بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

پز دادن بچه پولدارهای تهران با مانده حساب

پز دادن بچه پولدارهای تهران با مانده حساب

%d8%a8%da%86%d9%87-%d9%be%d9%88%d9%84%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86

شیوه جدیدی برای فخر فروشی . این بار خود نمایی این قشر به قرار دادن عکسی از حساب بانکی شان رسیده که بسیار عجیب و تاسف بار است.

%d8%a8%da%86%d9%87-%d9%be%d9%88%d9%84%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c

پز دادن بچه پولدارهای تهرانی با حساب بانکی

ایده ایجاد پیج بچه پولدارها برا اولین بار در سال 2012 در یکی از صفحات خارجی اینستاگرام شکل گرفت و عده ایی بچه پولدار با عکس گرفتن از وسایل و لوازم شخصی و خانه و ماشین های لوکس خود و قرار دادنشان در آن پیج تا به خودنمایی و فخر فروشی بپردازند . چندی قبل عده ایی از دختر و پسر های پولدار تهرانی به تقلید از آنها با ایجاد صفحه ایی در اینستاگرام و قرار دادن تصاویری از وسائل گران قیمت ماشین های لوکس پارتی های خانگی و … دست زدند .

صفحه “بچه پولدارهای تهران” در سایت اینستاگرام با واکنش های مختلف و اغلب تندی از سوی کاربران ایرانی مواجه شده است. اغلب سوال ها و انتقاداتی که از این صفحه می شود این است که این جوانان از چه راهی ثروتمند شد ه اند که به آن افتخار می کنند. برخی از کاربران نیز نسبت به برخی از تصاویر و همچنین روایت ها از پارتی های شبانه و … که برخی از آنان نیز حالت اغراق آمیز دارد گله کرده اند.

توجه بخش زیادی از کاربران به این صفحه و به اشتراک گذاشتن آن در افکار عمومی موجب شد تا صفحه های اینستاگرام مشابه با نام شهرهای دیگر ایران هم ایجاد شود تا ثروتمندان سایر شهرها هم از بچه پولدارهای تهرانی عقب نمانند.

پز دادن بچه پولدارهای تهران با مانده حساب

همچنین ببینیدلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن