بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

چرا دورهمی مهران مدیری حاشیه پیدا کرد؟

چرا دورهمی مهران مدیری حاشیه پیدا کرد؟

%d9%85%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c

برنامه دورهمی مهران مدیری با حواشی همراه بود. به نظر میرسد ظرفیت نقد در ایران هنوز خیلی کمتر از آن است که وی بتواند بی دردسر برنامه سازی کند. نمونه آخر آن صحبت درباره حق طلاق زنان است.

برنامه دورهمی مهران مدیری از آن دسته برنامه هایی است که توانست مخاطبان خاص خود را در شبکه نسیم با خود همراه کند؛ برنامه ای که هر چند به مسائل روز جامعه می پردازد، ولی تا به حال حواشی زیادی نیز به همراه داشته است، حواشی که گاه کار را به عذرخواهی رسمی مهران مدیری روی آنتن برنامه هم کشانده است.

 

مهران مدیری کارگردان برنامه دورهمی

 سری جدید دورهمی باز هم با حواشی زیادی روبه رو بوده است؛ از تیکه پرانی مهران مدیری به رانندگی بانوان تا طعنه اش به افرادی که جلوی سفارتخانه ها شمع روشن می کنند، تا انتشار خبری مبنی بر حذف صحبت های معصومه ابتکار از برنامه «دورهمی». 

در آخرین مورد از این دست، صحبت های مدیری در دورهمی درمورد علل افزایش طلاق در جامعه باعث واکنش هایی در شبکه های اجتماعی شده است. به گونه ای که عده ای که خود را طرفدار حقوق زنان می خوانند، به مدیری تاخته که چرا به واگذاری حق طلاق زنان انتقاد کرده است.

 

برنامه پر حاشیه مهران مدیری

با عدم پخش این برنامه در شب گذشته مجدد به این حاشیه ها دامن زده شد، پیش از این روابط عمومی این برنامه اعلام کرده بود که عدم پخش این برنامه هیچ ربطی به مسائل اخیر ندارد و صرفا به خاطر حاضر نبودن برنامه ضبط شده کافی است:«مجموعه تلویزیونی «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری که بزودی وارد مرحله تولید سری جدید خود خواهد شد، به دلیل تعداد کم قسمت های از پیش ضبط شده و نیاز به زمان کافی برای تولید قسمت های جدید از این پس به صورت دو شب در هفته (پنجشنبه و جمعه شب ها) روی آنتن می رود.»

چرا دورهمی مهران مدیری حاشیه پیدا کرد؟

همچنین ببینیدلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن