بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

یارانه چه کسانی قطع می‌شود

یارانه چه کسانی قطع می‌شود

یارانه چه کسانی قطع می‌شود,اخبار یارانه

یارانه کسانی که کارت ملی هوشمند ندارند قطع می شود

چندی قبل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که بر اساس ماده 4 آیین نامه اجرایی از ماده 7 قانون هدفمند سازی یارانه ها ، یارانه عده ای از افراد بیشتر از 18 سال قطع می شود.

چندی قبل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که بر اساس ماده 4 آیین نامه اجرایی از ماده 7 قانون هدفمند سازی یارانه ها، تمامی هموطنان بیشتر از 18 سال سن که دارای شماره ملی بوده اما تاکنون کارت ملی خود را دریافت نکرده اند ، موظفند حداکثر تا تاریخ 15 بهمن سال جاری اقدامات لازم را برای دریافت کارت ملی انجام دهند . در صورت عدم تعیین تکلیف وضعیت کارت ملی مربوطه، پرداخت یارانه این افراد از بهمن سال جاری متوقف می‎شود.

در همین راستا سازمان ثبت احوال در اطلاعیه ای اعلام کرد: فقط هموطنان دارای 18 سال تمام و بالاتر که تاکنون “هیچگونه” کارت شناسایی ملی دریافت نکرده اند ، مشمول اطلاعیه صادره در زمینه حذف یارانه ها هستند.

گفتنی است حمید پارسایی، معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال در این باره گفت: افراد در صورت عدم تعیین تکلیف وضع کارت ملی مربوطه، پرداخت یارانه شان از بهمن متوقف می شود.

وی ادامه داد: بر اساس ماده 4 آئین نامه اجرایی از ماده 7 قانون هدفمند سازی یارانه ها، افراد بالای 18 سال که تاکنون کارت ملی خود را دریافت نکرده اند، حداکثر تا 15 بهمن فرصت دارند تا برای دریافت کارت ملی خود اقدام کنند.

همچنین احمد میدری، معاون وزیر کار در گفت و گویی تصریح کرد که اگر افراد بعد از مهلت تعیین شده هم به مراکز صدور کارت ملی مراجعه کنند؛ در صورت داشتن شرایط دریافت یارانه ، از ماه بعد از اقدام برای دریافت کارت ملی، یارانه شان را دریافت خواهند کرد.

بنابراین گزارش از آنجایی که اولویت صدور کارت ملی هوشمند در حال حاضر با کسانی است که کارت ملی آنها مفقود شده و یا تا به امروز کارت ملی دریافت نکرده اند، افرادی که هیچگونه کارت شناسایی ملی ندارند، می توانند برای دریافت این کارت با پرداخت هزینه آن اقدام کنند.

این درحالی است که پرداخت یارانه هم اکنون برای کسانی که کارت های ملی قدیمی را دارند، نیز پرداخت شده و برای دریافت یارانه نیازی به دریافت کارت ملی هوشمند نیست و با فراخوان های بعدی از سوی سازمان ثبت احوال، افراد می توانند در باره دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنند. به گفته پارسایی تا کنون 5 میلیون و 500 هزار نفر کارت هوشمند ملی دریافت کردند.

معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال در مورد نحوه ثبت نام و پیش ثبت نام کارت ملی هوشمند گفت: موضوع پیش ثبت نام از طریق اینترنت انجام می شود. برخی از افراد با اطلاع رسانی اشتباه تصور می کنند که در دفاتر پیشخوان پست انجام می شود. در حالی که از هر نقطه ای که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد، این ثبت نام انجام می شود. هموطنان می توانند از طریق مراجعه به سایت www.ncr.ir فرآیند پیش ثبت نام را انجام دهند. نوبت بگیرند و لیست دفاتر را انتخاب کنند و در واقع فرآیند اصلی از زمانی انجام می شود که به دفاتر مراجعه می کنند.

یارانه چه کسانی قطع می‌شود

منبع : میزان / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن