بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

گزارشی از مرگبارترین حادثه مسلحانه برعلیه همجنس‌گرایان

گزارشی از مرگبارترین حادثه مسلحانه برعلیه همجنس‌گرایان

گزارشی از مرگبارترین حادثه مسلحانه برعلیه همجنس‌گرایان,اخبار

یک فرد مسلح با حمله به یک باشگاه شبانه در «فلوریدا» آمریکا، دستکم 50 نفر را به ضرب گلوله کشت و 53 نفر دیگر را زخمی کرد.


مرگبارترین حادثه مسلحانه در تاریخ آمریکا

خبرگزاری فارس: یک فرد مسلح اوایل روز یکشنبه (دیروز) به وقت محلی با اسلحه خود به سمت یک باشگاه شبانه همجنس‌گرایان در «اورلاندو» ایالت «فلوریدا» تیراندازی کرد و دستکم 50 نفر را کشت و 53 نفر دیگر را زخمی کرد.شبکه سی بی سی کانادا گزارش کرد،«جان مینا» رئیس پلیس اورلاندو به خبرنگاران گفت: «فرد مظنون ظاهراً یک اسلحه تهاجمی و یک تفنگ دستی و نوعی ابزار در اختیار داشته است».

مینا تصریح کرد که این تیراندازی حدود ساعت 02:00 به وقت محلی در ورودی باشگاه شبانه «پالس» به وقوع پیوست و یک افسر پلیس با فرد مظنون وارد درگیری مسلحانه شد. اف بی آی، پلیس فدرال آمریکا این حادثه را یک حادثه تروریستی اعلام کرده و گفته بررسی این حادثه ادامه دارد. یک سخنگوی اف بی آی میگوید که مقامات درحال بررسی دقیق این موضوع هستند که آیا این موضوع یک موضوع داخلی است یا یک حمله تروریستی بین المللی.

اف بی آی احتمال داده است که عامل حمله با داعش نسبت داشته است. سی‌ان‌ان نیز گزارش داده که این حمله مسلحانه، مرگ‌بارترین حمله از این جنس در تاریخ آمریکا بوده است.براساس آخرین اخبار از رسانه‌های آمریکایی، عامل حمله احراز هویت شده است. مهاجم اورلاندو «عمر متین» شهروند فلوریدا و متمایل به داعش بوده است. عمر متین ساکن بندر سنت لوسی در ایالت فلوریدا و پدر و مادرش افغان تبار هستند.

شاهدان ماجرا می‌گویند که دهها تیر به سمت افرادی که داخل باشگاه شبانه بودند، شلیک شد.طبق این گزارش، فرد مسلح چندین نفر را به گروگان گرفت و حدود ساعت 05:00 صبح به وقت محلی مأموران پلیس تصمیم گرفتند عملیات نجات را آغاز کنند و موفق شدند به 30 نفر برای فرار کمک کنند.مأموران پلیس یکبار دیگر با فرد مسلح وارد درگیری مسلحانه شدند و فرد مظنون در نهایت با ضربه گلوله مأموران پلیس کشته شد.پلیس از طریق توییتر اعلام کرد که صدایی که در نزدیکی محل تیراندازی به گوش رسیده است، یک «انفجار کنترل شده» بوده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که 9 افسر پلیس با فرد مسلح وارد درگیری مسلحانه شدند. این حادثه بعد از تیراندازی روز جمعه به وقوع پیوست که در آن یک جوان 22 ساله به نام «کریستینا گریمی» توسط یک مرد 27 ساله در اورلاندو به ضرب گلوله کشته شد و فرد مسلح سپس خود را نیز با گلوله کشت.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌های مرتبط با تیراندازی منجر می‌شود که در این حوادث تعدادی نیز جان خود را از دست می‌دهند اما لابی سلاح در آمریکا به اندازه‌ای قدرتمند است که حتی کنگره آمریکا حاضر نشد قوانینی را برای محدود کردن حمل سلاح در آمریکا به تصویب درآورد.

گزارشی از مرگبارترین حادثه مسلحانه برعلیه همجنس‌گرایان,اخبار

مرگبارترین حادثه مسلحانه در تاریخ آمریکا

گزارشی از مرگبارترین حادثه مسلحانه برعلیه همجنس‌گرایان,اخبار

مرگبارترین حادثه مسلحانه در تاریخ آمریکا

گزارشی از مرگبارترین حادثه مسلحانه برعلیه همجنس‌گرایان,اخبار

مرگبارترین حادثه مسلحانه در تاریخ آمریکا

گزارشی از مرگبارترین حادثه مسلحانه برعلیه همجنس‌گرایان,اخبار

مرگبارترین حادثه مسلحانه در تاریخ آمریکا

عامل حمله به کلوب همجنسگرایان +عکس

خبرگزاری میزان: عامل حمله به کلوب شبانه در اولاندو مشخص شد.رسانه های آمریکایی عامل حمله به کلوب شبانه همجنس بازان در اورلاندو آمریکا را فردی به نام عمر متین معرفی کردند.بنابراین گزارش، عمر متین، اهل فلوریدا و از پدر و مادری افغان به دنیا امده است.تصویر زیر در برخی رسانه ها منتشر میشود که منتسب به عمر متین است.

گزارشی از مرگبارترین حادثه مسلحانه برعلیه همجنس‌گرایان,اخبار

مرگبارترین حادثه مسلحانه در تاریخ آمریکا

حمله خونین به کلوب همجنسگرایان در فلوریدا

پدر عمر متین: حرکات همجنسگرایان «متین» را عصبانی کرد

خبرگزاری فارس: پدر عمر متین، قاتل 50 همجنس‌گرای آمریکایی در اورلاندو، می‌گوید که پسرش دو ماه قبل و بعد از دیدن برخی حرکات همجنس‌گرایان، به شدت خشمگین شده بود.متین متاهل بوده و یک پسر سه ساله دارد.با این حال، پدر متین که با شبکه ان‌بی‌سی سخن می‌گفت، به‌خاطر اقدام پسرش عذرخواهی کرده است.حمله عمر متین، شهروند آمریکایی افغانی‌الاصل به باشگاه شبانه همجنس‌گرایان، 50 کشته و 53 زخمی برجای گذاشت.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

بیعت عامل تیراندازی در اورلاندو با داعش!

خبرگزاری فارس: ان‌بی‌سی مدعی شده است که عمر متین، عامل حمله به یک باشگاه شبانه همجنس‌گرایان در اورلاندو، پیش از این حمله در تماسی تلفنی با پلیس، بیعت خود با گروهک تروریستی داعش را اعلام کرده بود.ان‌بی‌سی می‌گوید که منابعی در پلیس این خبر را به این شبکه خبری داده‌اند.در این حمله، 50 نفر کشته شده و 53 نفر دیگر مجروح شده‌اند.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

واکنش ترامپ به حمله به همجنسگرایان

خبرگزاری فارس: دونالد ترامپ، ضمن محکوم کردن حمله به باشگاه شبانه همجنسگرایان در اورلاندو، از باراک اوباما به خاطر آنچه بی توجهی به «تروریسم اسلامی» خوانده، به شدت انتقاد کرد.در ادامه واکنش‌ها به حمله به باشگاه شبانه همجنسگرایان در اورلاندو، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ضمن واکنش به این موضوع به باراک اوباما تاخت.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

رویترز: داعش مسئولیت حمله اورلاندو را برعهده گرفت

خبرگزاری فارس: وبسایت اعماق که به عنوان خبرگزاری داعش فعالیت می‌کند، با انتشار بیانیه‌ای، مسئولیت تیراندازی امروز در کلوب همجنس‌گرایان اورلاندو را برعهده گرفت.ساعاتی پس از کشتار 50 همجنس‌باز در یکی از کلوب‌‌های شبانه شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا، گروه تروریستی داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت.رویترز این خبر را از وبسایت «اعماق» که به عنوان خبرگزاری این گروه تروریستی عمل می‌کند، نقل کرده است.

ظهر دیروز به وقت تهران، فردی به نام «عمر متین» با مسلسل وارد یک کلوب شبانه همجنس‌گرایان در اورلاندو شد و 50 نفر را کشت؛ این حادثه 53 مجروح نیز برجای گذاشت.متین از شب‌هنگام تا اوایل صبح، 5 نفر را گروگان گرفته بوده که با فرا رسیدن صبح، نیروهای پلیس وارد عمل می‌شوند و وی را می‌کشند.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا دقائقی پیش در کاخ سفید در برابر خبرنگاران حاضر شد و گفت که اف‌بی‌آی هنوز به نتیجه‌ای قطعی در خصوص انگیزه قاتل نرسیده ولی این جنایت به عنوان اقدامی تروریستی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

رسانه‌های آمریکا: عامل عملیات اورلاندو به داعش گرایش داشت

خبرگزاری فارس: رسانه‌های آمریکایی اعلام کردند که «عمر صدیقی المتین» عمل عملیات اورلاندو به گروه تروریستی داعش تمایل داشت.

به گزارش وبگاه شبکه خبری «العربیه» عربستان، به گفته این منابه متین از لحاظ فکر و عقیدتی به داعش گرایش داشته است.عمر المتین شب شنبه (دیروز) به یک باشگاه شبانه در «فلوریدا» آمریکا، دستکم 50 نفر را به ضرب گلوله کشت و 53 نفر دیگر را زخمی کرد.شبکه خبری «ان بى سى» آمریکا نیز گزارش داد که عامل تیراندازى اورلاندو پیش از حمله با پلیس تماس گرفته و با داعش اعلام بیعت کرده است.متین ٢٩ ساله که خودش هم به ضرب گلوله پلیس آمریکا کشته شد، ساکن فلوریدا آمریکا و از یک خانواده افغانستانی است.

پلیس آمریکا گفته است که وی سو سابقه قبلى نداشته و داراى مجوز قانونى حمل اسلحه بود، به تنهایى اقدام کرده و در این عملیات همدستى نداشته است، با این حال بسیار آماده و مجهز بود.پلیس لس‌آنجلس یک نفر دیگر را که قصد حمله به فستیوال همجنس‌گرایان داشت، دستگیر کرد

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

خبرگزاری فارس: پلیس لس‌آنجلس یک نفر را دستگیر کرده است که مواد منفجره و مسلسل به همراه داشته و قصد داشته به فستیوال همجنس‌گرایان در لس آنجلس حمله کند.این شخص در سانتا مونیکا دستگیر شده است.

هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است. مشخص نیست که فرد دستگیرشده مزبور با عامل تیراندازى مرگبار اورلاندو مرتبط بوده یا نه.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

فرماندار فلوریدا: تیراندازی در اورلاندو اقدامی تروریستی بود

خبرگزاری ایرنا: فرماندار ایالت فلوریدا آمریکا مدعی شد تیراندازی روز یکشنبه در یک باشگاه شبانه در شهر اورلاندو که 50 کشته بر جا گذاشت، یک اقدام تروریستی بود.به گزارش خبرگزاری فرانسه از اورلاندو ، «ریک اسکات» فرماندار جمهوریخواه فلوریدا در کنفرانسی خبری بدون ذکر دلیل معتبری برای این ادعا گفت: اینکه فردی مسلح وارد این مکان شود و این تعداد تلفات برجا بگذارد ، به روشنی یک اقدام تروریستی است.

مقامات اورلاندو گفتند در تیراندازی روز یکشنبه در باشگاه شبانه همجنس گرایان این شهر 50 نفر کشته و 53 نفر زخمی شدند.

حمله در اورلاندو حدود ساعت دو بامداد روز یکشنبه به وقت محلی در یک باشگاه شبانه که بیشتر محل آمد و شد همجنسگراها بوده، روی داده است.

رسانه های آمریکایی فرد مهاجم را «عمر متین» افغان تبار و شهروند آمریکا معرفی کرده اند و همچنین برخی رسانه ها مدعی شده اند که این فرد با داعش در ارتباط بوده است.

در حالی که جامعه آمریکا به دلیل تبعیض ها و نابرابری ها شاهد رشد ناامنی و خشونت است ، تهدید داعش به بهانه ای برای فرافکنی تروریسم و خشونت بومی آمریکا و دمیدن در تنور اسلام هراسی تبدیل شده است.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

خبرگزاری تسنیم: به گزارش سی‌ا‌ن‌ان، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در واکنش به حادثه تیراندازی مرگبار شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا که منجر به کشته شدن 50 تن و زخمی شدن 53 تن دیگر شد به سخنرانی پرداخت.

وی در این سخنرانی گفت: کشور ما امروز شاهد تلخ‌ترین عملیات تیراندازی در تاریخ خود بوده و این عملیات، اقدامی تروریستی و اقدامی تنفرآمیز بوده است و از نیروهای امنیتی که به سرعت با این عملیات به مقابله پرداختند قدردانی می‌کنیم.رئیس جمهور آمریکا گفت که این حادثه بار دیگر یادآوری می‌کند که تا چه اندازه دسترسی به سلاح آسان است. ما باید در این باره تصمیم‌گیری کنیم.

وی تاکید کرد که هر گونه اقدام تروریستی و تنفر آمیز ارزش‌های ما را تغییر نخواهد داد و هنوز هیچگونه دیدگاهی درباره انگیزه‌هایی که باعث انجام این عملیات شد نداریم.بامداد امروز یکشنبه فردی به نام عمر متین که یک شهروند آمریکایی افغانی تبار است با تیراندازی در یک باشگاه شبانه در شهر اورلاندو منجر به  کشته شدن 50 نفر و زخمی شدن 53 نفر دیگر شد.

فرد مهاجم پس از درگیری با پلیس آمریکا کشته شد.

پلیس آمریکا با پیدا کردن تجهیزات نظامی از فرد مهاجم، اعلام کرد که این حمله تروریستی بوده است.

بسیاری از خبرگزاری‌ها و سایت‌های تحلیلی آمریکا این حادثه را بدترین و مرگبارترین حادثه تیراندازی در تاریخ آمریکا عنوان کرده‌اند.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

اوباما: تیراندازی اورلاندو اقدامی تروریستی و تنفرآمیز بود

خبرگزاری تسنیم: به گزارش سی‌ا‌ن‌ان، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در واکنش به حادثه تیراندازی مرگبار شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا که منجر به کشته شدن 50 تن و زخمی شدن 53 تن دیگر شد به سخنرانی پرداخت.

وی در این سخنرانی گفت: کشور ما امروز شاهد تلخ‌ترین عملیات تیراندازی در تاریخ خود بوده و این عملیات، اقدامی تروریستی و اقدامی تنفرآمیز بوده است و از نیروهای امنیتی که به سرعت با این عملیات به مقابله پرداختند قدردانی می‌کنیم.

رئیس جمهور آمریکا گفت که این حادثه بار دیگر یادآوری می‌کند که تا چه اندازه دسترسی به سلاح آسان است. ما باید در این باره تصمیم‌گیری کنیم.

وی تاکید کرد که هر گونه اقدام تروریستی و تنفر آمیز ارزش‌های ما را تغییر نخواهد داد و هنوز هیچگونه دیدگاهی درباره انگیزه‌هایی که باعث انجام این عملیات شد نداریم.

بامداد امروز یکشنبه فردی به نام عمر متین که یک شهروند آمریکایی افغانی تبار است با تیراندازی در یک باشگاه شبانه در شهر اورلاندو منجر به  کشته شدن 50 نفر و زخمی شدن 53 نفر دیگر شد.

فرد مهاجم پس از درگیری با پلیس آمریکا کشته شد.

پلیس آمریکا با پیدا کردن تجهیزات نظامی از فرد مهاجم، اعلام کرد که این حمله تروریستی بوده است.

بسیاری از خبرگزاری‌ها و سایت‌های تحلیلی آمریکا این حادثه را بدترین و مرگبارترین حادثه تیراندازی در تاریخ آمریکا عنوان کرده‌اند.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

واکنش مقامات کشورهای مختلف به حمله مسلحانه در اورلاندو

خبرگزاری فارس: رهبران کشورهای مختلف به دنبال کشته شدن 50 نفر و زخمی شدن 53 تن در حمله مسلحانه به باشگاه همجنسگرایان در اورلاندو آمریکا به این حمله واکنش نشان دادند.

یک فرد مسلح با حمله به یک باشگاه شبانه در «فلوریدا» آمریکا، دستکم 50 نفر را به ضرب گلوله کشت و 53 نفر دیگر را زخمی کرد.

بر اساس گفته مقامات آمریکایی مهاجم اورلاندو «عمر متین» شهروند فلوریدا و متمایل به داعش بوده است. عمر متین ساکن بندر سنت لوسی در ایالت فلوریدا و پدر و مادرش افغان تبار هستند.

در واکنش به حمله مسلحانه در اورلاندو، رهبران کشورهای مختلف ضمن محکوم کردن این حمله، با مردم و دولت آمریکا ابراز همدردی کردند.

ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه،  پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان، فرانسوا اولاند رئیس‌جمهور فرانسه، جاستین ترودو نخست‌وزیر کانادا، دیوید کامرون نخست‌وزیر انگلیس، ینس استولنبرگ دبیرکل ناتو و بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از جمله افرادی هستند که حمله اورلاندو را محکوم کردند.

بان کی مون دبیرکل سازمان ملل هم در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حمله به اورلاندو آن را «وحشتناک« خواند و با مردم و دولت آمریکا ابراز همدردی کرد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

پلیس لس‌آنجلس یک نفر دیگر را که قصد حمله به فستیوال همجنس‌گرایان داشت، دستگیر کرد

خبرگزاری فارس: پلیس لس‌آنجلس یک نفر را دستگیر کرده است که مواد منفجره و مسلسل به همراه داشته و قصد داشته به فستیوال همجنس‌گرایان در لس آنجلس حمله کند.

این شخص در سانتا مونیکا دستگیر شده است. هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است. مشخص نیست که فرد دستگیرشده مزبور با عامل تیراندازى مرگبار اورلاندو مرتبط بوده یا نه.

گزارشی از مرگبارترین حادثه مسلحانه برعلیه همجنس‌گرایان

منبع : فارس , میزان / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
بک لینک
بک لینک
سامانه پیامک
سامانه پیامک
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
تور ترکیه
تور ترکیه
قاب گوشی
قاب گوشی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
سئو ارزن
سئو ارزن
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان
خرید هاست ارزان
خرید هاست ارزان
اخبار روز
اخبار روز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
ثبت شرکت
ثبت شرکت
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید کریو
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن