منوی سایت
مروری بر گذشته

معروفترین سوپر استارهای که بچه داری می کنند

معروفترین سوپر استارهای که بچه داری می کنند

 افراد خشن فیلم‌ها كه یك تنه 100 نفر را می‌كشند یا ورزشكارانی كه همیشه آنها را در قامت یك مبارز و بازیکن جنگنده و خشن دیده‌ایم، واقعا در زندگی معمولی چطور افرادی هستند؟ باور اینكه این افراد پوشك بچه عوض كنند، كالسكه هل بدهند یا شیشه شیر دستشان بگیرند در خیال كسانی كه آنها را از قاب شیشه‌ای تلویزیون شناخته‌اند هم نمی‌گنجد اما باید باور كرد این افراد هم در خانه خیلی با نقشی كه همیشه بازی كرده‌اند، فرق دارند.

**********

جهت دیدن ادامه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید

***********

یك پدر واقعی

همیشه علی دایی را در قامت یك فرد معترض دیده‌ایم؛ چه این سال‌ها كه مربی شده و چه دورانی كه فوتبال بازی می‌كرده، او همیشه معترض بوده و خود او  خودش را این گونه در ذهن ما ثبت كرده اما این علی دایی روی دیگری هم دارد و آن پدر بودنش است. او آذر سال 89 صاحب دختری به نام «نورا» شده و این دختر یك ساله و نیمه حتما حرف هیچ‌كدام از ما را تایید نمی‌كند، چون پدر مهربانش در یك عروسی مهم كه كلی خبرنگار هم حضور داشتند شیشه شیر را فراموش نمی‌كند. علی دایی به گفته خیلی از نزدیكانش با آنچه در رسانه‌ها می‌بینیم متفاوت است و همه كسانی كه از نزدیك با شهریار در ارتباطند او را آدمی شوخ طبع، بذله‌گو و بسیار خانواده دوست می‌دانند.

فداكار مثل آقای «بورن»

«مت دیمون» بازیگر سری فیلم‌های اكشن «بورن» یك دختر 3 ساله به نام «ایزابل» و یك دختر یك ساله و نیمه به نام «گیا» دارد. او هم از جمله پدران مشهوری است كه هر سال به‌عنوان پدر نمونه انتخاب می‌شود. بارها مت و دخترانش در اماكن عمومی دیده شده‌اند و گفته می‌شود، او رابطه بسیار نزدیكی با آنها دارد. مت دیمون شاید تنها بازیگر مردی باشد كه بعد از بچه‌دار شدن هیچ پیشنهادی را خارج از خاك ایالات‌متحده قبول نكرده است چون دوست ندارد خیلی از دخترانش دور باشد.

 بچه داری به سبك جان سخت

وقتی «بوریس ویلیس» جوان بود و سری فیلم‌های جان سخت را بازی می‌كرد، همسرش دمی مور بود و 3دختر هم داشتند اما هیچ وقت او را در قامت یك پدر مهربان در فضای عادی زندگی ندیدیم. اما او به تازگی صاحب یك دختر به نام «میبل» شده است و عكسی كه به‌تازگی از او در فضای مجازی منتشر شده نشان می‌دهد، زمانه او را هم تغییر داده و به‌نظر می‌رسد بازیگر اكشن قدیم هم مجبور است بچه‌داری یاد بگیرد.
دختر دارشدن بكام را سر به راه كرد

«دیوید بكام» این روزها به یك پدر واقعی تبدیل شده و همیشه در تعطیلات آخر هفته به همراه اعضای خانواده‌اش است و دیگر از قامت پسر شرور سال‌های قبل خارج شده است؛ در واقع این ستاره فوتبال از وقتی دختردار شده بیشتر در كنار خانواده‌اش دیده می‌شود. اوضاع در خانواده بكام‌ها این قدر روبه‌راه شده كه او به انتخاب صدها هزار نفر از كاربران سایت «msn» به‌عنوان برترین پدر سال 2011 انتخاب شد.
پدر سیاه‌پوش زیر سایه بچه‌ها

«ویل اسمیت» سال‌هاست به‌عنوان بازیگر فیلم‌های اكشن شناخته می‌شود و به تازگی مردان «سیاهپوش3» هم از او اكران شده است. البته ویل اسمیت در سال‌های اخیر بیشتر از قامت پدری كه بچه‌داری می‌كند خارج شده، چون بچه‌های او دیگر نیاز به مراقبت ندارند و خودشان از پدرشان معروف‌تر شده‌اند. دخترش سال قبل یك آلبوم پرفروش روانه بازار كرد و پسرش هم بازی در قسمت دوم پسر «كاراته باز» را در كنار «جكی جان» را آغاز می‌كند اما ویل اسمیت برای همیشه یكی از پدر خوب مشهور جهان می‌ماند.
ماموریت ممكن برای تام كروز

از وقتی تام كروز صاحب یك دختر به نام «سوری» شده خیلی وقت‌ها او را در حال بچه‌داری دیده‌ایم. حتی بارها به تنهایی دخترش را به خرید برده و از اینكه پاپاراتزی‌ها (عكاسان فضول مجلات زرد) از او عكس بگیرند، ابایی نداشته است. البته بارها شایعه جدایی تام و همسرش «كتی هولمز» به گوش رسیده اما بعد از 6 سال زندگی به‌نظر می‌رسد این بار شایعات كمی واقعی‌تر باشند و از این به بعد بازیگر سری فیلم‌های «ماموریت غیرممكن» را بیشتر در قامت یك پدر تنها با دخترش ببینیم.
براد پیت و یك تیم فوتبال بچه

از وقتی براد پیت و آنجلینا جولی ازدواج كرده‌اند زندگی براد پیت طور دیگری شده است. او یكروزه از قامت جوان سینمای تجاری به مقام پدری ارتقا یافت و حالا یكی از شلوغ‌ترین خانواده‌ها را دارد. براد البته از این نقش جدید خیلی راضی است و او سعی دارد همه جوره خانواده پرجمعیتش را كنترل كند و در آخرین اقدامش كامپیوتر را برای 6 بچه‌اش ممنوع كرده تا آنها نتوانند عكس‌های خودش را در اینترنت جست‌وجو كنند.

مجله ایده آل

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network