بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

کمیل قاسمی با اقتدار راهی نیمه نهایی شد

کمیل قاسمی با اقتدار راهی نیمه نهایی شد

کمیل قاسمی با اقتدار راهی نیمه نهایی شد,کمیل قاسمی

جهانی‌ها -> اخبار

 کمیل قاسمی آزادکار وزن 125 کیلوگرم با اجرای یک کشتی زیبا و هوشمندانه مقابل حریف جوان گرجستانی به مرحله نیمه نهایی این وزن در بازی‌های المپیک ریو راه یافت.

به گزارش ایرنا، رقابت وزن های 86 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد بازی های المپیک از ساعت 17:30 به وقت تهران در سالن کاریو کا 2 شهر ریو آغاز شد و کمیل قاسمی دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان در مرحله یک چهارم نهایی و در کشتی سوم برابر «گنو پتریاشویلی» دارنده دو مدال برنز سال های 2013 و 2015 جهان از گرجستان قرار گرفت و در یک کشتی بسیار سخت و در حالی که مبارزه با نتیجه مساوی 4 بر 4 به پایان رسید، قاسمی به دلیل داشتن امتیاز درشت (دو بارانداز) برنده این مسابقه شد و به نیمه نهایی راه یافت.
قاسمی در مرحله نیمه نهایی تراول دلاگنف دارنده دو مدال برنز جهان از آمریکا را پیش رو خواهد داشت. وی سابقه شکست این حریف آمریکایی را دارد.
آزادکار جویباری تیم ملی در دور نخست مقابل «جارویس کوری» از کانادا با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی رسید و در دومین کشتی نیز «کمال عبدالمطلب» از مصر را 7 بر صفر شکست داد و به یک چهارم نهایی راه یافت.
به این ترتیب طاها آکگل دارنده دو مدال طلای سال های 2014 و 2015، برنز جهان و طلای بازی های اروپایی با لیوان بریانیدزه دارنده مدال برنز سال 2010 جهان از ارمنستان و کمیل قاسمی با حریف آمریکایی برگزار کننده دو دیدار نیمه نهایی وزن 125 کیلوگرم هستند.
کاروان ورزشی ایران تاکنون هفت مدال شامل سه طلا از سوی کیانوش رستمی و سهراب مرادی در وزن های 85 و 94 کیلوگرم وزنه برداری و حسن یزدانی در وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد، چهار مدال برنز از سوی سعید عبد ولی و قاسم رضایی در وزن های 75 و 98 کیلوگرم کشتی فرنگی، حسن رحیمی در وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد و یک مدال برنز از سوی کیمیا علیزاده در تکواندو کسب کرده است.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک که از15 مرداد ماه در شهر بندری ریودوژانیرو برزیل و با حضور بیش از 10 هزار ورزشکار از 206 کشور آغاز شده است، 31مرداد ماه و با معرفی برترین های 28 رشته ورزشی به کار خود پایان می دهد.

کمیل قاسمی با اقتدار راهی نیمه نهایی شد

همچنین ببینید

منبع : ایرنا / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن