منوی سایت
مروری بر گذشته

بیوگرافی و عکس‌های بن افلک

بیوگرافی بن افلک,عکس بن افلک

جهانی‌ها ->بیوگرافی

بیوگرافی و عکس‌های بن افلک

معروف به اسم Ben Affleck در 15 آگوست سال 1972 در شهر برکلی، کالیفرنیا، آمریکا بدنیا آمد . ولی وی در شهر کمبریج ، ماساچوست بزرگ شده است .

نام پدرش ” تیم افلیک ” و نام مادرش ” کریس افلیکا ” … Benjamin Geza Affleck معروف به اسم Ben Affleck در 15 آگوست سال 1972 در شهر برکلی، کالیفرنیا، آمریکا بدنیا آمد . ولی وی در شهر کمبریج ، ماساچوست بزرگ شده است . نام پدرش ” تیم افلیک ” و نام مادرش ” کریس افلیکا ” می باشد .

شغل پدرش روانشناسی و مادرش معلمی است. بن یک برادر کوچکتر از خود به نام ” کیسی افلیک ” دارد که درسال 1975به دنیا آمده است. بن اززمانی که به یاد دارد می خواسته که یک هنرپیشه بشود. در سن خیلی جوانی بن اولین کار خود را در تبلیغات بورگرکینگ شروع کرد در سن 8 سالگی به او پیشنهاد بازی در یک سریال تلویزیونی بنام Voyage of the mimi ( 1986 ) شد. او در همین سن با Matt Dom آشنا شد که تاکنون باهم دوست و صمیمی هستند .

او در آپارتمانی با برادر کوچک خود ودوست صمیمی اش زندگی می کرد وبعد از مدتی که دوست اونیز دچار همچین مشکل شده بود هردو تصمیم گرفتند که فیلمی بنویسند وخودشان نیز آنرا بسازند. آن دو فیلمی نوشتند بنام Good Will Hunting ( 1997 ) که بعد از مدتی سختی آنها شرکت مناسبی پیدا کردند تا فیلمشان را به قیمت600000 دلار بخرد تا خودشان نیز در آن ایفای نقش کنند. این فیلم دردسامبر سال 1997 به روی پرده رفت و توانست آن دو هنرپیشه گمنام را معروف کند.

این فیلم برای اسکار انتخاب شد و 2 اسکار از آن خودکرد . بعد از گرفتن اسکار ومعروف شدن این دو هنرپیشه زندگی آنها رو به موفقیت پیش می رفت. بن در فیلمهای موفقتری چونShakespeare in love (1998) Armageddon (1998) ، Pearl Harbor(2000) ایفای نقش کرد. شهرت بن تا جایی رسید که شرکتهای بزرگ هالیوود و بهترین کارگردانها دنبال او بوده وهستند.

وقتی بن کوچک بود همیشه دلش می خواست سگ داشته باشد به خاطر همین مادرش یک طناب به او می داد ومی گفت که هر روز این طناب خالی را ببر بیرون و دور خانه بگردان تا به من ثابت بشه که تو می توانی مسئولیت یک سگ رابه عهده بگیری! بن تا پنج روز این کار احمقانه را کرد ولی از سگ خبری نبود! بن در سال 2003 برای بازی در یک فیلم تبلیغاتی شامپو 1,5میلیون دریافت کرد. او دوعشق بزرگ درزندگی داشت. در 1998 با Gwyheth Pettre نامزد کرده ولی بعد از یکسال از هم جدا شدند. عشق دوم اوJennifer Lopez بود که در سال 2002 باهم نامزد کردند ولی بعد از دوسال از یکدیگرجدا شدند.

نکاتی در باره او

نامزدی اش با ” جنیفر گارنر ” را بعد از اهدای حلقه ای 3.5 میلیون دلاری! به او اعلام کرد
برای بازی در تبلیغ یک شامپو 1.5 میلیون دلار دستمزد گرفت
جنیفر لوپز ” آهنگ ” بن عزیز ” را برای او نوشته است که نشان دهد چقدر عاشق اوست
می تواند عربی صحبت کند
یکی از بهترین پوکر بازهای دنیاست !
زمانی که با ” لوپز ” بود از لقبی که پاپاراتزی ها به آنها داده بودند متنفر بود. پاپاراتزی ها آنها را ” بنیفر ” خطاب می کردند!
در انتخابات سال 2004 آمریکا از سناتور جان کری حمایت کرد
به همراه همسرش در 3 فیلم حضور داشته است. ” بی باک ” ، ” پرل هابر ” و ” الکترا ” . البته او در فیلم ” الکترا ” سکانس های کوتاهی داشت که آن را هم حذف کردند!
سیگار را زمانی که دخترش وایولت به دنیا آمد ترک کرد
از پرواز با هواپیما می ترسد
می گویند که قهرمانش ” هریسون فورد ” بوده است
زمانی که نوجوان بود در مکزیکو زندگی می کرد بنابراین به اسپانیایی صحبت کردن تسلط دارد
فیلمنامه ” ویل هانتینگ نابغه ” را که به همراه ” دیمون ” نوشته بودند به مبلغ 600000 هزار دلار فروختند

بیوگرافی و عکس‌های بن افلک

بیوگرافی بن افلک,عکس بن افلک

بیوگرافی و عکس‌های بن افلک

بیوگرافی بن افلک,عکس بن افلک

بیوگرافی و عکس‌های بن افلک

بیوگرافی بن افلک,عکس بن افلک

بیوگرافی و عکس‌های بن افلک

بیوگرافی بن افلک,عکس بن افلک

بیوگرافی و عکس‌های بن افلک

همچنین ببینید

منبع : تکناز

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network