منوی سایت
مروری بر گذشته

فواید جویدن آدامس را بدانید

معمولا مشتريان اصلي آدامس را جوانان تشكيل مي‌دهند و خانم‌ها بيشتر از آقايان آدامس مي‌جوند‌‌، بطور کلی شاید این سوال در ابتدا به ذهن همه برسد که آیا جویدن آدامس خوب است؟ در این مقاله به فواید جویدن آدامس می پردازیم http://lakebrantleypopwarner.com/map.

احساس آرامش
جویدن آدامس موقعی بدون مشکل و خوب خواهد بود، که پس از جویدن آن بلافاصله مسواک بزنید، اکثرمردم با جویدن آدامس،  احساس آرامش می کنند،  مطالعات نشان می دهند جویدن آدامس می تواند در کاهش افسردگی و بهبود بعضی از اعضای بدن کمک کند.

more info  

کاهش استرس
جویدن آدامس باعث تغییر سطح کورتیزول در بزاق می شود، که با تغییر سطح این ماده در بزاق استرس تقریبا کاهش پیدا می کند، میزان استرس پایین باعث می شود که ذهن آرامش بیشتری پیدا کند، و در نتیجه تمرکز بیشتر داشته باشد.

http://wenthusiasts.com/map  

کاهش اشتها
جویدن آدامس در فرد احساس سیری ایجاد می کند که سبب کم خوری خواهد شد، اگر تصمیم به استفاده از آدامس در لاغری دارید، باید دقت داشته باشید که از آدامس هایی با میزان کم قند استفاده کنید.

just click for source  

درمان سوزش سردل
جویدن آدامس سبب تحریک تولید بزاق بیشتر در دهان می شود، که نتیجه آن باعث عبور راحت تر مواد غذایی و مایعات از مری می شود، به همین دلیل بدن دیگر نیازی به تولید اسید بیشتری برای هضم غذا نخواهد داشت و سوزش سردل از بین خواهد رفت، اگرتصمیم به استفاده از آدامس برای درمان سوزش سر دل دارید،  از طعم های نعنا و اکالیپتوس استفاده کنید.

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

please click for source نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

click the following article
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network