منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز مزاحم تلفنی به دختر جوان

go here تجاوز مزاحم تلفنی به دختر جوان

http://anaman.net/map تجاوز مزاحم تلفنی به دختر جوان

http://bmnonprofitkft.hu/map تجاوز مزاحم تلفنی به دختر جوان

چند روز پیش دختر جوانی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار، از دو مرد به اتهام آدم ربایی و همدست دیگر آنها به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.شاکی گفت: چند هفته پیش مردی با گوشی تلفن همراهم تماس گرفت و مدعی شد مرا در محله شان دیده و به من علاقه مند شده و خواست با هم دوست شویم، اما در پی تماس های بعدی او متوجه شدم، قصد مزاحمت دارد.
وی اضافه کرد: مرد مزاحم با ارسال پیامک هایی، مرا تهدید می کرد اگر با وی ارتباط دوستی برقرار نکنم، زندگی ام را تباه خواهد کرد.
شاکی یادآور شد: روز حادثه در خیابان یک خودروی پراید راهم را سد کرد و سه سرنشین آن به من حمله ور شدند و یکی از آنها گفت من همان فردی هستم که می خواستم با تو دوست شوم. حالا که خواسته ام را قبول نکردی، باید با ما همراه شوی.
وی خاطرنشان کرد: آنها کتکم زدند و با تهدید چاقو مرا به خانه ای منتقل و دو همدست مزاحم تلفنی، محل را ترک کردند و مرد مزاحم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.
شاکی گفت: از ترس آبرویم، موضوع را با خانواده ام درمیان نگذاشتم تا این که مرد آزارگر با من تماس گرفت و تهدید کرد اگر از وی و دوستانش شکایت کنم، تصاویری را که با دوربین مخفی فیلمبرداری کرده است، در شهر پخش و سی دی آن را نیز برای خانواده ام ارسال می کند.
وی خاطرنشان کرد: بعد از تماس وی، چند نفر از دوستانم گفتند از مرد جوانی شنیده اند که من مورد آزار و اذیت قرار گرفته ام. من هم موضوع را با خانواده ام در میان گذاشتم و برای شکایت از متهم و دو همدستش، اقدام کردم.
بنا بر این گزارش، با تشکیل پرونده و چهره نگاری رایانه ای از مرد آزارگر و دو همدستش، جستجوی کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان شهریار در غرب استان تهران برای دستگیری آنها آغاز شد.

منبع : عرش نیوز click at this page

http://assoges.com/map  

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

click نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network