منوی سایت
مروری بر گذشته

لیوان هوشمندی که موبایل را شارژ می کند

یک شرکت آمریکایی لیوان هوشمندی را طراحی کرده است که می تواند نوشیدنی ها را گرم و خنک نگه دارد و همچنین قابلیت شارژ تلفن همراه و تبلت را دارد.

این شرکت آمریکایی لیوان هایی را با نام Yecup 365 طراحی کرده است که می توانند با استفاده از یک اپلیکیشن و متصل شدن به بلوتوث تلفن همراه دمای نوشیدنی های گرم را تا 70درجه سانتیگراد و نوشیدنی های خنک را تا 10درجه سانتیگراد حفظ کند.

این لیوان هوشمند از دولایه استیل ضد زنگ تشکیل شده است و دارای سیستم تنظیم دمای ترموالکتریک است که با وارد کردن دمای مورد نیاز در گوشی همراه، می توان نوشیدنی خود را با آن دما نوشید، هنگامی که نوشیدنی در دمای از قبل تنظیم شده آماده می شود، لوگوی لیوان درخشان و در گوشی همراه زنگ هشدار به صدا در می آید.

همچنین بر روی لیوان هوشمند دکمه گرم و سرد تعبیه شده است که می توان دمای نوشیدنی را فهمید.تقریبا 30 دقیقه زمان می برد تا نوشیدنی به دمای 70درجه سانتیگراد برسد و برای رسیدن به دمای 10درجه سانتیگراد 15 دقیقه زمان لازم است، لیوان هوشمند Yecup دارای باتری 10 هزار آمپر است که می تواند به وسیله یک USB برای شارژ گوشی همراه و تبلت استفاده شود.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network