بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

پیام جدید داعشی ها به مردم جهان

پیام جدید داعشی ها به مردم جهان

پیام جدید داعشی ها به مردم جهان

گروه تروریستی داعش که مسئول کشته شدن هزاران تن از مردم در سراسر جهان است، اعلام کرده اقداماتش را دو برابر می‌کند تا مسیحیت را از چهره زمین پاک کند.
 

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه اکسپرس، گروه تروریستی داعش همچنین اعلام کرد که رهبران کلیساها از جمله پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان، مقامات کلیسای ارتدوکس یونان و مسیحیان قبطی را هدف قرار می‌دهد.

داعش در نصحیتی به پیروان و اعضای خود گفته است: نصیحت و کلام آخر ما به شما در رابطه با عملیات‌هایتان این است که برنامه‌های خود را پچیده نکنید بلکه در عوض آن‌ها را ساده و موثر نگه دارید. اگر می‌توانید اسلحه به دست آورید، این کار را انجام دهید و هر چه سریعتر از آن در مکانی که بیشترین لطمه و هراس را به وجود می‌آورد استفاده کنید و مرگ و مجروحیت را برای دشمنان خدا و کافران به ارمغان آورید. درست همان طور که آن‌ها مسلمانان را در سرزمین‌های اسلامی وحشت زده می‌کنند شما نیز باید این کافران را در سرزمین‌های خودشان وحشت زده کنید.

در این پیام داعش که در نشریه اینترنتی “دابق” منتشر شده همچنین چارلز داروین، زمین شناس و ناتورالیست انگلیسی، کارل مارکس، فیلسوف آلمانی، فریدریش نیچه، فیلسوف آلمانی، داوید دورکیم، جامعه شناس فرانسوی، ماکس وبر، جامعه شناس آلمانی و زیگموند فروید، نورولوژیست اتریشی و بنیانگذار علم روانکاوی مورد هدف و انتقاد قرار گرفته‌اند.

این گروه تروریستی همچنین مسئولیت حملات سال گذشته میلادی با سلاح سرد در یکی از دانشگاه‌های کالیفورنیا را به عهده گرفته است. فیصل محمد در نوامبر سال گذشته پس از ارتکاب این حملات از پای درآمد.

در همین حال در پیام آنها آمده است: کمی پس از حمله مبارک به یک کلوب شبانه لواط گرایان توسط عمر متین، سیاستمداران آمریکایی وارد صحنه شدند و ضمن محکوم کردن این تیراندازی آن را جرائم مرتبط با نفرت، یک اقدام تروریستی و یک اقدام خشونت آمیز توصیف کردند. جرائم مرتبط با نفرت؟ بله، مسلمانان بدون شک از لواط گرایان لیبرالیست متنفرند.

این پیام داعش که شامل 45 هزار واژه است افرادی را که قهوه می‌نوشند و کفش‌های تیمبرلند می‌پوشند نیز هدف گرفته و عنوان داشته است: جان کلام این است که تروریسم ما با جنگ، بی‌رحمی و خشونت‌ همراه است. روزنامه نگاران لیبرال دوست دارند که شما باور کنید ما کارهایمان را انجام می‌دهیم چرا که هیولایی هستیم که اقداماتمان هیچ منطقی ندارد اما حقیقت این است که ما به یک جنگ محاسبه شده که غرب فکر می‌کرد باید سال‌ها پیش پایان می‌یافت ادامه می‌دهیم و آن را تشدید خواهیم کرد.

داعش افزوده است: ما به کشاندن هرچه بیشتر شما در باتلاقی که فکر می‌کردید از آن فرار می‌کنید، ادامه می‌دهیم و هر چه بیشتر دست و پا بزنید بیشتر در آن فرو خواهید رفت و ما به شیوه خودمان راه فرار را به شما نشان خواهیم داد. اما شما می‌توانید همچنان فکر کنید که این “تروریست‌های نفرت انگیز” از شما به خاطر قهوه‌های لاته و کفش‌های تیمبرلندتان متنفرند و به هزینه‌های گزاف برای مستولی شدن بر ما ادامه دهید.

همچنین ببینید:

 لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن