منوی سایت
مروری بر گذشته

قانون جدید نظام وظیفه دانشجویان ورودی 91

قانون جدید نظام وظیفه دانشجویان ورودی 91

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از اجرای قانون جدید خدمت وظیفه عمومی برای دانشجویان ورودی سال ۹۱ خبر داد.

سردار موسی کمالی در گفت وگو با فارس گفت: کلیه دانشجویانی که تا پایان سال ۹۰ وارد دانشگاه شدند شامل مقررات قدیم خدمت وظیفه عمومی می شوند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: کسانی که تا پایان سال ۹۰ وارد دانشگاه شده اند با قانون قبلی با آنها برخورد خواهد شد اما افرادی که از مهرماه سال ۹۱ وارد دانشگاه می شوند وضعیت نظام وظیفه آنها بر اساس قانون جدید برنامه ریزی خواهد شد.

وی ادامه داد: برای مثال در قانون قبلی دانشجوی مشمول کارشناسی ارشد ۸ سال فرصت تحصیل داشت که پس از این مدت موظف به معرفی خود به نظام وظیفه بود ولی در قانون جدید این مدت به ۶ سال کاهش یافت.

کمالی گفت: قانون جدید از مهرماه ۹۱ برای دانشجویان ورودی جدید به مرحله عمل در خواهد آمد و کسانی که هم اکنون در حال تحصیل هستند نگران قانون جدید خدمت وظیفه عمومی نباشند چرا که قانون قبلی برای آنها اجرا می شود.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

2 پاسخ به “قانون جدید نظام وظیفه دانشجویان ورودی 91”

  1. م م م گفت:

    سلام. وقت بخیر. یعنی من که ورودی کارشناسی ارشد در مهر ماه 88 بودم و در مهر ماه سال 90 فارغ التحصیل شدم، مشمول قانون قدیم وظیفه عمومی میشم؟؟؟

  2. م م م گفت:

    یعنی کسری های قانون قدیم مثل جبهه پدر و کسری تحصیلی هم شامل حال ما میشه؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network