منوی سایت
مروری بر گذشته

مانکن‌های مروج بی‌حجابی جمع‌آوری می‌شود

مانکن‌های مروج بی‌حجابی جمع‌آوری می‌شود

مانکن‌های مروج بی‌حجابی جمع‌آوری می‌شود,بی حجابی

 مانکن‌های مروج بی‌حجابی جمع‌آوری می‌شود

علی ملازاده عصر امروز در نشست با بانوان فرهیخته در اردبیل اظهار کرد: وزیر کشور تاکید کردند تا مانکن‌های مغازه‌ها ساماندهی شده و نسبت به جمع‌آوری مانکن‌های مروج بی‌حجابی اقدام عملی به انجام برسد.

مانکن‌های مروج بی‌حجابی جمع‌آوری می‌شود

وی با یادآوری اینکه همه دستگاه‌ها به ویژه صدا و سیما باید در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف پیشقدم شده و فعالیت‌های مثبتی را انجام دهند، تصریح کرد: با تاکید وزیر کشور فعالیت همه دستگاه‌ها در این حوزه ارزیابی می‌شود و ما به هر دستگاهی از جنس خودشان افرادی را فرستاده‌ایم تا ارزیابی‌ها را به صورت تخصصی انجام داده و نقاط ضعف برطرف شود.

جانشین قائم مقام در وزارت کشور گفت: ما در بهزیستی و مهدهای کودک‌‌ با مشکلات جدی در این بخش روبه‌رو هستیم و در سفر به استان‌ها خدمت نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه رسیده و دیدگاه‌های روحانیان و ائمه جماعات را نیز جمع‌بندی می‌کنیم.

ملازاده از ارتقا امتیاز دستگاه‌های فعال در صیانت از حجاب و عفاف از نمره پایین‌تر به میانگین متوسط 60 درصد خبر داد و افزود: صدا و سیما نیز در روند رو به جلوی خود در بسیاری از حوزه‌ها موفق بوده ولی همچنان حضور مردم در شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای زمینه نگرانی ما را فراهم کرده است.

وی به تولید محصولات و تبلیغ و ترویج در این حوزه اشاره کرد و ادامه داد: این کار از وظایف صنعت، معدن و تجارت است که در قالب 10 تا 12 وظیفه برای آنها برشمرده شده که امیدواریم سازمان صنعت، معدن و تجارت در تولید لباس‌های مناسب و در شأن بانوان و جلوگیری از عرضه مانکن‌های مروج بی‌حجابی اقدام عملی را انجام دهند.

مانکن‌های مروج بی‌حجابی جمع‌آوری می‌شود

ملازاده با ابراز نگرانی از حضور این مانکن‌ها به ویژه در برخی از مسیرها با الگوبرداری از شبکه‌های ماهواره‌ای بیان کرد: میانگین عملکرد دستگاه‌ها به ویژه صدا و سیما در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بهتر شده اما هنوز به نقطه مطلوب دست پیدا نکردیم.

وی رسالت آموزش و پرورش و وزارت علوم را بسیار ضروری اعلام کرد و گفت: ما بر این باوریم بیشترین هجمه بی‌عفتی و بی‌حجابی روی بانوان است و نقش بانوان در منظومه خانواده در مسیر تقویت حجاب یک نقش بی‌بدیل است.

ملازاده با بیان اینکه باید نگاه دولتی در این عرصه کم رنگ شده و کار را به خود مردم و سازمان‌های مردم نهاد سپرد، اضافه کرد: ما از تشکیل یک سمن فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب حمایت می‌کنیم و حتی در هیئت دولت برای این مجموعه‌ها اعتبارات خاص پیش‌بینی شده است.

وی کم بودن اعتبارات را در این حوزه یادآور شد و افزود: باید شبکه‌های تبلیغی مورد توجه و دقت نظر قرار گیرند.

مانکن‌های مروج بی‌حجابی جمع‌آوری می‌شود

‌جانشین قائم مقام در وزارت کشور و رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با خطا و اشتباه خواندن صدور مجوز برای زنان تک‌خوان تصریح کرد: در حاکمیت اسلامی حرف اول و آخر را رهبر معظم انقلاب می‌زند و آنهایی که سعی در تبلیغ و ترویج برخی از عقاید انحرافی دارند باید حواسشان را جمع کنند.

همچنین ببینید

منبع : خبرنگاران دانشجو

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network