منوی سایت
مروری بر گذشته

طالع بینی ازدواج

fal12_www.jahaniha.com_

طالع بینی جهانی ها

فروردین :

امروز همه از این که به زودی ازدواج می کنی خوشحال هستند، چون از دست غرغرهایت راحت می شوند و از این به بعد شوهر بیچاره ات است که باید تو را تحمل کند.

اردیبهشت:
کسی در این دنیا هست که هر لحظه به تو فکر می کند و بی تو زنده نیست و نفس نمی کشد و قلبش نمی زند و اگر با او تماس نگیری، به کما می رود.او به زودی به خواستگاریت میاید و تو را با اسب سفید به قصر خوشبختی ها می برد.

خرداد :
امروز دوست مامانت بعد از سالها زنگ می زنه خونه شما و با مامانت حرف می زنه و تورو واسه پسرش خواستگاری می کنه . البته تا سه سال دیگه نمی تونید ازدواج کنید چون پسره زندانه و سه سال از حبسش مونده.

تیر:
تا ۴۳ روز دیگه ازدواج می کنی با پسر مورد علاقه ات و تا ۳۴۲ روز دیگه بچه دار میشین پسره اسمشو می زارین بهرام بعد از ۷۴۰ روز دیگه بچه دومت بدنیا میاد که اونم پسره اسمش می زارین شهرام و ….

مرداد :
تو با هر کسی که ازدواج کنی یکسال نشده پست می دن و باز برمی گردی خونه بابات. ….

شهریور :

هر خواستگاری که واست میاد بعلت نامعلومی بعد از سه روز ناپدید میشه و دیگه خبری ازش نمیشه.

مهر :
تا یکسال دیگه ازدواج می کنی اما شوهرت معتاد ازآب در میاد و طلاق میگیری بعد از یکسال باز ازدواج می کنی اما اون یکی هم معتاد در میاد و باز طلاق دوباره یکسال صبر می کنی و باز ازدواج می کنی در ازدواج سوم موفق میشی و پسر یک کارخونه دار میلیاردر و فوق العاده زیبا تو رو میگیره و کلی خوشبخت میشی.

آبان :
پسری که همیشه در دانشگاه از تو جزوه می گیرد، هیچ فکری در کله اش ندارد و فقط عادت کرده از تو کمک بگیرد، نه قیافه داری، نه اخلاق. چرا این جوری فکر می کنی که باید در دوران دانشگاه ازدواج کنی؟ خلاصه بگم تا آخر عمر واست خواستگار نمیاد الکی منتظر نباش.

آذر:
عید نوروز بعدی عروسیته و با اونی که سالها منتظرش بودی ازدواج می کنی واسه ماه عسل، با کشتی شخصی داماد میرین به یک ویلا توی یک جزیره زیبا در اسپانیا! اما کشتی وسط راه میخوره به کوه یخ و غرق میشه! شوهرت تو رو سوار یه تخته میکنه و چون اون تخته تحمل وزن دوتاتون رو نداشته ، تخته رو ول میکنه و تو آب یخ میزنه و میمیره !تو هم برمیگردی خونه بابات و تا آخر عمر شوهر گیرت نمیاد!
قیمت سکه قیمت طلا
دی:
به زودی با نویسنده محبوبت آشنا می شوی و از تو خواستگاری می کند. اما چند ماه بعد با بهانه های مختلف از ازدواج با تو منصرف می شود. تو دلیل این عمل او را نمی فهمی، اما به زودی متوجه می شوی رمانی از او منتشر شده که شخصیت های آن بسیار شبته تو و پدر و مادر و خواهر و برادر و فامیلهایت هستند و در مقدمه کتاب هم توضیح داده که برای دستیابی به این داستان واقعی، مجبور شده به دختری زشت پیشنهاد ازدواج بدهد.

بهمن :
انتظار به پایان رسید و بعد از سالها انتطار و فراز و نشیب و غم و غصه و اشک و نا امیدی، به زودی ازدواج می کنی و به خانه بخت می روی، اما شب عروسی هنگام صرف شام برق می رود و داماد فرار می کند.

اسفند :
دوتا خواستگار سمج تا ۲ ماه آینده میان خواستگاریت که هر دو دیوانه وار عاشقتن و وقتی می فهمن یک خواستگار دیگه داری با هم دعواشون میشه  و هر دو با ضربات چاقو به قلب هم می زنن و هر دو می میرن. و تو تا آخر عمرت می مونی خونه بابات!

منبع : parsnaz.ir
لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

11 پاسخ به “طالع بینی ازدواج”

 1. reza گفت:

  سلام خیلی خوب بود

 2. mahsa گفت:

  هه هه هه خندیدم

 3. yasaman گفت:

  😀 😀 😀 kheili bahal bood

 4. نسترن گفت:

  چ مسخره هههههههههههههه خخخخخخخخخخخخ

 5. فاطمه گفت:

  مامگ مسخره شماییم یافالها؟؟؟؟؟؟ولی عالی بودش

 6. فاطمه گفت:

  خداااااااتعجب کردم فک کردم اولش واقعیه خخخخخ

 7. n گفت:

  خیلی مسخره

 8. ن گفت:

  خیلی بد بود

 9. Negin گفت:

  سلام خیلیییییییی بد بود

 10. فافا گفت:

  چقد پیشگویی درستی،دقیقن راست بود

 11. فافا گفت:

  برا پسرا چی ؟زن میگیرن با کلی قرض ب دختردلخاهشون میرسن بعد بدهی بالا میارن میرن زندان. دختره هم طلاق میگیره میره با دوست پسرقبلیش ازدواج مىکنه خبرش ب گوش شوهرش میرسه و توزندان سکته میزنه.میمیره.یا با جیب خالی میرن خاسگاری وبا یه تیپا پرت میشن تو کوچه و قطع نخاع میشن.یا با پول فراوون زن میگیرن زنه هم همه داروندارشو بالا میکشه و پسره از غصه خودکشی میکنه
  یا اصن زن گرفتن رو تو خابشون ببینن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network