بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

وای فای آری یا نه؟

وای فای آری یا نه؟

پیشرفت های چشمگیر جوامع مختلف باعث شده همه روزه شاهد جایگزینی وسایل ارتباط جمعی باشیم.انسان به واسطه ی فطرت اجتماعی خود همواره به دنبال ایجاد ارتباط بین خود و دیگران بوده است.از روش های سنتی و منسوخ گذشته گرفته تا روش های سریع و بی دردسر امروزی!


وای فای شبکه ای گسترده و همه گیر و درعین حال راحت الوصول!!

یکی از راه های ارتباطی کنونی استفاده از فناوری بی سیم وای فای است که با اتصال به شبکه ی گسترده ی اینترنت به سرعت جایگزین ارتباط سیمی شده و از محبوبیت بسیاری برخوردار شد.هر چند که این وسیله ی ارتباطی نو ظهور به تازگی پا به عرصه ی تکنولوژی گذاشته است اما این را باید در نظر گرفت که این حجمه ی استقبال واقعا در تاریخ بشری کم سابقه و یا شاید بی سابقه بوده است.

اما انچه مورد بحث است این است که در اکثر مواقع با ظهور یک تکنولوژی چندین آسیب اجتماعی و یا زیستی نیز به دنبال آن شیوع پیدا کرده است.برای مثال با به وجود امدن شبکه ی تلفن همراه و ایجاد امواج رادیویی مشکلاتی همچون نازایی در جامعه رواج پیدا کرد.انتن های BTS تقویت این امواج دارای خطراتی انکار ناپذیرند و این اتفاقی نیست که در بالای هیچ کدام از این انتن های مرتفع هیچ لانه ی پرنده ای دیده نمی شود.

با اینکه تا کنون خطرات امواج Wifi به اثبات نرسیده ولی دانشمندان توصیه میکنند که از استفاده ی بیش از حد آن خود داری شود و حتی الامکان درهنگام خواب دستگاه مولد وای فای خاموش شود.

وای فای آری یا نه؟لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن