منوی سایت
مروری بر گذشته

فال رنگ

fal11_www.jahaniha.com_

فال جهانی ها

شخصیت شناسی با رنگ مورد علاقه تان

مشكي:
این افراد براساس احساس تصميم مي‌گيرند.کسانی که مشكي رنگ محبوبشان است روحيه‌اي حساس و هنرمند دارند. اين افراد چندان درون‌‌نگر نيستند ولي به تمام جزئيات زندگي‌شان توجه مي‌كنند. آن‌ها مي‌خواهند هر كاري را با تمام جزئياتش انجام دهند. اين گروه از افراد نياز به رهبر دارند به همين دليل بايد به آن‌ها گفت چه كاري انجام دهند.این افراد فعاليت‌هاي فكري را دوست دارند و پيدا‌كردن خطاهاي ديگران براي‌شان سرگرمي است و حتي گاهي برای اصلاح مشکلات به دنبال آنها میگردند.افرادي كه رنگ مشكي را مي‌پسندند افراد احساساتي‌ هستند و اغلب تصميم‌ گيري‌هاي‌شان  براساس احساسات است.

آبي:
افرادی که رنگ آبی رنگ محبوبشان است براساس احساس تصميم مي‌گيرند وعاشق هماهنگي و هارموني هستند و قابل اعتماد می باشند خودشان خيلي راحت به ديگران اعتماد نمي‌كند.اين گروه افراد بسيار حساس هستند و بسياري از اوقات هنگام تصميم‌گيري احساسات‌شان را وارد كار مي‌كنند،هميشه به ديگران توجه و فكر مي‌كنند و گاهي همين توجه زياد موجب مي‌شود تصميمات‌شان را تحت‌تاثير ديگران بگيرند. این افراد نسبت به همه مثبت نگر هستند. دوست داشتن آبي كم‌رنگ نشان‌دهنده  نظم و ترتيب میباشد، هر چقدر آبي تيره‌تر باشد نشان‌دهنده دمدمي بودن فرد است.

 قرمز:
قرمز رنگ اشتياق و علاقه شديد است، رنگ انرژي است. قرمز موجب مي‌شود فرد احساس انرژي بيشتري كند، كساني كه عاشق رنگ قرمز هستند به معني واقعي كلمه اهل زندگي كردن هستند واز تك‌تك لحظات زندگي‌شان استفاده بهينه مي‌كنند. قرمزها و نارنجي‌ها شخصيت‌هاي پويايي دارند و عاشق فعاليت‌هاي خارج از خانه و هركاري كه مرتبط با مردم باشد هستند، آن‌ها خيلي محكم و مصمم به‌دنبال هدف‌هاي‌شان هستند و از هيچ سعي و كوششي دريغ نمي‌كنند. اين افراد به‌دنبال قدرتند و دوست دارند همه چيز را تحت كنترل خود در آورند.

 سفيد:
این گروه از افراد که سفيد را بيشتر از هر رنگ ديگري دوست دارند همیشه به دنبال کسب تجربه اند و معمولا افرادي منظم، مرتب و منطقي هستند و احتمالا در زندگي آن‌ها درهم ريختگي زيادي ديده ‌نمي‌شود. اگر فرد مسني اين رنگ را دوست داشته باشد مي‌تواند نشان‌دهنده آرزوي كمال و ايده‌هاي ناممكن او باشد و شايد نشانه اين‌كه به‌دنبال بازيافتن جواني و طراوت از دست رفته است.
قیمت سکه قیمت طلا
 سبز:
كساني كه رنگ سبز را دوست دارند معمولا مهربان و خونگرم؛ وفادار و وظيفه‌شناس هستند؛ اين افراد خيلي رك و بي‌پرده حرف‌ مي‌زنند. براي سبزدوستان مهم است كه ديگران درباره آن‌ها چه فكري مي‌كنند در واقع براي آن‌ها در زندگي آبرو و حسن شهرت بسيار مهم است. آن‌ها زياد افكار خود را به زبان نمي‌آورند اما هميشه براي ديگران يك شنونده خيلي خوب محسوب مي‌شوند و معمولا براي مشورت كردن مشاورهاي خوبي هستند. سبزدوستان دوست دارند به همه كمك كنند.در كل سبز رنگ التيام است، و خانه آنها همیشه آرام است.این افراد خوش گذرانند و می توانند دوستان خوبی با شند چون رازدار هستند.

زرد:
کسانی که زرد دوست دارند از اين‌كه دانسته‌هاي خود را به ديگران بياموزند و با ديگران شريك شوند لذت مي‌برند. براي آنها خوشحالي ديگران مهم است و با ديدن خوشحالي ديگران خودشان هم خوشحال مي‌شوند و از زندگي لذت مي‌برند. آن‌ها دوست دارند به ديگران محبت كنند و ببخشند بدون اين‌كه انتظار پاداشي داشته باشند اما خودشان به راحتي محبت ديگران را قبول نمي‌كنند.

 قهوه‌اي:
وقتی قهوه ای را به رنگ های دیگر ترجیح می دهید يعني دوست بسيار خوبي هستيد، تمام تلاش‌تان را مي‌كنيد تا قابل اطمينان باشيد تا بتوان به شما تكيه كرد. معمولا خيلي به‌دنبال چيزهاي زرق‌ و برق‌دار نيستيد و بيشتر از همه داشتن يك زندگي باثبات و آرام براي‌تان مهم است.

 صورتي:
اگر صورتي را به ديگر رنگ‌ها ترجيح مي‌دهید يعني بيشتر اوقات نگران و دلواپس ديگران هستید، البته اين ويژگي فرد را شبيه فرشته‌ها مي‌كند اما صورتي‌ها بايد بدانند بيشتر بايد به كارهاي خود توجه كنند تا بتوانند در زندگي پيشرفت كنند.

نقره‌اي:
این افراد احساسات فراوانی دارند وقتي خانمي رنگ نقره‌اي را دوست دارد نشان‌دهنده اين است كه او به‌دنبال فهم عميق‌تري از احساسات خودش است تا جايي كه در افكار شخصي خود غرق مي‌شود و از دنياي واقعي فاصله مي‌گيرد.
فال
 طلايي يا برنز:
این افراد تغییر دهنده های خوبی هستند.خانم‌هايي كه رنگ طلايي دوست دارند جزو افرادي نيستند كه با خيال راحت بنشينند و منتظر شانس باشند. آن‌ها آرزوها و روياهاي بسيار بزرگي دارند و افرادي جاه‌ طلب هستند، آن‌ها سعي مي‌كنند تا حد ممكن از زندگي لذت ببرند اما گاهي ممكن است هواي نفس آن‌ها موجب عقب ماندن آن ها از اهدافشان در زندگی شود.

 بنفش:
افرادی که بنفش رنگ مورد علاقه شان است افرادی منحصر به فرد می باشند. براي ديگران احترام فراواني قائل هستند و تا جايي كه بتوانند به افراد مختلف كمك مي‌كنند اما گاهي ممكن است متكبر و خودبين شوند.براي بنفش‌ها خيلي مهم است كه تلاش كنند روز به روز بهتر شوند، آن‌ها سعي مي‌كنند تبديل به آن شخصيتي شوند كه در ذهن‌شان ايده‌آل است. آن‌ها مدام به‌دنبال ياد‌گرفتن و دانستن چيزهاي جديد هستند و معمولا افراد كتابخواني هستند.

منبع : aftabir.com
لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network