منوی سایت
مروری بر گذشته

چگونه انرژی منفی را از خانه دور کنیم

خانه مکانی است که باید در آنجا بیشتر از هر جای دیگری احساس امنیت و آرامش داشته باشیم، اما هنگامی که خانه پراز انرژی منفی باشد، بر روی احساسات و هیجانات و البته سلامتی ما تاثیر می‌گذارد، انرژی منفی می‌تواند اعتماد بنفس شما را نابود کرده، و توانایی‌هایتان را سرکوب کند.

انرژی منفی موجب آشفتگی‌های زیادی در روابط خانوادگی می‌شود و حتی می‌تواند منجر به اختلاف میان اعضای خانواده شود، هر چند انرژی مثبت و انرژی منفی همیشه وجود دارند، اما نکته اینجاست که اگر مقدار انرژی منفی کنترل و محدود شود، شما زندگی شادتر و رضایت بخش تری خواهید داشت.

راههای زیادی برای دور کردن انرژی منفی از اطراف خود وجود دارد، که می‌تواند در ایجاد تعادل و آرامش در زندگی شما و سایر اعضای خانواده تاثیر بسزایی بگذارد.

در این نوشته بهترین راه های دور کردن انرژی منفی از محیط خانه را برایتان شرح می دهیم:

 

نور خورشید و هوای تازه

هوای تازه و نور خورشید تاثیر شگفت انگیزی در پاکسازی محیط خانه دارند، انرژی قدرتمند طبیعت همیشه احساس خوبی به فرد می‌دهد، همیشه سعی کنید کمی نور خورشید و هوای تازه وارد فضای خانه شود، این یک راه ساده‌ برای تقویت انرژی مثبت در خانه است، هنگام صبح درها و پنجره‌ها را باز کنید، تا هوای تازه و نور آفتاب وارد خانه شده، و انرژی‌های منفی خارج شوند، نور درخشان خورشید می‌تواند اضطراب و افسردگی را تسکین بدهد.

تغییر دکوراسیون خانه

دکور خانه را زود به زود تغییر دهید، بعضی اوقات تغییر چیدمان مبلمان کافیست تا انرژی منفی را دور کند، البته تغییر چیدمان وسایل خانه بیشتر اوقات فضا را بازتر می‌کند و احساس بهتری به شما می دهد، و هر چیزی که حس خوبی به شما نمی‌دهد را تغییر دهید.

گل و گیاه در خانه

گیاهان زیبای بسیاری وجود دارند که در دفع انرژی منفی و ایجاد تعادل در ارتباط بسیار موثرند، گیاهان علاوه بر اینکه به خانه‌ سبزی و زیبایی می‌دهند، اکسیژن نیز تولید می‌کنند، شما می‌توانید گیاهانی مانند بامبو، مریم گلی، ارکیده، آلوئه ورا، رزماری و یاسمن را در جاهای مختلف خانه خود قرار دهید.

تمیز و پاکیزه کردن خانه

وقتی وارد خانه ای تمیز و مرتب می‌شوید احساس خوبی به شما دست می‌دهد و همچنین برعکس این موضوع، زمانی هم که وارد خانه ای بهم ریخته و نامرتب می‌شوید، احساس ناخوشایندی به شما دست می دهد، دلیلش هم این است که بهم ریختگی و کثیفی انرژی منفی را جذب می‌کند، هنگامی که خانه را مرتب و تمیز می‌کنید، به طور ناخودآگاه انرژی منفی را حذف می‌کنید، به همین دلیل تمیز و مرتب کردن خانه انرژی منفی را از بین می برد.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network