منوی سایت
مروری بر گذشته

گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر + رقم قرداد

گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر + رقم قرداد

گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر + رقم قرداد,اخبار

گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر + رقم قرداد

باز هم فصل نقل و انتقالات و باز هم بسته شدن قراردادهایی که رقم های آن ها نجومی است.

continue reading

گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر + رقم قرداد

link از زمانی که باشگاه ها پول های نجومی به بازیکنان فوتبال می دهند، یکی از خبرهای مورد توجه ورزش دوستان این است که بازیکنان از باشگاه های خود چقدر پول می گیرند. امسال هم رقم قرارداد بازیکنان مورد توجه مردم قرار گرفته و می خواهند بدانند کدام فوتبالیست ها بیشترین پول ها را گرفته اند.

http://acii2017.org/map امسال باشگاه استقلال چند بازیکن بالای یک میلیارد تومان داشته. مهدی رحمتی یک میلیارد و 250 میلیون تومان قرارداد بسته و باشگاه هم تعهد داده که 570 میلیون تومان از طلب 900 میلیونی او را پرداخت کند. کرار جاسم هم همان یک میلیارد و 250 میلیون تومان را بسته و البته باشگاه قول داده 170 میلیون تومان طلبش را هم بدهد.

click رقم قرارداد امید ابراهیمی هم مشابه رحمتی و کرار است. به علاوه اینکه بخش قابل توجهی از 40 درصد باقی مانده قرارداد فصل گذشته اش را دریافت کند. خسرو حیدری دیگر بازیکن میلیاردی استقلال است. او با آبی پوشان یک میلیارد تومان بسته و باشگاه قول داده 40 درصد باقی مانده طلب فصل قبل را هم بدهد.

در باشگاه پرسپولیس اما فقط یک بازیکن میلیاردی وجود دارد. اومانیا تنها بازیکن پرسپولیس است که بالای میلیارد می گیرد. او با سرخپوشان یک میلیارد و 150 میلیون بسته. محسن بنگر هم قراردادش 950 میلیون تومان ارزش دارد که اگر پرسپولیس سهمیه آسیا بگیرد، با پاداش هایش بالای یک میلیارد دریافتی خواهد داشت. اما با این حال اومانیا تنها بازیکن سرخپوشان است که حتی اگر پرسپولیس به جایگاهی هم نرسد، دستمزد میلیاردی می گیرد. رضا نورمحمدی هم قراردادش 900 میلیون تومان است. طارمی و رضاییان هم دو بازیکن 800 میلیونی سرخپوشان هستند که جزو گران قیمت های این فصل پرسپولیس محسوب می شوند http://49conceptstore.com/map.

this web page سپاهان اما مثل استقلال چندین بازیکن میلیاردی دارد. در سپاهان، پادوانی 370 هزار دلار می گیرد، حاج صفی 1.3 میلیارد تومان، خلعتبری 1.2 میلیارد و عقیلی 1.1 میلیارد تومان. ضمن اینکه مهدی شریفی هم به واسطه درخشش در لیگ، توانسته رقم قرارداد خود را به میلیارد نزدیک کند.

نفت تهران امسال قرارداد میلیاردی نداشته اما دو بازیکن این تیم نزدیک به میلیارد می گیرند. یکی سیدجلال حسینی است که 950 میلیون تومان از نفت می گیرد و دومی هم علیرضا بیرانوند دروازه بان این تیم. البته این دو بازیکن در صورتی که نفت قهرمان آسیا شود یا بتواند در لیگ برتر به موفقیتی برسد، با پاداش هایشان رقمی بالاتر از یک میلیارد تومان دریافت خواهند کرد visit web page.

article source در سایپا هم جواد نکونام 950 میلیون تومان می گیرد که با آپشن های مختلف در صورت موفقیت تیم، دریافتی اش به بالای یک میلیارد تومان می رسد. در تراکتورسازی هم سه بازیکن میلیاردی توپ خواهند زد که هر سه آن ها خارجی هستند. موریرا و کارلوس کاردوسو دو بازیکن برزیلی تراکتورسازی 350 هزار دلار دریافتی دارند. اما گران قیمت ترین بازیکن تراکتوری ها هم حمزه یونس است که دریافتی اش به علاوه رقم رضایت نامه او، 700 هزار دلار خرج روی دست تراکتورسازی می گذارد.

منبع : خبرآنلاین

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network