بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

شبنم قلی خانی در برنامه دورهمی + عکس

شبنم قلی خانی در برنامه دورهمی + عکس

شبنم قلی خانی در برنامه دورهمی + عکس,شبنم قلی خانی

جهانی‌ها -> سریال

شبنم قلی خانی شب گذشته در برنامه تلویزیونی «دورهمی» از سالهای تحصیل در استرالیا و تدریس خود در ایران گفت.

حضور شبنم قلی خانی در دورهمی

شبنم قلی خانی بازیگر بی حاشیه کشورمان شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد .شبنم قلی خانی که پس از 4 سال زندگی در کشور استرالیا به ایران بازگشسته است از تجربه فیلم سازی در استرالیا و قواعد آن کشور برای فیلم سازی گفت. شبنم قلی خانی 38 ساله است و یک دختر دارد.

شب گذشته مهران مدیری برنامه را با پرداختن به موضوع سودجویی و سودجویان اقتصادی کشور آغاز کرد و در ادامه پس از بخش های نمایشی میزبان بازیگر نقش «مریم مقدس»، شبنم قلی خانی شد.

مدیری ابتدا شبنم قلی خانی را بازیگر، کارگردان، فردی آرام و بی حاشیه در عرصه هنر معرفی کرد و پس از سلام و احوالپرسی با حضار از او در مورد، بی حاشیه بودن و دخالت نکردن در اتفاقات دنیای هنر پرسید و قلی خانی هم در این خصوص توضیح داد:همیشه از حاشیه دور بودم و دوست دارم روی کار، زندگی و تدریسم تمرکز کنم. شاید بقیه انتخاب می کنند که در حاشیه باشند اما من نه.

شبنم قلی خانی در برنامه دورهمی + عکس,شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی در برنامه دورهمی

شبنم قلی خانی در ادامه صحبت های خود را با اولین حضورش در عرصه بازیگری آغاز کرد و گفت:ابتدا به خاطر جوی که بین دوستانم بود، طراحی صحنه خواندم و در کنارش بازیگری انجام می دادم و برای فوق لیسانسم در استرالیا کارگردانی را ادامه دادم و تجربه ساخت 11 فیلم کوتاه را دارم.

قلی خانی در خصوص مدت زندگی خود در استرالیا اظهار داشت:در یک مدت زمان من به خاطر تحصیلم در رشته کارگردانی و همسرم به خاطر شغلش در استرالیا زندگی کردیم و واقعا دوری و غم غربت برای ما سخت بود و دوباره برای ادامه زندگی و روند کار به ایران برگشتیم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «سرزمین کهن» به تدریس خود در دانشگاه اشاره کرد و توضیح داد:چهار سال پیش قبل از اینکه از ایران بروم در دانشگاه تدریس می کردم و آن موقع چون فاصله سنی کمی با دانشجویان داشتم، سعی کردم بیشتر رفیق باشم تا استاد دانشگاه. در اصل هنر و حرفه کاری ما این نوع تدریس را هم بیشتر قبول می کند.

قلی خانی درباره تجربه کارگردانی و ادامه دادن این حرفه تایید کرد:من از سال 82 شروع به ساخت فیلم کوتاه و مستند کردم و 11 فیلم کوتاه و دو مستند تا به امروز کارگردانی کردم. اما در واقع انتخاب صد درصدم بازیگری است ولی دوست دارم تجربه کارگردانی فیلم سینمایی و فیلم بلند را هم داشته باشم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تا به امروز نقش های طنز را بازی نکرده اید، بیان کرد:خودم به شخصه بازی در کار طنز را دوست دارم اما تا الان موقعیتی برای بازی پیش نیامده است و این را شما باید بگویید که یک بازیگری مثل من چقدر قدرت خطر دارد تا در نقش طنز بازی کند.

شبنم قلی خانی در دورهمی

 

شبنم قلی خانی در برنامه دورهمی + عکس,شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی و مهران مدیری

شبنم قلی خانی در ادامه به سخت ترین چالش های زندگی خودش در موقعیت های مختلفی چون ازدواج، تدریس، بازیگری و حتی مادر شدن خودش اشاره کرد و در خصوص قوانین و نظم و انضباط حرفه بازیگری و فیلم سازی در استرالیا گفت.

در پایان این گفتگو مهران مدیری از شبنم قلی خانی برای حضورش به عنوان بازیگر مهمان در بخش های طنز مجموعه برنامه دورهمی دعوت کرد و قلی خانی پذیرفت.

همچنین بازیگر مجموعه تلویزیونی «اولین شب آرامش» دیوان حافظ خود که یادگاری از خانواده اش بود، به موزه «دورهمی» برای فروش به نفع خیریه اهدا کرد.

شبنم قلی خانی در برنامه دورهمی + عکس,شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی و الیکا عبدالرزاقی

«دورهمی» شب گذشته بعد از بخش های کوتاه نمایشی و اجرای مسابقه بین تماشاگران جاضر در استودیو با کلام پایانی مهران مدیری درباره توصیه به مسئولان برای مقابله و جلوگیری از استفاده سودجویان به پایان رسید.

شبنم قلی خانی در برنامه دورهمی + عکس

همچنین ببینید

منبع : کامپک -علم آوا / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن