منوی سایت
مروری بر گذشته

افشای رابطه جنسی عمه با مرد غریبه

افشای رابطه جنسی عمه با مرد غریبه

رابطه نامشروع عمه با مردی غریبه‌ مشکلاتی برای خانواده خودش و برادرش به وجود آورد.
تجاوزجنسی,افشای تجاوز عمه

صبح روز گذشته ماموران کلانتری کن با تماس دختر جوانی که خبر از حضور مرد غربیه‌ای در خانه شان را می‌داد، سریعا به محل اعزام شدند.

پس از حضور ماموران زن جوانی به نام “مهسا” به همراه مرد غربیه‌ای از داخل خانه با رعایت موازین شرعی و قانونی دستگیر و به پایگاه پلیس انتقال داده شدند.

تحقیقات پلیس از این رابطه نامشروع حکایت از آن داشت که “مهسا” با دخترش جهت مهمانی به خانه برادر خود آمده بودند در حالیکه خانواده برادرش به جز دخترشان قصد سفر به کیش را داشتند.

آنان پس از خوردن شام به فرودگاه رفته و مسافران را راهی کردند و سپس عمه به همراه دخترش و برادرزاده‌اش به خانه برادرش رفتند تا شب را در آنجا استراحت کنند.

شب در خانه، “مهسا” ناگهان با آوردن چای از دختران خواست، با نوشیدن آن خواب راحتی داشته باشند ولی برادرزاده‌اش که “مرجان” نام داشت به دلیل اینکه علاقه‌ای به خوردن چای نداشت،‌ وانمود به خوردن چای کرد و بعد به اتاقش رفت تا بخوابد.

بعد از طلوع خورشید “مرجان” با سر و صداهایی از داخل اتاق عمه اش از خواب بیدار شد و متوجه حضور مرد غریبه‌ای در داخل خانه شد که سریعا بدون اینکه مرد غریبه و عمه‌ متوجه شوند با پلیس تماس گرفت.

همچنین در پایان گزارش ماموران مشخص شد “مهسا”، لیوان چای را به مواد خواب آور مسموم کرده بوده و تصور نمی‌کرده است که برادر زاده‌اش چای را نخورده باشد.

سرگرد رسول بهرامي رييس کلانتري 142 کن درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: پرونده اي در اين خصوص تشکيل و به همراه متهمان به دادسراي ارشاد ارسال گرديد.

گفتنی است،‌دختر “مهسا” نیز به جهت پیشگیری از هرگونه حادثه ناگهانی به دلیل مسمویت زیاد به درمانگاه فرستاده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network