منوی سایت
مروری بر گذشته

فال ورزش

fal5_www.jahaniha.com_

فال جهانی ها

فروردین (حمل)
حرکت ورزشی مناسب: حرکات کششی حرکات بدنسازی با دستگاه به صورت کاملاً فشرده .
متولدین فروردین پر انرژی و هدفمند هستند ومی‌توانند در رقابت ها پیروز شوند و نتیجه بگیرند.آن ها از رقابت و به کارگیری استراتژی در آن لذت می‌برند بنابراین ورزشی مثل کیک بوکسینگ ورزش محبوب برج حمل است.

اردیبهشت (ثور)
حرکات ورزشی مناسب:  حرکات قدرتی ساده ، حرکات کششی وبدنسازی با دستگاه.
توری ها راحت طلب اند و به همین خاطر از وسایل خیلی مجلل پرهیز می‌کنند . دراز نشست و برخی حرکات ایستاده کششی این افراد را سرحال می کند.در هنگام انجام این حرکات  باید مراقب گردن خود تا فشار زیادی به آن وارد نشود.

خرداد (جوزا)
حرکات ورزشی مناسب: حرکاتی که روی روحشان تاثیر میگذارد مانند مدیتیشن.
متولدین جوزا نیاز بسیار زیادی به انگیزه و محرک دارند. پیاده روی و گپ زدن با دوستان، باعث عملکرد بهتر شش ها می‌شود و این افراد را ارضا می‌کند.آن ها برای دست یافتن به آرامش می توانند با راه رفن روی تریدمیل به موسیقی  مورد علاقه خود گوش بدهند این روش بسیار تاثیر گذار است.

تیر (سرطان)
حرکات ورزشی مناسب: بدنسازی با دستگاه به طور منظم، حرکات سبک.
متولدین سرطان حساس و سخت گیر هستند. حرکات ورزشی نرم و سبک را ترجیح می‌دهند. می‌توانید بین شنا و دوچرخه ثابت در محیطی آرام یکی را انتخاب کنید.سرطان به شکم حکمرانی می‌کند، پس حرکات کششی و قدرتی مربوط به آن را زیاد انجام دهید تا احساس خوبی داشته باشید.

مرداد (اسد)
حرکات ورزشی مناسب: یوگا قدرتی و هماهنگ کردن آن با هدف کوچک کردن شکم، ران و باسن.
افراد متولد برج اسد ژیمناستیک و بدنسازی دوست دارند، هر چه تعداد آینه ها بیشتر باشد، بهتر است.اما آنها محیط تمیز و سالم را می‌پسندند پس آنها را در سالن ورزشی یا اتاق بدنسازی را بدبو نمی‌توانید پیدا کنید.یوگای قدرتی دقیقاً با علاقه وافر این برج به حرارت، جور در می‌آید و این هماهنگی بدن شما را در بهترین حالت ممکن قرار می‌دهد.
فال
شهریور (سنبله)
حرکات ورزشی مناسب: پیاده روی قدرتی و حرکات ناحیه شکم.
سنبله سخت گیر بسیار وسواسی و مشکل پسند است. متولدین سنبله از سالن های ورزشی کثیف متنفرند و بیشتر، ورزش هایی راترجیح می‌دهند که در هوای آزاد باشد.پیاده روی های سریع و طولانی مدت، سوخت و ساز بدنتان را بالا می‌برد و قدرت تفکرتان را تقویت می‌کند.حرکات ورزشی ناحیه شکم و برخی حرکات یوگا باع می‌شود سم ها از بدن خارج شوند و دستگاه گوارش تقویت شود.
قیمت سکه قیمت طلا
مهر (میزان)
حرکات ورزشی مناسب: طناب زدن.
متولدین مهرماه نیازی به کاهش وزن ندارند و معمولا وزنشان را متعادل نگه میدارند.انجام حرکات ورزشی ناموزون آرامش تان را برهم میزند. حرکات موزون هم با طبیعت و ذات شما سازگار است و برای کمرتان مفی و مناسب می باشد.

آبان (عقرب)
حرکات ورزشی مناسب: حرکات ورزشی قدرتی.
متولدین عقرب طالب شور و اشتیاق بسیار زیادی هستند یعنی هیچ ورزشی را تا عرق شان درنیاید، کامل نمی‌دانند.تمرینات ورزشی مثل کوهنوردی، یوگا قدرتی و تمرینات دسته جمعی را دوست دارید.

آذر (قوس)
حرکات ورزشی مناسب: حرکات در محیط باز، کوهنوردی.
قوس ها پر از انرژی هستند. ورزش هایی مثل پیاده روی، صخره نوردی، اسکی روی آب و روی برف ورزش هایی هستند که نیازها و احساسات تان را پاسخ می‌دهند و باعث ترقی و افزایش حس ورزشکاری تان می‌شود.

دی (جدی)
حرکات ورزشی مناسب: یوگا ، بالا رفتن از پله.
متولدین برج جدی دریافته اند که اصرار و ممارست، نتیجه بخش خواهد بود.دوست دارید در همه زمینه ها فعالیت کنید، پس بدنسازی با دستگاه مثل دستگاه پله برای تان بسیار مناسب است.یوگا هم برای افزایش دقت تان بسیار مفید است.این ورزش ها باعث تقویت ماهیچه ها و عضلات دور زانو می‌شود.

بهمن(دلو)
حرکات ورزشی مناسب: هر ورزشی که تکراری نباشد.
متولدین دلو دوست دارند همیشه خودشان انتخاب کنند واز شنیدن دستور متنفرند.متولدین دلو عجیب و غریب هستند. از کلاس های ورزشی شلوغ هم به شدت دوری می‌کنند.یادتان باشد  قبل از انجام حرکات مربوط به ساق پا، حتماً مچ پا و قسمت های دیگر آن را کاملاً گرم کنید و بیشتر از حد توان تان هم وزنه نزنید.

اسفند(حوت)
حرکات ورزشی مناسب: شنا و یوگای سبک و ملایم.
متولدین برج حوت نیاز به محیط ورزشی آرام و ساکت دارند، بدون ساعت، مربی پر سر و صدا و هرگونه تجهیزات دست و پاگیر و مزاحم .حرکات نشسته یوگا، نرمش و انعطاف پذیری بدنتان را حفظ می‌کند و پاها را استراحت می‌دهد. بهترین پیشنهاد برای اسفندی ها انواع و اقسام ورزش های آبی است.تنفس یک در میان و متناوب سوراخ های بینی باعث آرام شدن ذهنتان می‌شود.

منبع : آکا ایران

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network