بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

کلاهبرداری در زندان با تلفن

کلاهبرداری در زندان با تلفن

کلاهبرداری در زندان با تلفن,اخبار

کلاهبرداری در زندان با تلفن

دو مرد زندانی که با کمک همدستان خود در خارج از زندان، به بهانه برنده شدن در قرعه کشی همراه اول کلاهبرداری می کردند، دستگیر شدند.


اوایل فروردین امسال مردی با حضور در پلیس فتای استان مرکزی با طرح شکایتی گفت: چند روز قبل پیامکی دریافت کردم مبنی بر این که درقرعه کشی همراه اول برنده شده ام و باید مشخصاتم را به شماره ای پیامک بزنم و پس از تائید هویتم و مشخصات حساب بانکی ام، برای پرداخت پول با من تماس گرفته می شود. چند ساعت بعد مردی با من تماس گرفت و مدعی شد از همراه اول تماس می گیرد و مشخصاتم با نام برنده مطابقت دارد و از من خواست مقابل دستگاه خودپرداز بروم و منتظر تماس وی باشم تا پول را به حسابم واریز کند.

وی ادامه داد: من فریب این مرد را خوردم و تصور کردم، همه چیز واقعی است. با حضور در مقابل خودپرداز همان مرد دوباره با من تماس گرفت و خواست شماره هایی که به من می گوید را در دستگاه ثبت کنم تا یک میلیون تومان جایزه ام واریز شود. طبق این خواسته عمل کردم و قرار شد تا یک ساعت دیگر پول به حسابم واریز شود. زمانی که دوباره به خودپرداز رفتم و حسابم را بررسی کردم، پی بردم نه تنها پولی به حسابم واریز نشده، بلکه دو میلیون تومان از حسابم برداشت شده است. با شماره مرد شیاد تماس گرفتم که خاموش بود. به اداره مخابرات رفتم که در آنجا متوجه کلاهبرداری شدم.

همزمان با شروع تحقیقات پلیس فتا، ماموران به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد خط تلفن همراهی که با آن پیامک ارسال شده با مدارک جعلی در کرج خریداری شده است.

در ادامه تحقیقات پلیس، چند شاکی دیگر نیز با حضور در پلیس فتا شکایت هایی را ارائه کردند که نشان می داد، آنها نیز در دام همان افراد کلاهبردار گرفتار شده اند. با افزایش شکایت ها و بررسی پرونده ها ماموران اطمینان یافتند که متهمان باید اعضای یک باند حرفه ای باشند که به کلاهبرداری دست می زنند. در مرحله بعدی تحقیقات سرنخ هایی به دست آمد که نشان می داد پول های سرقتی ابتدا به حساب پنج مرد واریز شده و سپس به حساب دو زندانی که در یکی از زندان های کرج دوره محکومیت خود را سپری می کنند واریز و پس از آن برداشت شده است.

چند روز پیش، کارآگاهان با هماهنگی قضایی به شهر کرج اعزام شده و در دو مرحله عملیات جداگانه ابتدا پنج مردی که پول های سرقتی را برداشت کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند. متهمان با انتقال به پلیس فتای استان مرکزی به کلاهبرداری هایشان در اراک و شهرهای دیگر اعتراف کردند.

یکی از متهمان در اظهاراتش به پلیس گفت: این کلاهبرداری های سریالی را دو مرد کلاهبردار که دوره محکومیتشان را سپری می کنند، طراحی کردند. طبق نقشه، ابتدا با مدارک جعلی و سرقتی سیمکارت های مختلف خریدیم و با ارسال پیامک هایی مبنی بر برنده شدن در قرعه کشی تلفن همراه اول، مالباختگان را به دام می انداختیم و به بهانه واریز جایزه، موجودی حسابشان را خالی می کردیم. پول های سرقتی به حساب دو زندانی واریز می شد و آنها پول ها را برداشت و بخشی را هم به ما می دادند. از چند ماه پیش که فعالیت های مجرمانه مان را شروع کردیم، پول خوبی به دست آوردیم.

با ثبت اظهارات وی، چهار همدست او نیز گفته های مشابهی را مطرح کردند. در حالی که تحقیقات از اعضای این باند ادامه داشت، ماموران موفق به دستگیری دو سرکرده این باند در یکی از زندان های کرج شدند. پس از هماهنگی قضایی، آنها نیز مورد تحقیق قرار گرفتند و به طراحی نقشه های کلاهبرداری سریالی از مردم اعتراف کردند.

در تحقیقات از این دو مرد زندانی معلوم شد آنها به شیوه ای مشابه در شهرهای شیراز، تهران و کرج نیز کلاهبرداری کرده اند. رئیس پلیس فتای استان مرکزی در این باره به جام جم گفت: با اعتراف این باند هفت نفره، تحقیقات تکمیلی از آنها برای مشخص شدن دیگر جرایمشان ادامه دارد. افرادی که از متهمان شکایت دارند، می توانند به پلیس فتا مراجعه و پرونده هایشان را پیگیری کنند.

سرگرد مصطفی نوروزی با هشدار به مردم از آنها خواست به هیچ عنوان فریب پیامک های ناشناس درباره برنده شدن در مسابقات را نخورند و قبل از هر اقدامی موضوع را از سازمان مربوطه استعلام کنند.

همچنین توجه داشته باشند اگر قرار است پولی به حسابشان واریز شود نیازی نیست عملیاتی را انجام دهند و این کلاهبرداران به این بهانه طعمه را پای دستگاه کشانده و با انتخاب گزینه زبان انگلیسی به جای واریز پول، از حساب افراد پول برداشت می کنند.

همچنین ببینید

منبع : جام جملینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما