منوی سایت
مروری بر گذشته

پخش مستند آقای خاص مرتضی پاشایی در ایام نوروز

پخش مستند آقای خاص مرتضی پاشایی در ایام نوروز

http://ascensiondental.com/map پخش مستند آقای خاص مرتضی پاشایی در ایام نوروز,مستند مرتضی پاشایی

http://allsmoothstucco.com/map پخش مستند آقای خاص مرتضی پاشایی در ایام نوروز

مجموعه آقای خاص محصول جدید شبکه نمایش خانگی به کارگردانی شاهین صمدپور و تهیه کنندگی سیدجواد هاشمی که مستندی از زندگی زنده یاد مرتضی پاشایی می باشد در نوروز 94 توزیع خواهد شد.
زنده یاد مرتضی پاشایی خوانندۀ پاپ کشورمان که مدتی است بر اثر بیماری سرطان از بین ما رفته است اما یاد و خاطرۀ او همیشه در دلها زنده و ماندگار است و بسیاری از طرفداران و عزیزانش حتی بعد از فوت او کارهایی در خصوص شادی روح زنده یاد انجام دادند تا به نحوی در غم و مصیبت پیش آمده تسکینی برای خانوادۀ پاشایی باشند. سید جواد هاشمی نیز با همکاری خانوادۀ پاشایی مجموعه ای در قالب یک مستند تهیه کرده است تا در سال جدید 94 دیداری با زنده یاد مرتضی پاشایی داشته باشیم.

پخش مستند آقای خاص مرتضی پاشایی در ایام نوروز source

پخش مستند آقای خاص مرتضی پاشایی در ایام نوروز,مستند مرتضی پاشایی http://acreadymix.com/map

سیدجواد هاشمی کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه در حال تدوین نهایی مجموعه شبکه نمایش خانگی «آقای خاص» است، گفت: تهیه‌کنندگی و تدوین این مجموعه شبکه نمایش خانگی را برعهده دارم و امیدوارم بتواند به عنوان هدیه نوروزی قسمت اول آن در نوروز ۹۴ در شبکه نمایش خانگی منتشر شود.
وی با اشاره به اینکه مجموعه «آقای خاص» مستندی درباره زنده‌یاد مرتضی پاشایی خواننده پاپ است، توضیح داد: این مجموعه به بررسی چگونگی رسیدن مرتضی پاشایی به جایگاهش در حوزه موسیقی پاپ است و سعی کردیم به صورت اجمالی در ۵ قسمت زندگی این پدیده موسیقی را بررسی کنیم و برای آن از آرشیو خانوادگی و دوران کودکی، نوجوانی و از زمانی که آهنگسازی و خوانندگی را آغاز کرده استفاده کرده ایم.
این کارگردان و تهیه کننده سینما در پاسخ به اینکه در این مستند از نظرات کارشناسان استفاده شده است یا خیر؟ توضیح داد: یک قسمت از این مجموعه مختص موافقان و مخالفان مشایعت بزرگ و متفاوت پیکر این هنرمند است، همچنین بخش هایی از آن به نظرات دکتر اباذری نسبت به این خواننده مربوط است. در بخش های از این قسمت شاهد نقدهای چالشی تعدادی از کارشناسان حوزه موسیقی و جامعه شناسی هستیم که می تواند برای مخاطب جذاب و دیدنی باشد.
مجموعه شبکه نمایش خانگی «آقای خاص» به کارگردانی شاهین صمدپور و با هماهنگی خانواده زنده یاد پاشایی ساخته شده است.

همچنین ببینید article source

منبع :  برترین ها click to see more

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network