بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

مشکلات پیمان معادی در سریال آمریکایی

مشکلات پیمان معادی در سریال آمریکایی

مشکلات پیمان معادی در سریال آمریکایی

پیمان معادی بازیگر کشورمان به بیان جزئیاتی از حضورش در سریال هالیوودی “شبی که The Night Of” پرداخت.

پیمان معادی سناریست آثاری مانند “کما” و “کافه ستاره” بعد از همراهی با اصغر فرهادی در “جدایی…” توانست هم کارگردان شود و هم اینکه در چند محصول سینمایی و تلویزیونی آمریکایی ایفای نقش کند.

کاراکترهایی که معادی در این محصولات ایفا کرده اغلب عقبه ای شرقی دارند و اقلیت محسوب می شوند. معادی که اخیرا سریال “شبی که The Night Of” ساخته مشترک استیون زیلیان و جیمز مارش با بازی او از شبکه اچ.بی.اُ پخش شده است در گفتگو با “اعتماد” به برخی از مشکلاتی اشاره کرده که به هنگام نقش آفرینی در آن سوی آبها با آن روبرو است.

معادی با اشاره به تصورات نادرستی که نسبت به ایران در کشورهای دیگر وجود دارد بیان داشت: گاهی در صحنه فیلمبرداری سوءتفاهم‌هایی پیش می آید. برای مثال وقتی کارگردان تفاوت میان مردم ایران و عرب را نمی داند و وقتی می گویی ایرانی ها عرب نیستند از شما می پرسند: «مگر مسلمان نیستی؟» و در جوابش می گویی: «بله، اما خیلی فرق داریم.»

مشکلات پیمان معادی در سریال آمریکایی

وی ادامه داد: گاهی هم به من می گویند: «این کلمه را به عربی بگو.» و من می گویم: «من عربی بلد نیستم.» و در جواب می گویند: «اما تو مسلمانی، مگر نه؟» بنابراین بعضی اوقات می گویم: «باشه، جمله را بگو و پنج دقیقه به من وقت بده.» و به جای اینکه آنها را متقاعد کنم که عربی بلد نیستم، می روم و عرب‌زبانی را در لوکیشن فیلمبرداری پیدا می کنم و این جمله را با او تمرین می کنم.

همچنین ببینید:



لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن