بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

یک پیشنهاد به کمال تبریزی: حتما «فروشنده» اصغر فرهادی را نگاه کنید!

یک پیشنهاد به کمال تبریزی: حتما «فروشنده» اصغر فرهادی را نگاه کنید!

به نظرم می رسد، پیشنهاد خوبی باشد که به کمال تبریزی توصیه کنیم، حتما «فروشنده» اصغر فرهادی را تماشا کند. بالاخره باید معلوم شود چرا یک عده خشونت های باوری دارند!

کمال تبریزی

کمال تبریزی

می گویند کمال تبریزی سکوتش را شکسته است. تبریزی دربرنامه ای که امشب روی اینترنت خواهد رفت پاسخ فراستی، صداوسیما و هرکسی را که قرار بوده به او پاسخ بدهد را داده است. در تیزر کوتاهی که از مشروح گفتگوی جیرانی و کمال تبریزی منتشر شده، تبریزی، فراستی را به خاطر آنچه در برنامه هفت گفته بود مورد خطاب قرار داده و او را به شعبان بی مخ تشبیه کرده و رفتارهای او را به رفتارهای شعبان بی مخ نسبت داده و بعد اعتراض کرده است که چرا مدیران تلویزیون چنین و چنان نکرده اند با این برنامه…

۴ سال پیش، محل جمع آوری کمک به زلزله زدگان، یکی از بازیگران فیلم قلاده های طلا، مثل بقیه بازیگران آنجا برای کمک حضور پیدا می کند. کمال تبریزی او را از آن محل پرت می کند بیرون. علیرام نورایی که در آن ایام با رفتارهای مشابه فراوانی مواجه بود، معنای رفتارهای شعبان بی مخ مئاب را نمی فهمد. نمی داند چرا کمال تبریزی او را از جمع شان اخراج کرده است. بعدتر باران کوثری هم در تئاتر شهر به علیرام نورایی حمله می کند و گویا فقط یک «نفس کش» از عربده های شعبان بی مخ جا می اندازد.

همان وقت یکی از رسانه ها نوشت: به هر حال «باران کوثری» با برخورد فاشیستی اخیر خود در تئاتر شهر نشان داد که هنوز روحیات «شعبان‌بی‌مخ‌ها» و «جاهل مسلک‌ها»ی دهه‌ی بیست و سی تهران قدیم زنده است و در عین ناباوری، این بار در نزدیکی یکی از مراکز به اصطلاح فرهنگی تهران و جایی که آن را مرکز روشنفکری پایتخت می‌نامند و حتی جالب‌تر، در میان هنرمندانی که داعیه‌ی «فرهنگی» بودن آنها گوش فلک را کر کرده است، این روحیات خشن و بدوی، دوباره بروز و ظهور پیدا کرده است.

این که حالا بعد از ۴سال کمال تبریزی به این منطق رسیده است که فراستی را از محافل به بیرون پرت نمی کند و در برنامه ای و به شکلی کاملا محترمانه!از مدیران سازمان می خواهد واکنش نشان دهدند( و شاید منظورش این است که آنها خودشان هفت را تعطیل کنند و فراستی را به سازمان صداوسیما ممنوع الورود کنند) هم قابل ستایش است. با این روند حداقل می توان نسبت به رفتارهای آینده امیدوار بود. بالاخره همین که از خشونت ها به هر قاعده ای کاسته شود، خوب است. اما عرف این است که نسبت به آن رفتار شعبان جعفری وار گذشته یک عذر ناچیزی بخواهد، لا اقل!

نام شعبان بی مخ یا شعبان جعفری مترادف خشونت است. این روزها هم اصغر فرهادی هم در هر نشست خبری که می نشیند و برمی خیزد، توضیح می دهد که موضوع فیلمش خشونت است و می گوید: یک خشونتی است که حاصل یک عصبانیت است ولی یک زمانی خشونتی داریم که برایش دلیل داریم و برای این دلیل هم ایمان داریم که حاصلش می‌شود همان رفتارهای تروریستی که در دنیا وجود دارد و آن‌ها بر این خشونت باور دارند.

به نظرم می رسد پیشنهاد خوبی باشد که به کمال تبریزی توصیه کنیم حتما «فروشنده» اصغر فرهادی را تماشا کند بالاخره باید معلوم شود چرا یک عده خشونت های باوری دارند!

منبع: نسیم

همچنین ببینیدلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
بک لینک
بک لینک
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
اخبار روز
اخبار روز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن