بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

مدل شلوارهای جین مناسب با بوت

مدل شلوارهای جین مناسب با بوت

شلوار جین‌هایی که طراحان برای زمستان 94 به شما پیشنهاد می کنند.

شلوار جین یکی از محبوب‌ترین بخش پوشاک و شاید بتوان گفت بخش همیشگی پوشاک بانوان و آقایان است. برای ایجاد تنوع و رسمیت بخشیدن به این لباس، دانستن اطلاعات مفید ضروری است. در این گزارش ما به بیان نکاتی از جمله رنگ، مدل و سایر پارامترهای مورد توجه طراحان برای طراحی شلوار جین در زمستان امسال می‌پردازیم و گستره‌ای از تنوع را که توسط طراحان صاحب نام معرفی شده‌اند به شما نشان می‌دهیم.

جین پاچه گشاد

مدل شلوارهای جین مناسب با بوت,مدل جین زنانه

شلوار پاچه‌گشاد هم، امسال مورد توجه طراحان مد است

شلوار پاچه‌گشاد هم، امسال مورد توجه طراحان مد است و از قلم نیفتاده. گرچه این مدل به اندازه دیگر مدل‌های زمستان امسال مثل شلوار تا خورده محبوبیت ندارد اما در لیست طرح‌های  زمستان دیده می‌شود و به درد خانم‌هایی می‌خورد که نیم‌بوت می‌پوشند.

جین چسبان

مدل شلوارهای جین مناسب با بوت,مدل جین زنانه

اگر در فصل زمستان بوت بلند می پوشید باید سراغ این مدل بروید

شلوار تنگ یا همان لوله تفنگی امسال هم قله‌های دنیای مد را فتح کرده است. این مدل بیشتر مناسب بانوانی است که از تناسب اندام و پاهای کشیده برخوردار هستند. اگر تمایل دارید در فصل زمستان بوت بلند بپوشید باید سراغ این مدل بروید.

جین کلاسیک

مدل شلوارهای جین مناسب با بوت,مدل جین زنانه

بسیاری از طراحان دنیای جین، شلوار جین کلاسیک را بهترین مدل آن می دانند

بسیاری از طراحان دنیای جین، شلوار جین کلاسیک را بهترین مدل آن می‌دانند. طبق نظر آنها این مدل شلوار را می‌توان هنگام پیاده روی، سر کار و حتی در مراسم‌ و جشن‌ها پوشید. شلوار جین کلاسیک تقریبا به تمام خانم‌ها با هر سن و سلیقه‌ای تعلق دارد و به همین دلیل باعث شده تا این مدل، در هر فصلی و هر مدی، خط اول تولید شلوار جین باشد.

جین فانتزی

مدل شلوارهای جین مناسب با بوت,مدل جین زنانه

عناصر تزئینی بیشتر مناسب لباس‌های رسمی است و به درد ‌مهمانی می خورد

در پایان به آخرین مدل مورد توجه طراحان امسال می‌پردازیم. سنگ‌های رنگی، منجوق‌های رنگارنگ، پولک، دکمه‌های هم رنگ شلوار و گلدوزی می‌تواند شلوار جین شما را زینت بخشد و تیپ شما را از یکنواختی نجات دهد. عناصر تزئینی بیشتر مناسب لباس‌های رسمی است و به درد ‌مهمانی می‌خورد.

جین تا خورده

مدل شلوارهای جین مناسب با بوت,مدل جین زنانه

بعد از خرید شلوار احتیاجی به کوتاه کردن آن ندارید، دمپای آن را برگردانید

از میان سبک‌های قدیمی و فراموش شده، جین با لبه برگردان دوباره توجه طراحان مد را جلب کرده است. این مدل شلوارها برش آزادی دارند، انگار که یک سایز بزرگ‌تر خریده باشید. چنین مدلی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا شلوار همسر یا برادر خود را به کمک یک تای کوچک یا بزرگ استفاده کنید. البته نباید فراموش کنید اگر کمر شلوار برای شما گشاد است، باید آن را همراه یک کمربند استفاده کنید. همچنین اگر هنگام خرید، شلواری انتخاب می‌کنید که قدش بلند است، می‌توانید بدون مراجعه به خیاط، آن را به اندازه قد و قامت خود در بیاورید.

جین رنگی

مدل شلوارهای جین مناسب با بوت,مدل جین زنانه

از رنگ های متفاوت برای انتخاب شلوار جین استفاده کنید

برای روزهای پیش رو، دیگر آبی کلاسیک، رنگ محبوب و رایج شلوار جین برای خانم‌ها نیست. کافی است به فروشگاه‌های لباس فروشی سر بزنید تا با رنگ‌های متنوع شلوارها رو به رو شوید و مطابق سلیقه و نیاز خود دست به انتخاب بزنید. برندهای صاحب سبک در دنیای جین مانند لیوایز، در مد زمستان امسال، شلوارهایی با رنگ مشکی، سفید، بژ، یشمی و … طراحی و روانه دنیای پوشاک کرده‌اند.

جین پاره

مدل شلوارهای جین مناسب با بوت,مدل جین زنانه

این روزها شلوار پاره همراه ساییدگی بسیار محبوب است

شلوار جین با تکه‌های پاره و وصله‌دار یکی از مدل‌های فانتزی به حساب می‌آید. این سبک خاص مخصوص خانم‌هایی است که دوست دارند تیپ‌های فشن را تجربه کنند و به تیپ اسپرت علاقه‌مند هستند. این مدل یکی از جدیدترین و منحصر به فردترین سبک‌های زمستان امسال است. این روزها شلوار پاره همراه ساییدگی بسیار محبوب است؛ پس اگر شلواری دارید که از روی بدشانسی پاره شده است، نگران نباشید! خوشبختانه مد این روزها به شما شجاعت می‌بخشد و امکان استفاده از دورریختنی‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

همچنین ببینید

منبع : برترین ها / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن