منوی سایت
مروری بر گذشته

نحوه پاک کردن لکه ناشی از عرق کردن روی لباس در فصل گرما

لکه های به وجود آمده از عرق کردن روی لباس در فصل گرما یکی از سرسخت ترین لکه ها در شستن لباس ها هستند، با عرق کردن در فصل گرما لکه های سفید یا زرد رنگی روی لباس به جا می مانند، اما نگران نباشید، در این مقاله شما را با روش های پاک کردن این لکه ها از روی لباس آشنا خواهیم کرد.

استفاده از محلول آب و سرکه

برای از بین بردن لکه ناشی از عرق کردن روی لباس، از محلول آب و سرکه استفاده کنید، برای این کار به مقدار مساوی آب و سرکه را با هم مخلوط کنید، و لباس را در آن قرار دهید، و بعد با آب سرد بشویید، همچنین می توانید چند قطره سرکه را هم مستقیما روی لکه ها بریزید، و بعد از چند دقیقه که سرکه ها به خورد لباس رفت آن را بشویید.

 

استفاده از محلول آبلیمو و آب

برای از بین بردن لکه ناشی از عرق کردن روی لباس می توانید، از آبلیمو استفاده کنید، برای این کار محلولی از مقدار مساوی آبلیمو و آب درست کنید، و لباس را در آن بگذارید، و بعد آن را بشویید، همچنین می توانید آبلیمو را مستقیما روی لکه بریزید، و پس از نیم ساعت آن را بشویید، و یا پس از ریختن آبلیمو روی لکه ها لباس را زیر آفتاب آویزان کنید.

 

استفاده از محلول نمک و آب 

یکی از بهترین روش ها برای پاک کردن لکه ناشی از عرق کردن، استفاده از نمک است، برای این کار مقداری نمک را در آب داغ حل کنید، و با اسفنج روی لکه ها بمالید یا قسمت لکه شده را یک ساعت در آب نمک قرار دهید تا لکه ها از بین بروند.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network