بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

فاش شدن هویت تیراندازان کالیفرنیا

فاش شدن هویت تیراندازان کالیفرنیا

تیراندازی

تیراندازی

روزنامه لس آنجلس تایمز روز پنجشنبه گزارش داد: پلیس شهر ‘سان باردینو’ در کالیفرنیای آمریکا، زن و شوهر عربستانی را عوامل اصلی حادثه تیراندازی روز چهارشنبه این شهر معرفی کرد.

لس آنجلس تایمز درباره این حادثه می نویسد: پلیس ‘سان باردینو’ مظنونین حادثه تیراندازی روز چهارشنبه این شهر را که منجر به کشته شدن 14 تن و مجروح شدن 17 تن دیگر شد را زن و شوهر عربستانی به نامهای ‘سید رضوان فاروق’ و همسرش ‘ تشفین مالک’ معرفی کرد که هردو در این تیراندازی کشته شده اند.

پلیس می گوید که این دو مظنون هردو تفنگ تهاجمی و اسلحه به دست داشته اند.

طبق اعلام ‘جرود بورگوان’ رئیس پلیس سان برناردینو، ‘فاروق’ بازرس اداره بهداشت شهرستان سان باردینو که در تجمع همقطارانش که برای یک تشکل حزبی در سالن کنفرانس ‘اداره خدمات منطقه ای’ این شهرستان گردهم آمده بودند حضور داشت ؛ اما ناگهان لحظاتی قبل از آنکه حاضرین در این مکان عکسی یادگاری بگیرند، ناپدید شد .

به دنبال ترک فاروق از محل، بلافاصله تیراندازی در محل آغاز شد.

به دنبال وقوع این حادثه، پلیس مشغول تحقیقات شد و تا پایان روز چهارشنبه فاروق 28ساله را به عنوان یکی از مظنونین اصلی این قتل عام شناسایی و اعلام کرد که فاروق یکی از دو مظنون این حادثه است که در تبادل آتش با پلیس کشته شده است.

‘ تشفین مالک’ 27 ساله و مظنون دوم این حادثه نیز به گفته یکی از اعضاء خانواده اش، همسر فاروق بوده است .

طبق اعلام پلیس سان باردینو، فاروق به مدت 5 سال در این شهرستان کار می کرده است. وی با تشکل حزبی که عضو آن بود اختلاف داشت و این حزب را ترک کرده بود .

اما دوستان فاروق وی را فردی ساکت و مودب معرفی می کنند و می گویند که هیچ گونه علامت عداوت و کینه توزی در چهره وی نمایان نبود .

آنها می گویند که فاروق اخیرا عازم عربستان شده بود و با همسر جدیدش که با او از طریق اینترنت آشنا شده بود به آمریکا بازگشت . این زوج یک کودک داشتند و ظاهرا آرزویشان این بوده که در آمریکا زندگی کنند .

‘فرهان خان’ برادرزن فاروق هم که ساکن آمریکاست گفته است که از شنیدن این خبر که این تیراندازی به دست فاروق انجام شده شوکه شده است .

همچنین بخوانید

 لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن