بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

فرودگاه دبی ،رتبه اول در جهان

فرودگاه دبی ،رتبه اول در جهان

 

فرودگاه دبی در سال 2015 از نظر جابجایی مسافران خارجی ، اولین فرودگاه جهان لقب گرفت. ولیکن در سال 2014 بیشترین تعداد مسافر بین المللی از فروگاه هیثرو لندن استفاده کرده بودند.

در بیانیه مسئولان فرودگاه دبی آمده است، در سال گذشته میلادی بیش از 78 میلیون مسافر بین المللی از این فرودگاه استفاده کردند. این رقم در مقایسه با سال 2014 رشد یک و هفت دهم درصدی داشته است. نزدیک به 100 شرکت هواپیمایی از فرودگاه دبی به بیش از 240 مقصد در کشورها و نقاط مختلف جهان پرواز می کنند. در میان مسافران بین المللی که در سال 2015 از فرودگاه دبی استفاده کردند، هندی‌ها در صدر قرار گرفتند.

بر اساس بیانیه فرودگاه دبی ، در سال گذشته نزدیک به 10 میلیون و 400 هزار مسافر هندی (رشد 17 درصدی در مقایسه با سال 2014) از فرودگاه دبی استفاده کردند. پس از آن مسافران انگلیسی (نزدیک به 5 میلیون و 700 هزار نفر و ثبت رشد 6 درصدی نسبت به سال 2014) و سعودی ها (نزدیک به 5 میلیون و 500 هزار نفر و رشد 12 درصدی) در رده های بعدی قرار گرفتند.

از همان اوایل سال 2015 مسئولان فرودگاه دبی اعلام کردند، این فرودگاه از حیث جابجایی مسافران بین المللی، فرودگاه هیثرو لندن را پشت سر می گذارد و به این ترتیب فرودگاه شماره یک جهان محسوب می شود.

در سال 2014 بیش از 70 میلیون و 400 هزار مسافر در قالب پروازهای بین المللی از فرودگاه دبی استفاده کردند. این رقم نسبت به سال 2013 رشد شش و یک دهم درصدی داشت.

در سال 2014 فرودگاه هیثرو لندن 68 میلیون و 100 هزار مسافر بین المللی داشت اما با احتساب شمار مسافران داخلی، این فرودگاه در سال 2014 در مجموع 73 میلیون و 400 هزار مسافر را جابجا کرد.

فرودگاه دبی، پایانه اصلی شرکت هواپیمایی امارات است که خود بزرگ ترین شرکت هواپیمایی خاورمیانه (غرب آسیا) محسوب می شود. شرکت امارات به همراه شرکت های اتحاد ابوظبی و قطرایرویز بخش قابل توجهی از حمل و نقل مسافران میان غرب، آسیا و استرالیا را به انحصار خود درآورده است.

فرودگاه بین المللی المکتوم، دومین فرودگاه بزرگ دبی محسوب می شود که در سال 2013 انتقال مسافران را آغاز کرد و پیش بینی می شود با تکمیل این فرودگاه ظرفیت آن به 120 میلیون مسافر برسد.

 

همچنین ببینیدلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن