بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

مهدی بوستانی شرکت کننده استیج به ایران بازگشت + عکس

مهدی بوستانی شرکت کننده استیج به ایران بازگشت + عکس

مهدی بوستانی شرکت کننده استیج به ایران بازگشت + عکس,مهدی بوستانی ایران

جهانی‌ها -> اخبار

جزییات خبر بازگشت مهدی بوستانی شرکت کننده استیج به ایران از زبان خودش را در ادامه می خوانید.

مهدی بوستانی خواننده استیج به ایران آمد

مهدی بوستانی یکی از شرکت کننده های مسابقه استیج بود که تا مرحله نیمه نهایی پیش آمد و خیلی ها او را یکی از شانس های حضور در فینال می دانستند. اما از این مسابقه کنار رفت و بلافاصله به ایران بازگشت. مهدی بوستانی با گروه عجم آهنگی مشترک دارد. گروه عجم هم در ایران مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته است.

زمستان سال گذشته مسابقه استعدادیابی «استیج» از یک شبکه ماهواره ای پخش شد. رقابتی جنجالی که در طول مدت پخش، حواشی زیادی را در میان مخاطبان و رسانه های داخلی به وجود آورد و بازتاب های زیادی داشت. پس از اتمام مسابقه، شرکت کننده های آن مسابقه هرکدام به نقطه ای از دنیا رفتند ولی زمزمه ها و گمانه زنی ها درباره آنها کماکان ادامه داشت. «مهدی بوستانی» یکی از شرکت کننده های این مسابقه بود که تا مرحله نیمه نهایی پیش آمد و خیلی ها او را یکی از شانس های حضور در فینال می دانستند. اما از این مسابقه کنار رفت و بلافاصله به ایران بازگشت.

مهدی بوستانی شرکت کننده استیج به ایران بازگشت + عکس,مهدی بوستانی ایران

 

حضور او در کشور باعث تقویت شایعات زیاد درباره این خواننده شد و واکنش های گوناگون مخاطبان را به دنبال داشت. در عصر یکی از روزهای گرم تابستان دقایقی را با «مهدی بوستانی» هم کلام شدیم. این خواننده شیرازی نکاتی را مطرح کرد که می تواند به برخی گمانه زنی ها درباره او که خصوصاً در فضای مجازی شکل گرفته پایان دهد. این گفتگو را تا پایان بخوانید:
مصاحبه با مهدی بوستانی

    * حضور شما در داخل ایران موقت است یا قصد ماندن دارید؟

من مدتی است که در ایران حضور دارم و در حال آماده سازی شرایط و برنامه ریزی برای ماندن در کشور خودم هستم. شاید طی چند روز آینده سفر کوتاهی به خارج از کشور داشته باشم اما قطعاً به ایران برمی گردم و فعالیت های هنری خودم را همین جا ادامه می دهم.

    * به دنبال اخذ مجوز هستید؟

بله. می خواهم در ایران بمانم و به دنبال اخذ مجوز هستم. از این به بعد تمامی آثارم را با همکاری هنرمندان داخلی تولید و منتشر خواهم کرد.

    *البته شما یک خواننده صد در صد غیرمجاز هم محسوب نمی شوید. چون پیش از عید نوروز آلبوم گروه «عجم» منتشر شد که به عنوان خواننده مهمان با آنها همکاری کرده بودید. ماجرای حضور در کنار این گروه چه بود؟

من با اعضای گروه عجم دوست بودم و در دو قطعه به عنوان خواننده مهمان با آنها همکاری کردم. این همکاری بازخوردهای خوبی داشت و خوشحال هستم که آلبومشان مجوز رسمی انتشار را دریافت کرد.

    * دلیل اینکه تا کنون تک قطعه یا ویدئویی منتشر نکرده اید چیست؟ با تهیه کننده ای قرارداد امضا کرده اید و به صلاحدید آن چنین تصمیمی اتخاذ کردید؟

نه. در حال حاضر من با هیچ تهیه کننده و مدیر برنامه ای قرارداد ندارم. صحبت هایی با بعضی ها انجام داده ایم که فقط در حد مذاکره بودند و هیچ تصمیمی نگرفته ایم. در زمینه تولید آثار هم صحبت های اولیه را با چند هنرمند انجام داده ایم و در شُرف تولید چنید اثر با این هنرمندان هستم.

    * چقدر نسبت به مخاطب داخلی و سلایق آنها شناخت دارید؟

فکر می کنم سلیقه مخاطبان داخلی در حال بازگشت به گذشته است. سبک های روز دنیا در ایران هم شنونده دارد اما اگر دقت کنید این روزها کارهایی که در آنها رگه هایی از موسیقی سنتی وجود داشته باشد مخاطبان بیشتری را جذب می کند. به عنوان مثال می توانم به کارهای تلفیقی یا پاپ-سنتی اشاره کنم.

    * پس فکر کنم خودتان هم بیشتر در زمینه پاپ-سنتی فعالیت کنید؟

کارهای پاپ-سنتی و فیوژن را دنبال خواهم کرد. همچنین توانایی اجرای موسیقی محلی را دارم و تا کنون یکی دو قطعه ای که با این حال و هوا بازخوانی و اجرا کرده ام با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است. به همین دلیل این سبک را هم در کارهای آینده خودم خواهم داشت.

    * کار کردن در فضای موسیقی مجاز به هرحال نسبت کار در خارج از کشور محدودیت هایی دارد. این موضوع روی کار و تصمیمی که برای ماندن دارید تأثیر نمی گذارد؟

من از همان ابتدا که در آن مسابقه شرکت کردم، کارهایی را خواندم که هیچ کدام خلاف موازین و فرهنگ ایرانی نبود. شاید فعالیت مجاز در داخل کشور محدودیت هایی داشته باشد اما مخاطبان اصلی ما در ایران هستند. من از کشورهای دیگر هم شنونده دارم ولی هدفم کار در داخل ایران است تا بتوانم به امید خدا آلبومی را منتشر و کنسرت برگزار کنم.

    * اما شما یکی از شرکت کننده های آن مسابقه بودید و تا مرحله نیمه نهایی هم پیش آمدید. مسابقه ای جنجالی که در یک مقطعی بحث دست های پشت پرده در آن مطرح شد. داستان این این دست های پشت پرده چه بود؟ چون من هم تلاش کردم با آن شرکت کننده در این زمینه صحبت کنم ولی مایل به مصاحبه نبودند و توضیح دقیقی ندادند.

هر کسی که من را می بیند این سوال را می پرسد! همان شب پس از برنامه از «سلماز پیمایی» پرسیدم که داستان چه بود و چرا چنین رفتاری داشت اما او گفت که نمی خواهم به هیچ وجه با کسی در این زمینه صحبت کنم. به شکل دقیقی هم نگفت که منظورش از دست های پشت پرده چه بود و چه اتفاقی افتاد.

    * همین دست های پشت پرده باعث حذف شما شد؟

 تا هفته آخر دست های پشت پرده ندیدم ولی نمی دانم در مرحله نیمه نهایی مسابقه چه اتفاقی رخ داد که من حذف شدم! شاید بحث و دعوای «شهرام آذر» و «رضا روحانی» در حذف من بی تاثیر نبود. اما به هرحال همه چیز تمام شده و امیدوارم در آینده اتفاقات خوبی رخ دهد. این یک مسابقه بود و این اتفاقات شاید به جذابیت بیشتر برنامه کمک می کرد.

    * پس از اتمام مسابقه از سوی آن شبکه پیشنهادی نداشتید که به عنوان مجری یا کارمند آنها فعالیت خود را ادامه دهید یا برای کارهای موسیقی به شما پیشنهاد خاصی ندادند؟

 پیشنهادی مطرح نکردند و من پس از اتمام مسابقه به ایران برگشتم.

منبع : موسیقی ما / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
بک لینک
بک لینک
سامانه پیامک
سامانه پیامک
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
تور ترکیه
تور ترکیه
قاب گوشی
قاب گوشی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
سئو ارزن
سئو ارزن
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان
خرید هاست ارزان
خرید هاست ارزان
اخبار روز
اخبار روز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
ثبت شرکت
ثبت شرکت
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید کریو
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن