است برگ های درخت عناب، کوچک، زیبا، شفاف، ‌متناوب و دندانه دار است. گل های آن کوچک و به رنگ سبز مایل به زرد می […]

ادامه مطلب

خواص درمانی کافور

خواص درمانی کافور جهانی‌ها -> گیاهان دارویی کافور یک درمان مؤثر برای درمان خانگی قارچی و عفونت های پوستی ویروسی است.

ادامه مطلب

شیرین بیان چه خواصی دارد؟

شیرین بیان چه خواصی دارد؟   شیرین بیان گیاهی است که برخلاف نامش تلخ است اما خواص فوق العاده ای دارد. حتماً شنیده اید که از این گیاه برای درمان سرفه استفاده می شود. هم اکنون نیز از این گیاه در ترکیب شربت های ضد سرفه استفاده می شود.

ادامه مطلب

عوارض حجامت و فصد خودسرانه چیست؟

عوارض حجامت و فصد خودسرانه چیست؟ جهانی‌ها -> سلامت استفاده بی مورد و بی رویه از فصد و حجامت، ممکن است باعث آسیب بیمار و عوارض جدی و غلبه بیماری در فرد شود

ادامه مطلب

از خواص بی نظیر کندر چه میدانید؟

از خواص بی نظیر کندر چه میدانید؟ موارد مصرف کندر: یکی از مهم‌ترین خواص بسیار مفید و جالب توجه کندر، تقویت حافظه و مرتفع‌کننده فراموشی و ضعف حافظه‌است.

ادامه مطلب

درمان ورم معده با دارهای گیاهی

درمان ورم معده با دارهای گیاهی راه های مختلفی برای درمان ورم معده وجود دارد؛ از تغییر در نحوه تغذیه و نوع غذاهای مصرفی گرفته تا انواع داروهای شیمیایی و گیاهی که برای رفع این مشکل تجویز می شود. در این مطلب گیاهان دارویی مفید برای درمان این بیماری آورده شده اند…

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن