منوی سایت
مروری بر گذشته

5 گیاه ضد پشه آپارتمانی

برای خلاص شدن از شر پشه ها در فضای داخلی خانه می توانید از گیاهان آپارتمانی با قابلیت دفع پشه ها استفاده کنید، 5 نوع از این گیاهان ضد پشه آپارتمانی را در این مقاله برای شما معرفی می کنیم please click for source.

اسطوخودوس
این گیاه را به دلیل داشتن گل های بنفش رنگ و زیبا و رایحه خوش و آرام بخش آن شاید برای شما آشنا باشد، این گیاه زیبا یک دافع طبیعی برای  پشه ها است، اگر این گیاه را جلوی در خانه و یا کنار پنجره ها قرار دهید، پشه ها از خانه شما دور خواهند شد.

نعناع
بسیاری از حشرات و همچنین پشه ها از نعناع دوری می کنند، بنابراین استفاده از این گیاه در بیشتر مکان های خانه، شما را از شر حشرات و پشه ها خلاص می کند.

رزماری
رزماری یا همان اکلیل کوهی، گیاه بسیار مفیدی است و برای طعم دادن به گوشت بره و یا ماهی کاربرد دارد، این گیاه برای فراری دادن پشه ها گزینه خوبی است.

ریحان
این گیاه علاوه بر اینکه نوعی سبزی خوش طعم در آشپزخانه به حساب می آید، باید بدانیدکه پشه ها را هم فراری می دهد، ریحان انواع و اقسام مختلفی دارد، البته استفاده از ریحان لیمویی و دارچینی در راندن پشه ها تاثیر بیشتری دارد.

فرنجمشک
این گیاه از خانواده نعناع است و اغلب آن را با نام نعناع وحشی می شناسند، فرنجمشک گیاهی بسیار مقاوم است و خشکسالی را به راحتی تحمل می کند و این گیاه حتی در سایه هم می روید، این گیاه را هرکجای خانه که قرار دهید، پشه ها از آنجا فراری می شوند.

visit web page  

read more  

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

here نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

read more

this web page
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network