بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

هلاکت سرکرده های داعش در رمادی

هلاکت سرکرده های داعش در رمادی

هلاکت سرکرده های داعش در رمادی,داعش

هلاکت سرکرده های داعش در رمادی

به گزارش “داعش نیوز” گروه عصائب الحق از گروه‌های مردمی عراق تاکید کرد پیروزی‌هایی که در جرف الصخر،صلاح الدین،دیالی و دیگر شهرهای عراقی در برابر تروریست‌های تکفیری به دست آمد، صرفا به دست عراقی‌ها محقق شد.

هلاکت سرکرده های داعش در رمادی

نعیم العبودی سخنگوی عصائب اهل الحق تاکید کرد نقش بین المللی در بیشتر اوقات، منفی بود و در برابر عملیات مبارزه با تروریسم کارشکنی می‌کرد.

وی افزود تجربه نشان داد که عراقی‌ها با گرایش‌های مختلفشان به تنهایی می‌توانند سرزمین خود را از لوث تکفیری‌ها وتروریسم پاکسازی کنند.

هلاکت سه سرکرده داعش در شرق الرمادی

خبر دیگر اینکه در عملیات نیروهای امنیتی و داوطلب مردمی در منطقه البوبالی در شرق الرمادی، سه نفر از سرکردگان مهم تروریست‌های تکفیری به هلاکت رسیدند.

رائد شاکر جودت فرمانده پلیس فدرال عراق گفت در این عملیات امنیتی، چهر خودروی داعشی‌ها منهدم شد.وی همچنین از کشته شدن ۹ تروریست و زخمی شدن شمار دیگری از آنها در حمله نیروهای واکنش سریع به مخفیگاه آنها در محور شرقی الرمادی خبر داد.

درخواست از مردم الحویجه برای قیام علیه داعش

خبر دیگر اینکه شیخ قبایل العبید در عراق از مردم الحویجه خواست علیه داعش قیام کنند.

بر اساس گزارش المسله، انورالعاصی از مردم شهر الحویجه و ساکنان مناطق جنوب و غرب کرکوک خواست علیه داعش قیام کنند. وی ساعات یکسره شدن کار تروریست‌های تکفیری را نزدیک دانست.

همچنین ببینید

منبع : داعش نیوزلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن