منوی سایت
مروری بر گذشته

معنی رنگ گل های رز چیست؟؟

در گل های رز، هر رنگی برای خود معنی خاصی دارند، پس در انتخاب رنگ گل مورد نظر خود در هنگام هدیه دادن توجه کنید، در ادامه جزئیات بیشتر معنی رنگ گل های رز را برای شما عزیزان توضیح می دهیم:

رز قرمز نماد عشق پاک
رز قرمز در سراسر دنیا نماد عشق پاک است، البته رز قرمز در گذشته و در میان فرهنگ های مختلف به معنی نماد سیاست و مذهب هم بوده است.

رز زرد نماد دوستی و سلامتی
معمولا رنگ زرد به گونه ای با خورشید در ارتباط است، به طوری که گل رز زرد مانند خورشید نوعی شادی و سلامتی را نشان می دهد، گل رز زرد پیام قدردانی و تشکر  را هم به گیرنده می رساند.

رز بنفش نماد شکوهمندی، عظمت و عشق در یک نگاه
رنگ بنفش به گونه ای با زندگی سلطنتی در ارتباط است، بنابراین رز بنفش نماد عظمت و شکوه و جلال است، می توانید رز بنفش را به رئیس یا مدیرتان هدیه بدهید.

رز صورتی نماد عشق و قدردانی 
رز صورتی نماد متانت، آراستگی و شیدایی است، صورتی تیره معمولا از قدیم نماد قدردانی و سپاسگزاری بوده است، رز صورتی روشن را می توان برای ابراز همدردی هم استفاده کرد.

رز سفید نماد همدردی و معنویت 
رز سفید نماد عشق پاک است، اما با گذشت زمان رز سفید جای خود را به رز قرمز داد، و رز قرمز نماد عشق شد، رز سفید که به رز عروس معروف است، برای عروسی ها زیاد استفاده می شود، چون که نماد وحدت، و عشق پاک است، از رز سفید می توان برای تکریم و احترام در مراسم یادبود اشخاص نیز استفاده کرد.

رز نارنجی نماد شیدایی، اشتیاق و افتخار
مخلوطی از زرد و قرمز رز نارنجی خوشرنگی را ایجاد می کند، رز نارنجی دوستی و علاقه را از زرد گرفته و عشق را از قرمز و نماد اشتیاق و شیدایی است.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network