بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

ترفند های گفتاری افراد محبوب

ترفند های گفتاری افراد محبوب افراد موفق در صحبت کردن هم موفق هستند. وقتی موقع صحبت احساس راحتی کنید میتوانید مخاطب خود را جذب کنید.

ادامه مطلب

کسب درآمد در کنار شغل اول

کسب درآمد در کنار شغل اول به نظر میرسد کسب درآمد از شغل دوم با توجه به افزایش مخارج خانواده ها نیازی ضروریست. حالا اگر در اوقات فراغت هم باشد که چه بهتر.

ادامه مطلب

بهترین روش مدیریت زمان

بهترین روش مدیریت زمان جهانی‌ها : بهترین روش مدیریت زمان برای به سرانجام رساندن چندین هدف بصورت همزمان. برای این کار ابتدا اهدافتان را اولیت بندی کنید.

ادامه مطلب

سیاست های مهم زنان در زندگی زناشویی

سیاست های مهم زنان در زندگی زناشویی برای موفق شدن در زندگی زناشویی باید هم زن و هم مرد سیاست های مهمی را بدانید. این سیاست ها به شما کمک می کند که بدانید با همسرتان چگونه باید رفتار کنید.

ادامه مطلب

شناختن همسر در 10 دقیقه

شناختن همسر در 10 دقیقه گاهی ما فکر می‌کنیم چون با همسر خود زیاد صحبت می‌کنیم رابطه موثری با او داریم، اما آیا واقعا می‌دانیم او به چه چیزی فکر می‌کند و چه حسی دارد؟

ادامه مطلب

راهکارهایی برای محافظت از رابطه زناشویی

راهکارهایی برای محافظت از رابطه زناشویی این موضوعی بسیار مهم است. رابطه ها اهمیت دارند به خاطر آرامش و آسایش ما. در اغلب موارد تنها زمانی به اهمیت رابطه ها پی می بریم که با مسائل و مشکلات روبرو می شویم. در مورد سلامتی نیز همین طور است. قدر سلامتی را زمانی می دانیم که […]

ادامه مطلب

چه مردی ایده آل دختران ایرانی است؟

چه مردی ایده آل دختران ایرانی است؟ ازدواج مهم ترین مرحله در زندگی هر دختر و پسری است. در این مقاله قصد داریم شما را با خصوصیات یک مرد ایده آل در نظر دختران ایرانی آشنا کنیم.

ادامه مطلب

مخفی کردن این موارد از همسرتان

مخفی کردن این موارد از همسرتان سه عبارت هست که اگر با همسرتان در میان بگذارید؛ چه نیتتان خیر باشد و چه نباشد، به احتمال زیاد، او را دشمن خود خواهید کرد.

ادامه مطلب

نشانه های عاشق بودن مردان را بدانید

نشانه های عاشق بودن مردان را بدانید جهانی‌ها -> خانواده چگونه می توان از علاقه یک مرد به خودمان آگاه شویم؟ به دقت او را زیر نظر بگیرید تا بتوانید بفهمید آیا او از شما خوش‌اش می‌آید یا خیر.

ادامه مطلب

علت خیانت زنان متاهل چیست؟

علت خیانت زنان متاهل چیست؟  معمولاً تعداد مردهایی که به همسر خود خیانت می کنند از تعداد زنانی که به شوهر خود خیانت می کنند بیشتر است. ولی تحقیقات اخیر نشان می دهد که در سال های اخیر تعداد زنان خیانتکار نسبت به قبل بیشتر شده است.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن