منوی سایت
مروری بر گذشته

جدیدترین گالری عکس تزیین میوه با سیخ چوبی

جدیدترین گالری عکس تزیین میوه با سیخ چوبی تزیین میوه با سیخ چوبی در این بخش از هنر در خانه سایت جهانی‌ها برای شما تزیین میوه با سیخ چوبی را جمع آوری کرده ایم امیدواریم از از این مطلب استفاده لازم رو ببرید. تعداد عکس ها 18 عدد میباشد.

ادامه مطلب

ساخت جاشمعی با خمیر مجسمه سازی

ساخت جاشمعی با خمیر مجسمه سازی درست کردن جاشمعی با خمیر ساخت جاشمعی با خمیر مجسمه سازی شما می توانید براحتی و در منزل با خمیر مجسمه سازی، یک جاشمعی زیبا درست کنید. این خمیر را می توانید از فروشگاه ها خریداری کنید.

ادامه مطلب

آموزش تصویری ساخت کوسن نمدی

آموزش تصویری ساخت کوسن نمدی نحوه دوخت کوسن نمدی آموزش تصویری ساخت کوسن نمدی فوتر یا نمد به علت بافت مناسبی که دارد و به اصطلاح ریش ریش نمی شود!

ادامه مطلب

سفره عید نوروز | تزیین سفره هفت سین 94

سفره عید نوروز | تزیین سفره هفت سین 94 سفره عید نوروز | تزیین سفره هفت سین 94 استفاده از رنگ های زیبا و لوازم شیک جلوه ی خواصی به سفره ی هفت سین شما خانم های ایرانی خواهد بخشید. برای چیدن سفره ی هفت سین 94 ایده هایی نو داشته باشید.

ادامه مطلب

جدیدترین تزیین سفره عید نوروز 94

جدیدترین تزیین سفره عید نوروز 94 جدیدترین تزیین سفره عید نوروز 94 تزیین سفره هفت سین 94 را با حفظ اصالت ایرانی و استفاده از ظروف سفال لعاب خورده با همان رنگهای آبی فیروزه ای و .. که نشان صمیمیت و سادگی است بچینید.

ادامه مطلب

تزیین تخم مرغ هفت سین با کاغذ رنگی

تزیین تخم مرغ هفت سین با کاغذ رنگی تزیین تخم مرغ هفت سین با کاغذ رنگی نمونه هایی از تزیینات تخم مرغ هفت سین با کاغذهای رنگی

ادامه مطلب

خانه تکانی عید نوروز با کمک فرزندان

خانه تکانی عید نوروز با کمک فرزندان خانه تکانی عید نوروز با کمک فرزندان فصل خانه تکانی است و یکی از مشکلات مهم والدین خصوصا مادران مرتب و تمیز کردن و البته تمیز نگه داشتن اتاق فرزندان خصوصا نوجوانان است.شاید بتوانیم کودکمان را به برخی از کارها وادار کنیم ولی کار با نوجوان سخت تر […]

ادامه مطلب

آموزش تصویری و گام به گام ساخت گیره مو

آموزش تصویری و گام به گام ساخت گیره مو آموزش تصویری و گام به گام ساخت گیره مو آموزش تصویری ساخت گیره مو با پرهای بسیار زیبای طاووس و پرهای رنگی این بخش به شما ایده می دهد تا با استفاده از آنها برای تزیین موهایتان گیره های زیبا و شیک بسازید.

ادامه مطلب

آموزش کاشت سبزه عید نوروز 94 به شکل درخت

آموزش کاشت سبزه عید نوروز 94 به شکل درخت آموزش کاشت سبزه عید نوروز 94 به شکل درخت تزیین سبزه عید با خلاقیت زیبایی سفره ی هفت سین را چندین برابر می کند. مراحل تزیین سبزه ی عید سال نو به شکا درخت هایی زیبا را دنبال کنید و یک سبزه ی متفاوت داشته باشید.

ادامه مطلب

سفره هفت سین 94 زرشکی

سفره هفت سین 94 زرشکی سفره هفت سین 94 زرشکی  نظرتان درباره یک هفت سین بازیافتی چیست؟ در این پست آموزش جاشمعی هفت سین را داده ایم.

ادامه مطلب

برنامه ریزی یک خانه تکانی کامل

برنامه ریزی یک خانه تکانی کامل برنامه ریزی یک خانه تکانی کامل خانه تکانی شب عید ازجمله کارهایی‌ است که برخلاف اسمش، اتفاقا نباید شب عید انجام شود. برای داشتن یک خانه تمیز، اول باید برنامه‌ریزی کنید.

ادامه مطلب

روش کاشت سبزه هفت سین به شکل جعبه کادو

روش کاشت سبزه هفت سین به شکل جعبه کادو روش کاشت سبزه هفت سین به شکل جعبه کادو آموزش سبزه عید

ادامه مطلب

تزیین سفره عید نوروز 94

تزیین سفره عید نوروز 94 تزیین سفره عید نوروز 94 در این گالری عکس نمونه هایی از تزیین سفره عید نوروز 94 را مشاهده میکنید.

ادامه مطلب

کادو ولنتاین | زیباترین کادوهای ولنتاین 2015

کادو ولنتاین | زیباترین کادوهای ولنتاین 2015 کادو ولنتاین | زیباترین کادوهای ولنتاین 2015 در این گالری عکس نمونه هایی از کادو ولنتاین | زیباترین کادوهای ولنتاین 2015 را مشاهده میکنید.

ادامه مطلب
فال حافظ
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده