ازدواج با چه گروه های خونی مناسب تر است؟

گروه خونی در ازدواج

ازدواج با چه گروه های خونی مناسب تر است؟

گروه خونی در ازدواج

 

رتباط بین گروه های خونی مختلف در ازدواج چه نقشی دارد ؟، کدام گروه های خونی نباید باهم ازدواج کنند. آیا ارتباطی بین ازدواج و گروه های خونی وجوددارد.این سوالات، مشکل بسیاری از اشخاص است که در این بخش بیشتر در این باره صحبت می کنیم .

ادامه خواندن “ازدواج با چه گروه های خونی مناسب تر است؟”

خواسته های جنسی مردان

خواسته های جنسی مردان

خواسته های جنسی مردان

انتقاد از خانم ها بسیار مشکل است. شما چگونه می توانید بدون ایجاد عکس العمل بدی در شریک جنسیتان ، خواسته های جنسی خود را با او در میان بگذارید؟هرچند این امر هرگز بطور کامل تحقق نمی یابد ولی شما به کمک روان شناسی می توانید تقاضاهای جنسی خود را بدون جریحه دار کردن احساساتش، با وی مطرح کنید و یا این که از رفتار جنسی او انتقاد نمایید.

ادامه خواندن “خواسته های جنسی مردان”

آیین دوست یابی در عصر دیجیتال و اینترنت!

به چهار نکته اصلی برای جلب اعتماد دوستان و اطرافیان در دنیای دیجیتال جدید می پردازیم. چیزهایی که باید در ارتباطات دیجیتال تان در نظر داشته باشید.

ادامه خواندن “آیین دوست یابی در عصر دیجیتال و اینترنت!”

آداب خواستگاری

اگر مراسم خواستگاری انجام شود، علاوه بر اینكه سنتی پسندیده رعایت شده است، به شناخت بهتری ازطرف مقابل دست می یابیم. یكی ازدلایلی كه ازدواج جوانان را ناپایدارمی كند، انتخاب همسربه صورت فردی است. معمولاً هنگامی كه ازدواج ها با حضور و موافقت خانواده ها صورت می گیرند، ازپایداری بیشتری برخوردار می شوند.

ادامه خواندن “آداب خواستگاری”

چهره غمگین خانواده

خانواده شما چقدر شاد است؟ منظورمان این نیست که چقدر می‌خندید، می‌پرسیم چقدر رضایت دارید و احساس آرامش می‌کنید؟ بررسی‌ها نشان می‌دهد که کمتر از 20 درصد خانواده‌ها جو هیجانی شاد داشته و بیشتر خانواده‌ها جوی افسرده و مضطرب دارند.

ادامه خواندن “چهره غمگین خانواده”

آیا با کسی که طلاق گرفته ازدواج کنم

آیا با کسی که طلاق گرفته ازدواج کنم

شاید تا یکی دو دهه پیش ازدواج با افرادی که تجربه تلخ طلاق را پشت سر گذاشته بودند آنقدرها رایج نبود. به خصوص اگر یک طرف ماجرا دختر یا پسری قرار داشت که تا به حال تجربه ازدواج نداشت . اما این روزها با تغییر الگوهای ازدواج وتغییر سن و سال و معیارهای آن، ازدواج با افرادی که تجربه تلخ یک جدایی را داشته اند، چندان دور از ذهن نیست.

ادامه خواندن “آیا با کسی که طلاق گرفته ازدواج کنم”

چند راه تعجب آور افسردگی را بشناسید

چند راه تعجب آور افسردگی را بشناسید

افسردگی محرک‌های معروف زیادی دارد: ضربه‌روحی، مشکلات مالی، سوگ از دست دادن عزیزان و بیماری نمونه‌هایی از این عوامل هستند. اما اگر افسرده هستید و هیچکدام از اینها درمورد شما صدق نمی‌کند، تعیین یک دلیل خاص برای افسردگیتان کمی دشوار است.

ادامه خواندن “چند راه تعجب آور افسردگی را بشناسید”

شب اول عروسی

شب اول عروسی

به هنگام تبلیغ دین اسلام، همواره گفته می شود که اسلام تمام نیازهای انسان را مدنظر قرار داده است و همواره سعی می کند تا به انسان بیاموزد که برای رفع نیازهای خود، چگونه رفتار کند. متاسفانه در این بین مسائلی هستند که در راه آموزش آن ها کوتاهی شده است، و از جمله ی مهمترین این مسائل، آموزش مسائل جنسی و آموزش آداب و روش های مقاربت است، به طوری که در بین بعضی از مردم، بیان و آموزش مسائل جنسی، تبدیل به یک کابوس بسیار بزرگ شده است. اما واقعا آیا اسلام برای این نیاز انسان چه برنامه هایی دارد؟ آیا در اسلام آداب مقاربت و مسائل جنسی بیان شده است؟ و اگر اینچنین است، این آداب و روش ها، چه چیزهایی هستند؟

ادامه خواندن “شب اول عروسی”

مزایا و معایب زایمان طبیعی و سزارین

مزایا و معایب زایمان طبیعی و سزارین

سزارین یک جراحی بزرگ است که با شکافتن پوست روی شکم ، عضلات زیر آن و جدار رحم همراه است به طورمتوسط، ۱۰ درصد زایمان ها در جهان به روش سزارین انجام می شود،طبق آمار رسمی در ایران حدود ۲۵ تا ۳۵ درصد زايمانها به صورت عمل جراحي يعني سزارين صورت مي گيرند

ادامه خواندن “مزایا و معایب زایمان طبیعی و سزارین”

معروفترین سوپر استارهای که بچه داری می کنند

معروفترین سوپر استارهای که بچه داری می کنند

 افراد خشن فیلم‌ها كه یك تنه 100 نفر را می‌كشند یا ورزشكارانی كه همیشه آنها را در قامت یك مبارز و بازیکن جنگنده و خشن دیده‌ایم، واقعا در زندگی معمولی چطور افرادی هستند؟ باور اینكه این افراد پوشك بچه عوض كنند، كالسكه هل بدهند یا شیشه شیر دستشان بگیرند در خیال كسانی كه آنها را از قاب شیشه‌ای تلویزیون شناخته‌اند هم نمی‌گنجد اما باید باور كرد این افراد هم در خانه خیلی با نقشی كه همیشه بازی كرده‌اند، فرق دارند.

**********

جهت دیدن ادامه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید

***********

ادامه خواندن “معروفترین سوپر استارهای که بچه داری می کنند”

نیمه شعبان 1391 مبارک باد

تیم جهانی ها نیمه شعبان را به همه ی مسلمانان تبریک عرض می کند

– —– – —– –

زندگینامه امام زمان (عج)

هنگامی که نرجس در روم بود، خواب های شگفت انگیزی دید. یک بار در خواب، پیامبر عزیز اسلام و عیسای مسیح (ع) را دید که او را به عقد ازدواج امام حسن عسکری (ع) در آوردند. وی در خواب دیگری، شگفتی های دیگری دید و به دعوت حضرت فاطمه زهرا(س) مسلمان شد. با این حال، اسلام خود را از خانواده و اطرافیان خویش پنهان می داشت تا آنگاه که میان مسلمانان و رومیان جنگ درگرفت و قیصر به همراه لشکرش روانه جبهه های جنگ شد.

ادامه خواندن “نیمه شعبان 1391 مبارک باد”