منوی سایت
مروری بر گذشته

خصوصیات متولدین آذر ماه

متولدین آذر ماه افرادی خوش قلب، صادق و روراست،خوش شانس ،ولخرج ، خونگرم، ساده و بی آلایش ،  اهل سازش ، با هوش و با نشاط ، اهل دین و مذهب و معنویّات ، کنجکاو ،بی شیله پیله  ، دوست داشتنی ، عاشق تفریح و مسافرت و گردش ، اجتماعی و خوش مشرب ، اهل […]

ادامه مطلب

فال سال 2015 نیمه دوم مهر تا اسفند

جهانی‌ها ->فال فال سال 2015 نیمه دوم مهر تا اسفند فال سال مهر: خلاصه: در سال 2015 برای متولدین مهر ماه سیاره ها هم تراز قرار گرفته اند و پیش بینی فال شما این خواهد بود که درب های مختل به سوی شما گشوده خواهند شد و می توانید شاهد فرصت های بسیاری باشید و […]

ادامه مطلب

فال سال 2015 نیمه اول فروردین تا شهریور

جهانی‌ها ->فال فال سال 2015 نیمه اول فروردین تا شهریور در این بخش از فال برای شما فال سال 2015 نیمه اول فروردین تا شهریور به صورت کامل و مفید توضیح داده ایم ، امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

ادامه مطلب

طالع بینی و پیشگویی ازدواج

جهانی‌ها ->فال طالع بینی و پیشگویی ازدواج   هر گاه بخواهید حساب کنید که آیا آقای (… ) زاده (…) با خانوم (…) زاده (…) می توانند ازدواج کنند یا نه؟ آیا ستاره این دو نفر با هم جفت هست یا نه؟ و در آینده تا آخر با هم زندگی میکنند یا نه ؟ ابتدا […]

ادامه مطلب

فال ریاضی اشکال هندسی

  جهانی‌ها ->فال فال ریاضی شاید شما هم جزو افرادى هستید كه در دوران تحصیل درس هندسه برایتان هیچ جذابیتى نداشته و احتمالاً از شنیدن نام آن بیزارید ولى چند لحظه این موضوع را فراموش كنید.

ادامه مطلب

سنگ ماه تولد و خواص دارویی آن

جهانی‌ها ->فال سنگ ماه تولد و خواص دارویی آن هر سنگ با متولد ماه خاصی ارتباط بیشتر و بهتری برقرار می‌کند و می‌تواند برای درمان بیماریها یا متعادل کردن قوای روحی و دماغی او مثمر ثمر باشد.

ادامه مطلب

طالع بینی فصل تولد

  جهانی‌ها ->فال طالع بینی فصل تولد بهار: پوست افرادی که در بهار به دنیا آمده اند، دارای رنگ های طلایی است.

ادامه مطلب

طالع بینی کامل

  جهانی‌ها ->فال طالع بینی کامل خصوصیات متولدین ماه های مختلف:سمبل-عنصر-سیاره -روز اقبال-اعداد شانس-سنگ خوش یمن-رنگ

ادامه مطلب

طالع بینی از روی حرف اول اسم

  جهانی‌ها ->فال طالع بینی از روی حرف اول اسم طالع بینی انسانها و شناخت خصوصیات آنها از روی حرف اول اسم آنان!!!! توجه : در این روش به دلیل وجود نداشتن حروف “گ.پ.چ.ژ”باید به جای این حروف معادل فارسی آنما را قرار دهید .مثال : (ژچ گ)=ج (پ)=ب.

ادامه مطلب

شخصیت شناسی از روی گروه خونی

جهانی‌ها ->فال شخصیت شناسی از روی گروه خونی بسیاری از دانشمندان زیست شناسی معتقدند خصلت ، منش ، رفتار، توان و كارایی، خلاقیت و خلق و خوی هر فرد بستگی به نوع گروه خونی وی دارد .

ادامه مطلب

طالع بینی افراد از روی کارت سوخت

  جهانی‌ها ->فال طالع بینی افراد از روی کارت سوخت این طالع بینی با توجه به مقدار بنزین مصرفی یک فرد در دوره های ابتدایی ، وسطی و آخرین هر زمان های سهمیه بندی افراد را تحلیل می کند.

ادامه مطلب

كف بینی و خط ازدواج

جهانی‌ها ->فال كف بینی و خط ازدواج اگر به كف بینی علاقه داشته باشید لابد خطوط مربوط به ازدواج را هم در كف دست می شناسید.

ادامه مطلب

شخصیت شناسی از روی رنگ چشم

جهانی‌ها ->فال شخصیت شناسی از روی رنگ چشم اگر بتوانیم شخصیت افراد را پیش از داشتن رابطه با آنها بشناسیم و یا حداقل در مورد چگونگی رفتار و اخلاق آنها حدس هایی بزنیم بدون شک این شناخت تاثیرات زیادی در رابطه ما داشته و کمک های فراوانی به ما خواهد کرد.

ادامه مطلب

فال حرف

  جهانی‌ها ->فال فال حرف توجه : در این روش به دلیل وجود نداشتن حروف “گ.پ.چ.ژ”باید به جای این حروف معادل فارسی آنما را قرار دهید .مثال : (ژچ گ)=ج (پ)=ب.

ادامه مطلب

فال درخت

جهانی‌ها ->فال فال درخت درخت  بلوط  (شجاع) 2 الی 11 مهر

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network