منوی سایت
مروری بر گذشته

پاسخ مسلمانان به فیلم موهن

پاسخ مسلمانان به فیلم موهن

در پی ساخت فیلم موهن به ساحت پیامبر گرامی اسلام (ص)، سازمان مردم نهاد اسلام و مسیحیت اقدام به تولید فیلم آن پیامبر (ص) – «The Prophet» – کرد.

این فیلم که به سه زبان‌ فارسی، عربی و انگلیسی ساخته می‌شود، در آینده نزدیک آماده خواهد شد.

تصویربرداری فیلم «آن پیامبر (ص)» در کشورهای مختلفی از جمله هند، ایتالیا، فرانسه، ایران، عربستان، ارمنستان و واتیکان انجام شده است‌.

بنا بر این گزارش، «محمد کریمی» مدیر روابط عمومی سازمان مردم نهاد اسلام و مسیحیت به خبرنگار فارس گفت: نظر به اینکه بهترین پاسخ برای این فیلم استفاده از همان زبان است، سازمان مردم‌نهاد اسلام و مسیحیت اقدام به تولید فیلمی علمی و جذاب در پاسخ به اقدام توهین‌آمیز تهیه‌کنندگان و حامیان افراط‌گرای این فیلم کرده است.

وی در ادامه افزود: در تهیه این فیلم، بزرگان دینی تمامی ادیان زنده جهان از جمله مسیحت، یهود، هندوئیسم، بودائیسم، سیک، جینه، زرتشت، صابئین مندایی و اسلام‌ مشارکت دارند. این فیلم در روزهای آینده از طریق سایت‌های اینترنتی مانند یوتیوب، سایت www.ngoic.ir و برخی شبکه‌های ماهواره‌ای پخش خواهد شد.

به گزارش فارس،‌ پیش از این نیز سازمان مردم نهاد اسلام و مسیحیت با ساخت فیلم «فراتر از فتنه» توانست پاسخی به موقع و گویا به فیلم موهن و ضداسلامی‌ «فتنه» ساخته «گرت ویلدرز» نماینده مجلس هلند بدهد. فیلم «فراتر از فتنه» با استقبال گسترده‌ای در سطح بین‌المللی رو به رو شد و علاوه بر اینکه میلیون‌ها بازدید‌کننده را به خود جذب کرد، در بیش از 100 کشور جهان بازتاب خبری داشت.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network