منوی سایت
مروری بر گذشته

چند گیاهی که برای هضم غذا مفید است

http://lepantoinstitute.org/map هضم شدن غذا برای بعضی از افراد  دغدغه است و معمولا سوء هاضمه دردی است که خیلی ها به آن دچار هستند، و همیشه نگران نوع غذای خود هستند که غذا در  معده آنها سنگینی نکند، مشکل اصلی این افراد عموما ضعیف بودن معده شان است، در این مقاله چند گیاه برای حل این مشکل را برای شما معرفی می کنیم که علاوه بر هضم سریع غذا به تقویت معده هم کمک می کند.

ترب please click for source

ترب را می توان در سالاد و یا به تنهایی کنار وعده های غذایی استفاده کرد، ترب بلغم رو دفع می کند و همچنین باعث هضم غذا می شود و برگش خاصیت ادرار آور دارد this web page.

جعفری http://botaniqueskinandspa.com/?map

برگ و ساقه ی جعفری ضد عفونی کننده خون و مجاری ادرار و دستگاه گوارش است، و سبب تحریک ماهیچه های صاف می شود، مانند عضلات صاف روده ها، معده و رحم و … که باعث می شود این نوع ماهیچه ها عملکرد بهتری داشته باشند، و از این راه به هضم غذا کمک زیادی میکند read article.

کاهو click the following article

کاهو سبزی اشتها آور و بی نظیری است، که خواص زیادی دارد، کاهو خواب آور است، و برای هضم غذا بسیار مفید است، مصرف کاهو همراه با سکنجبین مزه آن را دلچست و هضمش رو آسان تر می کند، کاهو به دلیل داشتن مقدار زیادی سلولز سبب تخلیه معده از رسوبات می شود و از این راه روند هضم را آسان می کند click at this page.

نعناع read article

نعناع برای معده فواید زیادی دارد، جلوی استفراغ را می گیرد، و نفخ را کم می کند، و سبب افزایش تمایلات جنسی می شود، و برای مزاج های سرد هم بسیار خوب است.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network