منوی سایت
مروری بر گذشته

دستگیری 52 زن و مرد در پارتی شبانه

پارتی شبانه,پارتی در کرج

 

دستگیری 52 زن و مرد در پارتی شبانه
52 زن و مرد در یک مهمانی شبانه که به صورت مختلط در یکی از مجتمع های شهر فردیس برگزار شده بود توسط نیروی انتظامی و بسیجیان بازداشت شدند.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فردیس در این باره گفت: چند شب پیش تعدادی از شهروندان یکی از محله های این شهر با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفتند و اعلام کردند در طبقه چهارم یکی از مجتمع های مسکونی یک مهمانی شبانه برگزار شده و مهمانان از دیگر ساکنان مجتمع سلب آسایش کرده و به اعتراض همسایه ها نیز توجهی نمی کنند.

ابوالفضل سر زعیم افزود: با گزارش موضوع به پلیس، ماموران انتظامی همراه بسیجیان عازم محل شده و با گزارش موضوع به دادستان شهرستان فردیس و دستور قضایی وارد ساختمان شدند و شرکت کنندگان در این مهمانی مختلط که 18 زن و 34 مرد بودند را دستگیر و به مرکز پلیس منتقل کردند.
وی گفت: با تحقیق از افراد بازداشت شده، معلوم شد یکی از آنها صاحبخانه بوده و افراد دیگر با دعوت نامه هایی که از سوی این مرد دریافت کرده اند، برای شرکت در این میهمانی حاضر شده و هیچ کدام با یکدیگر آشنایی ندارند و حتی پیش از این نیز با مرد صاحبخانه ملاقات نداشته اند.
بنا بر این گزارش، با صدور قرار قانونی برای برگزار کننده این مهمانی و شرکت کنندگان در این مراسم شبانه، تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

منبع: نمناک

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

یک پاسخ به “دستگیری 52 زن و مرد در پارتی شبانه”

  1. کوروش کبیر گفت:

    هرکس به آزادی خودش رحم نکند آزادی دیگران راهم سلب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network