منوی سایت
مروری بر گذشته

همبازی شدن باران کوثری و محمدرضا گلزار در خشکسالی و دروغ

همبازی شدن باران کوثری و محمدرضا گلزار در خشکسالی و دروغ

همبازی شدن باران کوثری و محمدرضا گلزار در خشکسالی و دروغ,بازیگران فیلم خشکسالی و دروغ

همبازی شدن باران کوثری و محمدرضا گلزار در خشکسالی و دروغ

باران کوثری به جمع بازیگران فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» پیوست.

باران کوثری که به تازگی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن سینمای ایران از سی و سومین جشنواره فیلم فجر  شده سال جدید را با حضور در فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» آغاز خواهد کرد. باران کوثری پیش از این نیز یک بار دیگر در جشنواره بیست و پنجم فیلم فجر برای فیلم «خون بازی» برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن سینمای ایران شده بود.

او در دو اجرای قبلی نمایش «خشکسالی و دروغ» نیز حضور داشت که فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» نیز بر اساس اقتباس و برداشتی آزاد از همین نمایش توسط محمد یعقوبی نوشته شده است. پیش از این حضور محمدرضا گلزار و آیدا کیخایی در این پروژه قطعی شده بود. گروه تولید «خشکسالی و دروغ» این روزها مراحل پایانی پیش تولید خود را طی می کنند و طی چند روز آینده بخش زمستان و سکانس های خیابانی و عبوری مربوط به روزهای پایانی و آخر سال را فیلمبرداری خواهند کرد و در ادامه و پس از تعطیلات نوروز و با اضافه شدن چند بازیگر دیگر مرحله  جدیدی از فیلم که مربوط به فصل بهار خواهد شد را جلوی دوربین خواهند برد.

داستان این فیلم در طول یک سال روایت خواهد شد که به کارگردانی پدرام علیزاده و تهیه کنندگی سید غلامرضا موسوی ساخته خواهد شد .

همچنین ببینید

منبع : بانی فیلم

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network