بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

3 بار قصاص مجازات مرد انتقام‌جو

3 بار قصاص مجازات مرد انتقام‌جو

3 بار قصاص مجازات مرد انتقام‌جو,اخبار

3 بار قصاص مجازات مرد انتقام‌جو

مرد جوانی که با انگیزه انتقام اقدام به آتش زدن خانه ویلایی در حوالی دماوند کرده بود و منجر به مرگ سه نفر شده بود با حکم قضات دادگاه کیفری استان تهران به 3 بار قصاص محکوم شد.


دوم تیر سال 91 ماموران پلیس دماوند در جریان آتش سوزی در ویلایی در حوالی شهرستان دماوند قرار گرفتند. با حضور تیم جنایی در محل جنایت مشخص شد، در زمان آتش سوزی پنج نفر در داخل ویلا حضور داشتند که دو زن سالخورده به نام های «محبوبه» و «فروغ» و پسر جوانی که «مختار» نام داشت بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داده بودند.

صاحب ویلا به نام «فریده» که در محل حادثه حضور داشت در جریان تحقیقات گفت: همسرم به نام حمید ویلای من را به آتش کشید. مدتی قبل با «حمید» آشنا شدم، اما بعد فهمیدم این رابطه اشتباه است و نمی توانم به زندگی با او ادامه دهم، به «حمید» گفتم تو چند سال از من کوچک تر هستی و نباید با هم باشیم و درخواست کردم جدا شویم اما او دست بردار نبود، می گفت عاشقم شده است. وقتی «حمید» متوجه شد دیگر نمی تواند به رابطه با من امید داشته باشد تهدیدم کرد و گفت رویم اسید می پاشد و کاری می کند که نتوانم زندگی کنم.

وی ادامه داد: برای مدتی از تهران رفتم تا مرا فراموش کند. روز حادثه در ویلا بودم که صدای فریادهای «حمید» را بیرون از خانه شنیدم. به من گفت بنزین با خودش آورده و اگر به حرفش گوش ندهم، خودش را آتش می زند. بیرون رفتم تا آرامش کنم که یکدفعه گالن بنزین را بلند کرد تا روی من بریزد، داخل خانه رفتم و در را هم قفل کردم. متوجه نشدم چطور خانه را آتش زد.

در ادامه تحقیقات «حمید» دستگیر شد که در بازجویی ها گفت: من قصد قتل نداشتم و فقط می خواستم «فریده» را بترسانم.با تکمیل تحقیقات و شکایت اولیای دم قربانیان، وی برای بازسازی صحنه قتل به محل جرم منتقل شد و یک بار دیگر جزئیات را برای ماموران اداره آگاهی توضیح داد. پس از جمع آوری مدارک، کیفرخواست متهم صادر شد و حمید صبح دیروز در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه که به ریاست قاضی عزیزمحمدی برگزار شد، اولیای دم قربانیان برای حمید درخواست قصاص کردند.

در ادامه فریده در جایگاه قرار گرفت و گفت: ویلا را اجاره داده بودم و روز حادثه به آنجا رفتم که حمید هم خودش را به ویلا رساند. من دیگر علاقه ای به ادامه زندگی با او نداشتم که حمید با تهدید اقدام به آتش سوزی کرد.

رئیس دادگاه سپس با تفهیم اتهام به حمید از او خواست به دفاع از خود بپردازد که مرد 37 ساله با رد اتهام قتل عمدی گفت: مدتی بود که بافریده اختلاف داشتیم و روز حادثه برای پیدا کردن او با ویلا تماس گرفتم که مرد ناشناسی تلفن را جواب داد و مدعی شد برادر فریده است. می دانستم که او برادر ندارد به همین خاطر راهی ویلا شدم. وقتی به ویلا رسیدم، فریده آنجا بود. بنزین را روی خودم ریخته و تهدید کردم اگر فریده به زندگی با من ادامه ندهد خودم را آتش می زنم. بعد یکی از افرادی که داخل ویلا بود به سمت من آمد و مرا آرام کرد، اما به دلیل این که بخار بنزین به بخاری رسیده بود، ویلا آتش گرفت.

در پایان جلسه دادگاه یکی از شاهدان ماجرا در جایگاه قرار گرفت و اظهار کرد: من ندیدم که متهم روی خودش بنزین بریزد. او تهدید می کرد قصد آتش زدن ویلا را دارد.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش، رئیس دادگاه و چهار قاضی مستشار برای صدور حکم وارد شور شده و حمید را به سه بار قصاص محکوم کردند.

همچنین ببینید

منبع : جام جملینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن