منوی سایت
مروری بر گذشته

مواد غذایی که خنده رویتان می کند را بشناسید

بعضی از افراد در زندگی احساس خوشحالی نمی‌کنند، اما بعضی موادغذایی وجود دارند که سبب می‌شوند لبخند روی صورت فرد نقش ببندد و احساس شادی و خوشی کند. تحقیقات نشان می دهند که ارتباط مستقیمی بین موادغذایی و حالت روحی و خلق و خو وجود دارد، تحقیقات حاکی از این است که افراد مبتلا به […]

ادامه مطلب

مردان چه زنانی را دوست دارند ؟

مردان چه زنانی را دوست دارند ؟ مردان چه زنانی را دوست دارند ؟ می خواهید بدانید شوهر شما دوست دارد چگونه رفتار کنید؟ دوست دارید زن محبوب او باشید؟این مقاله را بخوانید…

ادامه مطلب

راههای ابراز عشق در دوران نامزد

راههای ابراز عشق در دوران نامزد بخشی از خوشبختی در زندگی زناشویی با ابراز علاقه پدید می آید؛

ادامه مطلب

نشانه‌های عشق واقعی چیست

نشانه‌های عشق واقعی چیست؟ قرار ملاقات با افراد جدید درست مثل رانندگی کردن در یک جاده ناشناخته است

ادامه مطلب

مردان احساساتی

شوهرتان جزء دسته نادر مردهای احساساتی است؟ یا مثل اکثر مردها یاد گرفته احساساتش را ابراز نکند؟ شاید خیلی برایتان عجیب باشد وقتی اتفاقی باعث سرازیر شدن اشک شوهرتان می شود و یا در موقعیت هایی چنان هیجان زده می شود که از جا به هوا می پرد.

ادامه مطلب

خطرات دوران نامزدی

خطرات دوران نامزدی نامزد شما کسی است که قرار است چند ماه از شما فرصت بگیرد و به شما فرصت دهد تا یکدیگر را بیشتر بشناسید و جاده را برای رسیدن به یک مقصد مشترک صاف کنید.

ادامه مطلب

آیا دوران نامزدی داشته باشیم یا نه ؟

آیا دوران نامزدی داشته باشیم یا نه ؟ اما مدت دوران نامزدی نباید خیلی کوتاه باشد و نباید خیلی طولانی باشد. هر یک از این شرایط جنبه های مثبت و منفی خاصی دارد که در زیر به آنها اشاره خواهد شد.

ادامه مطلب

شناسایی افراد از روی سوالات آنها

در جلسات خواستگاری، ارزیابی شما سۆال‌محور باشد نه جواب‌محور. روش‌های کلاسیک و قدیمی آموزش و ارزیابی‌ها، جواب‌محور است. هنوز در نظام آموزشی مدارس و دانشگاه‌ها برای ارزیابی، یک سری سۆال می‌دهند، اگر توانایی پاسخگویی را داشت، این دانشجو یا دانش‌آموز، درس‌خوان و اهل مطالعه به شمار می‌آید.  

ادامه مطلب

بهترین سن برای ازدواج؟

سبک زندگی جهانی ها تبیان ؛ سوالاتی مانند چه زمانی مناسب‌ترین سن ازدواج است؟ اختلاف سنی مناسب در ازدواج چقدر است؟ و… این سوال‌ها به همراه هزاران سوال دیگر در ذهن همه افراد وجود دارند. البته عوامل بسیاری از جمله مسائل اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و… در تعیین جواب هریک از این سوال‌ها نقش دارند. از […]

ادامه مطلب

عشق فقط کافی نیست !!

سلام، دختری هستم ۱۹ساله و دانشجوی کاردانی، حدود ۳ماهی می شود که یکی از اقوام به من پیشنهاد ازدواج داده است، او ۲۳ساله و دانشجوی کارشناسی است. ولی من فکر نمی کنم که بتوانم با عقاید خانواده او کنار بیایم، با این حال به او علاقه مند شده ام. لطفا بفرمایید چه باید بکنم؟

ادامه مطلب

چطور همسر آینده ام را بشناسم؟

این سوالی است که خیلی از کسانی که در آستانه ازدواج قرار دارند از روان شناس یا مشاور پیش از ازدواج خود می پرسند. این که همسر شما چه شخصیتی دارد یکی از مهم ترین سوال هایی است که باید به آن جواب دهید.این که طرف مقابل ما درچه خانواده ای تربیت شده است ازجمله […]

ادامه مطلب

اینجا سرزنش ممنوع است

یکی از رفتارهای مخربی که اثرات زیان‌آور و جبران‌ناپذیری بر روابط بین همسران جوان به خصوص در دوران عقد دارد، سرزنش و تحقیر و خرد کردن شخصیت یکدیگر است.

ادامه مطلب

چگونه از نامزدم انتقاد کنم؟

بعضی اوقات از برخی از عادات و رفتارهای نامزدم خیلی ناراحت میشم. چند بار بهش تذكر دادم ولی نمی دونم چرا ناراحت میشه. بعدشم كه یه دعوایی پیش میاد. حالا موندم تو این طور فرصتا باید چی كار كنم؟  

ادامه مطلب

آیا در محیط کار عاشق شویم

در بیشتر مواقع خودتان را در وضعیت بدی در شرکت قرار خواهید داد که مطمئناً دوست نخواهید داشت. احتمالاً مورد حسادت دیگران قرار می‌گیرید و همچنین باید تحمل شنیدن شایعات و غیبت‌هایی که هیچ پایه و اساسی ندارند را داشته باشید.

ادامه مطلب

پرسشنامه مشاوره قبل از ازدواج

پرسشنامه مشاوره قبل از ازدواج این پرسشنامه با سۆالاتی آسان ام کلیدی و مهم طراحی شده است که زوجین با پاسخ دادن به آنهابه صورت فردی سپس بحث با یکدیگر در این باره می توانند به شناخت بهتری از یکدیگر در این 8 زمینه ی کلیدی دست یابند.  

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network