منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز مزاحم تلفنی به دختر جوان

تجاوز مزاحم تلفنی به دختر جوان

تجاوز مزاحم تلفنی به دختر جوان

تجاوز مزاحم تلفنی به دختر جوان

چند روز پیش دختر جوانی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار، از دو مرد به اتهام آدم ربایی و همدست دیگر آنها به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.شاکی گفت: چند هفته پیش مردی با گوشی تلفن همراهم تماس گرفت و مدعی شد مرا در محله شان دیده و به من علاقه مند شده و خواست با هم دوست شویم، اما در پی تماس های بعدی او متوجه شدم، قصد مزاحمت دارد.
وی اضافه کرد: مرد مزاحم با ارسال پیامک هایی، مرا تهدید می کرد اگر با وی ارتباط دوستی برقرار نکنم، زندگی ام را تباه خواهد کرد.
شاکی یادآور شد: روز حادثه در خیابان یک خودروی پراید راهم را سد کرد و سه سرنشین آن به من حمله ور شدند و یکی از آنها گفت من همان فردی هستم که می خواستم با تو دوست شوم. حالا که خواسته ام را قبول نکردی، باید با ما همراه شوی.
وی خاطرنشان کرد: آنها کتکم زدند و با تهدید چاقو مرا به خانه ای منتقل و دو همدست مزاحم تلفنی، محل را ترک کردند و مرد مزاحم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.
شاکی گفت: از ترس آبرویم، موضوع را با خانواده ام درمیان نگذاشتم تا این که مرد آزارگر با من تماس گرفت و تهدید کرد اگر از وی و دوستانش شکایت کنم، تصاویری را که با دوربین مخفی فیلمبرداری کرده است، در شهر پخش و سی دی آن را نیز برای خانواده ام ارسال می کند.
وی خاطرنشان کرد: بعد از تماس وی، چند نفر از دوستانم گفتند از مرد جوانی شنیده اند که من مورد آزار و اذیت قرار گرفته ام. من هم موضوع را با خانواده ام در میان گذاشتم و برای شکایت از متهم و دو همدستش، اقدام کردم.
بنا بر این گزارش، با تشکیل پرونده و چهره نگاری رایانه ای از مرد آزارگر و دو همدستش، جستجوی کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان شهریار در غرب استان تهران برای دستگیری آنها آغاز شد.

منبع : عرش نیوز

 

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network