منوی سایت
مروری بر گذشته

مدل طراحی ناخن ساحلی مخصوص تابستان

مدل طراحی ناخن ساحلی مخصوص تابستان مدل طراحی ناخن ساحلی مخصوص تابستان طراحی ناخن با ایده گرفتن از دریا و ساحل می تواند جذابیت خاصی به ناخن های شما بخشیده و آنها را بسیار زیباتر جلوه دهد. در این بخش کلکسیونی از طراحی های ساحلی ناخن را برای شما فراهم کرده ایم.

ادامه مطلب

رنگ کردن ابرو به روش آرایشگران حرفه ای

رنگ کردن ابرو به روش آرایشگران حرفه ای رنگ کردن ابرو به روش آرایشگران حرفه ای رنگ کردن ابرو در ظاهر کار ساده‌ای است اما همین کار ساده نکات و تکنیک‌های ریزی دارد که می‌تواند جلوه متفاوتی به ابروها بدهد و زیبایی آنها را دوچندان کند.

ادامه مطلب

آموزش آرایش چشم و سایه زدن

آموزش آرایش چشم و سایه زدن در ادامه سری “آموزش آرایش چشم” به صورت تصویری به آرایش چشم لایت و غلیظ با سایه های رنگی و مشکی رسیدیم که برای فرم ها و رنگ چشم های گوناگون مناسب هستند.

ادامه مطلب

آموزش آرایش چشم درشت

آموزش آرایش چشم درشت در این قسمت از آرایش و گریم در جهانی‌ها آموزش آرایش چشم درشت را مشاهده میکنید.

ادامه مطلب

آرایش عروس ایرانی فیس بوک

آرایش عروس ایرانی فیس بوک آرایش عروس ایرانی فیس بوک در این قسمت از مد و زیبایی در جهانی‌ها آرایش عروس ایرانی فیس بوک را میبینید.

ادامه مطلب

آموزش تصویری آرایش طبیعی صورت

آموزش تصویری آرایش طبیعی صورت برای پوشاندن لکه ها و سیاهی های اطراف چشم به آرایشگاه رفتن نیازی نیست.

ادامه مطلب

جدیدترین مدل آرایش عروس ایرانی 2015

جدیدترین مدل آرایش عروس ایرانی 2015 جدیدترین مدل آرایش عروس ایرانی 2015 در این قسمت از مد و زیبایی در جهانی‌ها جدیدترین مدل آرایش عروس ایرانی 2015 را میبینید.

ادامه مطلب

مدل آرایش و شینیون موی عروس ایرانی 94

مدل آرایش و شینیون موی عروس ایرانی 94 مدل آرایش و شینیون موی عروس ایرانی 94 در این قسمت از مد و زیبایی در جهانی‌ها مدل آرایش و شینیون موی عروس ایرانی 94 را میبینید

ادامه مطلب

مدل آرایش و گریم عروس ایرانی 94

مدل آرایش و گریم عروس ایرانی 94 مدل آرایش و گریم عروس ایرانی 94 در این قسمت از مد و زیبایی در جهانی‌ها مدل آرایش و گریم عروس ایرانی 94 را میبینید

ادامه مطلب

مدل آرایش عروس ایرانی 2015

مدل آرایش عروس ایرانی 2015 مدل آرایش عروس ایرانی 2015 در این قسمت از مد و زیبایی در جهانی‌ها مدل آرایش عروس ایرانی 2015 را میبینید

ادامه مطلب

آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم

آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم آرایش چشم  باید با توجه به فرم و شکل آن انجام شود تا زیبایی ویژه ای به چشمان ببخشد .

ادامه مطلب

نکات آرایشی ریز اما مهم

نکات آرایشی ریز اما مهم نکات آرایشی ریز اما مهم  نکات آرایش صورت نکاتی هستند که شما با دانستن انها می توانید بدون نیاز به کسی خودتان یک آرایش زیبا و درست انجام دهید. 8 تکنیکی که در عین سادگی نکات مهم آرایشی صورت هستند.

ادامه مطلب

مدل دیزاین ناخن با رنگ مشکی

مدل دیزاین ناخن با رنگ مشکی مدل دیزاین ناخن با رنگ مشکی لاک مشکی در طراحی ناخن با ترکیب رنگهای طلایی و سفید و یا رنگهای زیبای دیگر جلوه ی خاصی به ناخن های شما می دهد.

ادامه مطلب

آموزش کشیدن سایه چشم آبی و قهوه ای

آموزش کشیدن سایه چشم آبی و قهوه ای آموزش کشیدن سایه چشم آبی و قهوه ای آموزش کشیدن سایه چشم آبی و قهوه ای ، را برای شما عزیزان قرار داده ایم , با ما همراه باشید. همچنین ببینید آموزش کامل تصویری خط چشم کشیدن آموزش تصویری آرایش چشم آموزش کشیدن خط چشم بالدار آموزش […]

ادامه مطلب

مدل مو و آرایش عروس به سبک اروپایی

مدل مو و آرایش عروس به سبک اروپایی مدل مو و آرایش عروس به سبک اروپایی مدل موی عروس در هر کشوری استیال خاصی دارد که در بین این مدل موها , مدل موهای عروس اروپایی ترکیبی از نوعی لایت بودن و زیبایی ساده است.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network