منوی سایت
مروری بر گذشته

7 روش برای پاک کردن لکه آدامس از روی لباس

روش های مختلفی برای از بین بردن لکه آدامس وجود دارد که در این نوشته شما را با 7 روش آن آشنا خواهیم کرد.

استفاده از قالب یخ

برای از بین بردن لکه آدامس از روی لباس از یک تکه یخ استفاده کنید، برای این کار یک تکه یخ برداشته، و چند بار بر روی آدامس بکشید تا از روی لباس جدا شود.

استفاده از الکل

مقداری الکل روی اسفنج بریزید و اسفنج را روی آدامس بمالید، چند دقیقه صبر کنید، و سپس با استفاده از چاقو یا قاشق روی آن بمالید، سپس لباس را با نرم کننده شسته و بگذارید خشک شود.

استفاده از آبلیمو

اگر به لباس شما آدامس چسبیده، و لکه آدامس به اعماق تار و پود لباستان نفوذ کرده، نگران نباشید، لباس خود را در محلول آبلیمو بخوابانید،  پس از چند ساعت لباس رابشویید، و سپس مشاهده خواهید کرد که لکه آدامس کاملا از روی تار و پود لباس شما جدا شده است.
استفاده از نوار چسب
روی آدامس نوار چسب بزنید و آدامس را با نوار چسب از پارچه جدا کنید، این کار را چند بار تکرار کنید.

استفاده از مایع صابون

کمی مایع صابون روی قسمتی از لباس که آدامس چسبیده بریزید و سپس با مسواک روی آدامس بکشید، بعد با چاقو آدامس را از لباس جدا کنید، و لباس خود را بشویید.

استفاده از اسپری مو

این روش نسبت به روشهای دیگر راحت تر است، برای این کار روی آدامس اسپری مو بزنید، اسپری آدامس رو سفت میکند، و سپس آدامس را از لباس جدا کنید، و آن را بشویید.

استفاده از مایع ظرفشویی و نمک

این روش در صورتی که آدامس روی لباس پخش شده باشد، بسیار کارآمد است، برای این کار ابتدا مایع ظرفشویی و بعد نمک را اضافه نمایید و با استفاده از چاقو آدامس را از روی لباس جدا کنید.
لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network