بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

تورم 15 درصدی در قیمت خودرو

جهانی‌ها -> خودرو

تورم 15 درصدی در قیمت خودرو

كاهش نرخ تورم تا 10 درصد، پيش‌بيني رئيس بانك‌مركزي براي نرخ تورم جاري كشور در سال آينده است. اين ميزان كاهش تورم به معناي رسيدن به نقطه 15 درصد در نرخ جاري تورم خواهد بود.

نرخ تورم خودرو,تورم 15 درصدی خودرو

با توجه به اينكه پيش‌بيني‌هاي دولت از نرخ تورم براي سال‌هاي 92 و 93 محقق شده است (تورم حدود 35 درصد براي سال 92 و 25 درصد براي امسال كه هر دو محقق شده است) با فرض اينكه پيش‌بيني دولت براي تورم سال آينده نيز صحيح باشد، قيمت خودرو تا چه ميزان تحت‌تاثير كاهش نرخ تورم قرار خواهد گرفت؟

به عقيده يك كارشناس مسائل اقتصادي، كاهش نرخ تورم در كشور به اين معناست كه روند رشد قيمت‌ها، كندتر شده و مانند زماني كه تورم بالاست افسارگسيخته نخواهد بود.  موسي غني‌نژاد به خبرنگار «دنياي اقتصاد» مي‌گويد: با كاهش پيدا كردن نرخ تورم، قيمت كالا و خدمات در كشور به‌صورت عمومي تحت‌تاثير اين كاهش قرار مي‌گيرد، اما از آنجايي كه قيمت خودرو توسط دولت تعيين مي‌شود و از منطق بازار به دور است، نمي‌توان به‌صورت قطعي گفت كه قيمت خودرو با كاهش نرخ تورم هماهنگ عمل خواهد كرد.  اما درحالي‌كه اين استاد دانشگاه عقيده دارد قيمت خودرو به دليل دور بودن از منطق بازار ممكن است از نرخ تورم تاثيري نپذيرد، يك عضو انجمن قطعه‌سازان مي‌گويد: با كاهش نرخ تورم، به دليل كاسته شدن از شدت افزايش قيمت‌ها، قطعا توليد خودرو نيز با صرفه‌جويي‌هايي همراه مي‌شود و خودروسازان مي‌توانند بر هزينه‌هاي توليد كنترل بيشتري داشته باشند.

ساسان قرباني در ادامه مي‌گويد: مي‌توان گفت با رسيدن به نرخ تورم 15 درصدي شاهد كاهش قيمت خودرو نخواهيم بود، اما اين نرخ تورم قطعا در كاهش رشد قيمت‌ها تاثير مثبتي خواهد داشت، به اين معنا كه شايد مجبور به افزايش قيمت نباشيم.  قرباني عقيده دارد صنعت خودرو در سال‌هاي مختلف همواره رشد قيمتي كمتر از نرخ تورم جاري كشور داشته است؛ بنابراين با كاهش نرخ تورم به 15 درصد، چنانچه توليد نيز روند فعلي را حفظ كند، در سال آينده شاهد رشد قيمتی‌ خودرو نخواهيم بود.

همچنین ببینید:

منبع: ایران جیبلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن