بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

چگونه با پوشش مناسب لاغرتر دیده شویم!

چگونه با پوشش مناسب لاغرتر دیده شویم!

همه ما می دانیم که کلید داشتن اندامی زیبا رژیم غذایی مناسب همراه با ورزش است، اما گاهی با پوشش درست و رعایت بعضی نکات می توانیم اندکی لاغرتر به نظر برسیم.

لاغری , لباس

 

  • به بلندی لباس توجه کنید

اگر می خواهید لاغرتر به نظر برسید از پوشیدن لباس های گشاد و بسیار بلند که تا کف پای شما می رسند خودداری کنید. در عوض جین های تیره رنگ انتخاب کنید که قد آنها تا قوزک پا با چند سانت پایین تر باشد. اگر این جین ها با کفش هایی با پاشنه های مشکی، بوت های تا روی قوزک یا کفش های تخت پوشیده شوند، بدن شما را کشیده تر نشان خواهند داد. در انواع دیگر شلوار نیز همین قانون حکمرانی می کند. رنگ مشکی و سورمه ای بهترین انتخاب است، کاملاً ساده و بدون پلیسه. اکثر لباس مجلسی بلند هستند پس گزینه مناسبی برای لاغر نشان دادن میباشد.

 

  • کفش های پاشنه دار

کفش هایی انتخاب کنید که علاوه بر پاشنه بلند رویه های کوتاه داشته باشند. پوشیدن این نوع کفش ها با دامن، پیراهن و شلوارک باعث کشیده دیده شدن پاها شده و اگر کفش با رنگ پوست شما هم خوانی داشته باشد خطای دید بیشتر است و شما لاغرتر دیده می شوید.

 

لاغری , لباس

 

  • فیت بودن

یکی از مهمترین نکات برای لاغر به نظر رسیدن فیت بودن تمام لباس های شماست. یعنی لباس ها باید کاملاً به شما سایز باشند، نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد. اگر برای این کار مجبور هستید یک خیاط عالی پیدا کنید و با او دوست صمیمی شوید، حتماً این کار را انجام دهید چون به او نیاز دارید.

  • لباس های شب را دست کم نگیرید

عموم مردم تصور می کنند که خانم های کمی چاق نمی توانند لباس های بلند بپوشند، اما این کاملاً اشتباه است بلکه یک لباس شب کاملاً بلند و راسته می تواند شما را لاغرتر و قد بلندتر نشان دهد.

با این لباس های ماکسی بهتر است کفش های پاشنه دار استفاده شود نه کفش های تخت. با دامن های ماکسی نیز بهتر است بالاتنه های کاملاً فیت بپوشید و بولیز خود را داخل دامن بگذارید، البته کت های چرم کوتاه نیز پیشنهاد می شود که در سال های 2014 و 2015 نیز طرفداران بسیاری داشته است.

  • سر تا پا مشکی

پوشیدن لباس سرتاپا مشکی ( یا رنگی بسیار تیره ) از قدیمی ترین و شیک ترین روش هاست. شما به سادگی یک پوشش عالی خواهید داشت که شما را لاغرتر نشان می دهد. توجه کنید که در پوشیدن تمام مشکی باید از انواع پارچه استفاده شود. مثلاً جین مشکی،پیراهن نخی مشکی با کت چرم. اگر همه از یک جنس پارچه انتخاب شوند زیبایی چندانی نخواهند داشت.

 

لاغری , لباس

  • شلوارهای فاق بلند

شلوارهای فاق بلند اگر درست پوشیده شوند شما را قد بلندتر نشان می دهند. بهتر است مشکی یا رنگ تیره باشند و کاملاً جذب. از شلوارهای کمر کش یا تمام دکمه استفاده نکنید، بهتر است زیپ داشته باشند.

لاغری , لباس

 

منبع : dofito.comلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن