بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

وساطت وحید شمسایی برای آزادی امیر تتلو

وساطت وحید شمسایی برای آزادی امیر تتلو

وساطت وحید شمسایی برای آزادی امیر تتلو,امیر تتلو

جهانی‌ها -> اخبار

در پی بازداشت امیر تتلو برخی از بزرگان ورزش و حتی سینما در روزهای اخیر راهی دادسرا شده اند تا برای آزادی این خواننده زیرزمینی وساطت کنند اما او فعلاً در بازداشت به سر می برد.

وساطت بزرگان ورزش و هنر برای آزادی امیر تتلو

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو چند روز گذشته بازداشت شد. بعد از بازداشت امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو خواننده زیرزمینی وحید شمسایی و برخی از بزرگان ورزش و حتی سینما در روزهای اخیر راهی دادسرا شده اند تا برای آزادی این خواننده زیرزمینی وساطت کنند اما او فعلاً در بازداشت به سر می برد.

امیر تتلو که علاقه زیادی به فوتبال دارد در ماه های اخیر در تمرین تیم فوتسال تاسیسات دریایی شرکت می کرد تا زیرنظر وحید شمسایی بتواند در مسابقات لیگ برتر فوتسال شرکت کند.

وحید شمسایی درباره وساطت برای آزادی امیر تتلو گفت:«چند ماه پیش یکی از مسئولان ورزشی به من گفت که امیر مقصودلو یا همان امیرتتلو علاقه بسیار زیادی به ورزش کردن دارد و از من خواست که با او کمی تمرین کنم. تتلو دو سه ماهی در کنار ما بود و تمرینات را با او دنبال می کردیم و به هیچ عنوان چیزهایی که در مورد او می گفتند صحت ندارد.»

وساطت وحید شمسایی برای آزادی امیر تتلو,امیر تتلو

وساطت بزرگان ورزش و هنر برای آزادی امیر تتلو

وی افزود:«حقیقتا من تتلو را نمی شناختم و آن مسئول ورزشی از من خواست که با او تمرین کنم. هدف اصلی ما این بود که به این خواننده کمک کنیم و از آسیب های اجتماعی به دور باشد. امیر تتلو یکی از جوانان این مملکت است و ما باید او را به راه سلامتی می کشاندیم. تتلو روزی سه بسته سیگار می کشید اما از زمانی که به ما پیوست آن را کم کرد. حتی تتلو به من قول داده بود در آینده همان یک بسته را نیز ترک کند و دیگر سیگار نکشد.»

سرمربی تیم تاسیسات دریایی با بیان اینکه امیر تتلو احساسات و عواطف خاصی دارد، اظهار کرد:«جامعه ما متشکل از انسان هایی است که همگی آرمان های خاص خودشان را دارند. فردی مثل تتلو احساسات وعاطفه درونی خاصی دارد و وقتی وارد اجتماع می شود، شاید کسی او را نپذیرد. هدف ما این بود که او را همسو با جامعه جلو ببریم و در تلاش بودیم که او را یک شخصیت اجتماعی قابل به جامعه تحویل دهیم.»

همچنین ببنیید

منبع : روزنامه آرمان / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن