بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

عکس گریستن همسر منصور حیدری در بیمارستان

عکس گریستن همسر منصور حیدری در بیمارستان

عکس گریستن همسر منصور حیدری در بیمارستان,همسر منصور پورحیدری

فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری در بیمارستان به کمارفتن همسرش را تکذیب کرد


فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری در گفت و گو با خبرنگاران در بیمارستان ایرانمهر، خبر به کما رفتن منصور پورحیدری را تکذیب کرد و گفت : همسر من به کما نرفته و نمی دانم چرا این خبر منتشر شده است. منصور پورحیدری چون دارو خورده بود، خوابیده بود و به همین دلیل برخی فکر کردند که وی به کما رفته است.

عکس گریستن همسر منصور حیدری در بیمارستان,همسر منصور پورحیدری,جهانی‌ها

شجاعی در پایان گفت: پورحیدری فعلا ممنوع الملاقات است و البته در بخش سی سی یو است و اگر به کما برود به بخش آی سی یو منتقل می شود اما در حال حاضر در بخش سی سی یو است. در هر حال پزشکان باید نظر نهایی را درباره وضعیت منصور پورحیدری بدهند. از مردم عزیز ایران به ویژه طرفداران فوتبال می خواهم تا برای اینکه همسرم بتواند سلامتی اش را بدست بیاورد دعا کنند.

دکتر طباطبایی پزشک معالج منصور پورحیدری گفت: او چند لکه در سر خود دارد که زیرنظر ما تحت درمان است.

وی با رد خبر به کما رفتن سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: ما هر روز قرار است در خصوص وضعیت بدنی ایشان کمیسیون پزشکی تشکیل بدهیم. به کما رفتن او هم فقط یک شایعه بود و خوشبختانه آقای پورحیدری صبح امروز صبحانه اش را خورد و مشکلی از این لحاظ وجود ندارد تنها نگرانی ما ملاقاتی های زیادی است که با آقای پورحیدری حرف می زنند و این مسئله کار را برای او سخت می کند.
از اهالی فوتبال تقاضا می کنم برای ملاقات کمتر به بیمارستان مراجعه کنند تا تیم پزشکی بتواند بدون مشکل به وضعیت جسمانی این اسطوره فوتبال ایران برسد.

عکس گریستن همسر منصور حیدری در بیمارستان

همچنین ببینید

منبع : ورزش سه / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن